Lewis Hamilton celebrates his victory with the crowd after winning the 2016 British Grand Prix at Silverstone - PA
لوئیس همیلتون جشن پیروزی خود را با این جمعیت پس از پیروزی 2016 جایزه بزرگ بریتانیا در سیلورستونه – PA

در این سال جایزه بزرگ بریتانیا برگزار خواهد شد و بدون طرفداران پس از Silverstone صاحبان گفت که یک مسابقه “تحت شرایط عادی است نه تنها ممکن است رفتن” از آنجا که از coronavirus.

برگزارکنندگان هنوز به تعویق افتاده و یا لغو جولای 19 رویداد و Silverstone مدیر عامل استوارت پرینگل نامه به طرفداران که در حال حاضر به خریداری بلیط هموار راه را برای پشت درهای بسته مسابقه.

پرینگل اخبار شکست در Silverstone حساب توییتر نوشته:

فرمول یک نیز اعلام کرد که فرانسه جایزه بزرگ با توجه به محل در ژوئن 28, نامیده شده است ،

اریک Boullier مدیر عامل فرانسوی در جایزه بزرگ گفت: در F1 وب سایت: “با توجه تکامل از وضعیت مربوط به گسترش Covid-19 ویروس فرانسه جایزه بزرگ طول می کشد توجه داشته باشید از تصمیم گیری های اعلام شده توسط دولت فرانسه آن را غیر ممکن برای حفظ رویداد ما.

“چشم GIP جایزه بزرگ فرانسه – Le کستللت در حال حاضر در حال چرخش نسبت به تابستان سال 2021 به منظور پیشنهاد ما تماشاگران حتی یک رویداد بی سابقه ای در قلب منطقه Sud.”

تعقیب کری رئیس هیئت مدیره و مدیر اجرایی F1 افزود: “ما در تماس نزدیک با پروموتر در طول این وضعیت در حال تحول و در حالی که آن را ناامید کننده برای طرفداران ما و F1 جامعه است که فرانسه جایزه بزرگ برگزار خواهد شد ما به طور کامل پشتیبانی تصمیم گرفته شده توسط مقامات فرانسوی در فرانسه و نگاه به جلو به عقب در Paul Ricard به زودی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو