برخی از مزایای انواع مختلف استخر پیش ساخته

از بازیهای مفرح شهربازی شماره دو ارم میتوان سورتمه، جایرسوئینگ، اسکیت هوایی، آفتاب و مهتاب، دیسکو کاستر، اسب

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

از بازیهای مفرح شهربازی شماره دو ارم میتوان سورتمه، جایرسوئینگ، اسکیت هوایی، آفتاب و مهتاب، دیسکو کاستر، اسب گردان، قطار شادی، استخر توپ، کاترپیلار، آکروجت، کشتی امیر، ماشین پرنده، چرخ و فلک، مونوریل، ترن هوایی کودک، ماشین برقی بزرگسالان، فیلیپر، ماشین برقی کودک، رالی کودکان، استخر قو، سفینه، تشک بادی، بوستر، موتورکوبنده برقی، تونل وحشت، تاب پرنده، پاراتاور، تله سیژ، قطار شادی کودک، زیپ لاین، تاپ اسپین، سینما هفت و چهار بعدی، عینک سهبعدی، ترن چرخشی، ترن جنگلی، جامپینگ و سقوط آزاد را نام برد. در شهربازی شماره یک ارم، بازیهایی چون قوی گردان، اسب گردان، آستروجت، استخر توپ، مینی جت، سورتمه، فریزبی بزرگسالان، تاپ اسپین، تاور گردان، جت اسکی، آبشار، تشک بادی، بیلینو مکانیکی، تاب کودک، ماشین برقی بزرگسالان، ماشین دریفت ترایک، ماشین پرنده، اسکیت هوایی، ترن شادی، تاب زنجیری، تله سیژ، رالی کودکان، یوفو، یورو بانجی، سینما چهار بعدی، فان اسپریت، کشتی کودک، کشتی صبا، کلایمکس، فریزبی کودک، کریزی دنس، سافاری و ستاره گردان وجود دارد.

کریزی موس، تاب پرنده، غول تاب، اسکیت یو، ماشین بنزینی (کارتینگ)، آبشار و ترن هوایی بزرگسالان از بازیهای هیجانانگیز شهربازی شماره سه ارم به شمار میآیند. پارک ارم از بهترین مقاصد تفریحی شهر تهران به شمار میرود؛ پارکی که باغ وحش، استخر روباز ویژه بانوان و سه شهربازی را در خود جای داده است. فاکتور سوم قیمتگذاری مربوط به جنس استخر است. ولی این استخرها دارای پایههایی از جنس استیل که همه استخر را دربرگرفتهاند باعث میشود تا نیروهای وارد شده به بدنه استخر را مهار کنند. استخر پیش ساخته، نسل جدید استخرهای بزرگ است که تمام سنین میتوانند از آن استفاده کنند. همه ی خریداران استخر دوست دارند که بیشتر در آن شنا کنند تا اینکه هر روز مشغول تمیز کردن داخل آن باشند. در ادامه با کجارو همراه باشید تا شما را با پارک ارم، امکانات و جاذبههای تفریی آن بیشتر آشنا کنیم. از جاذبههای پارک ارم میتوان به یک دریاچه هشت هکتاری با قابلیت قایقرانی و ماهیگیری، سه شهربازی با مجموع هشت هکتار وسعت با بیش از ۸۰ دستگاه بازی، بزرگترین باغ وحش پایتخت با بیش از ۱۰۰ گونه جانوری بومی و غیربومی، شهربازی سرپوشیده چهار فصل قلعه شادی، سیرک آفتاب، برگزاری تئاترهای سرگرمکننده و کمدی در سالن آمفیتئاتر مجموعه، بازیهای کامیپوتری، ۲۰ هکتار فضای سبز و جنگلی، مجموعه تالارهای پذیرایی کشتی (با ظرفیت ۳۰۰، ۴۰۰، ۶۰۰ و ۲,۵۰۰ نفر و امکاناتی مانند اتاق عقد، مه سرد، گشت عروس و داماد روی دریاچه ارم، پذیرایی از مهمانها در کنار دریاچه و پارکینگ اختصاصی)، سرسره آبی روباز با پوشش مناسب، استخر روباز و حمام آفتاب بانوان اشاره کرد.  Po​st was cre​at ed  with GSA  Conten t Ge᠎ne᠎ra᠎tor ᠎DEMO!

اما شرکت آبی سازه تنها شرکتی در ایران است که این مشکل را برطرف کرده است. قاب فلزی به کار رفته در این نوع از استخر های پیش ساخته وظیفه دارد تا قالب کلی استخر را شکل دهد. علت این امر این است که ساختار استخرهای بتنی به گونه ای است که در برابر نمک موجود در آب حساسیت داشته تا جایی که می تواند منجر به ایجاد آسیب در دیواره های استخر شود. نردبان، زیرانداز و پمپ تصفیه از جمله وسیلههای جانبی این محصول هستند که با خرید آن در اختیار شما قرار میگیرند. پارک ارم در سال ۱۳۵۸ در اختیار بنیاد مستضعفان قرار گرفت و در حال حاضر تحت پوشش هلدینگ سیاحتی و حمل و نقل پارسیان قرار دارد. در پارک ارم خدمات جانبی از جمله سرویسهای بهداشتی، غرفههای عرضه مواد غذایی، صنایع دستی، اسباببازی، کافیشاپ، رستوران سنتی و رستوران جزیره و چندین پارکینگ خودرو و موتور سیکلت با حدود ۱۰ هکتار مساحت نیز در اختیار بازدیدکنندگان قرار میگیرد.

ورودی سه: این ورودی در انتهای بزرگراه شهید باکری قرار دارد. از این دریچهها میتوان برای نصب پمپ تصفیه آب، نصب گرمکن آب استخر و تخلیه آب استخر استفاده کرد. این استخر دارای لوله ها و ستون های آلومینیومی بسیار مقاوم می باشد که توسط اتصالات مستحکم به یکدیگر متصل می شوند .این استخر فریمی ULTRA XTRA پیش ساخته intex با حجم آب 31805 لیتر یکی از استخر های خانوادگی اینتکس به شمار می آید.اتصالات مستحکم ، نردبان ریلی جهت امنیت بیشتر کودکان در صورت عدم استفاده از استخر ، پمپ تصفیه آب شنی ، زیر انداز جهت جلوگیری از آسیب های احتمالی و مهار اشیا تیز برروی زمین هنگام راه اندازی اولیه استخر و روکش استخر جهت صرفه جویی در مصرف آب به جهت تمیز نگه داشتن آب و عدم تعویض آب و بسته بندی مناسب و استاندارد ، کیسه حمل و قیمت مناسب و همچنین چاپ بسیار زیبای سرامیکی ظریف داخل استخر موجب شده تا این استخر خانوداگی اینتکس یکی از پرفروش ترین ها ازمحصولات اینتکس به شمار بیاید در کف این استخر دریچه ای برای تخلیه آب تعبیه شده که عمل تخلیه آب را آسان کرده است .

آخرین مطالب