بریتانیا تکه آن محکوم تماس با ما-ردیابی برنامه نوبت به اپل و گوگل برای کمک به


Illustration for article titled Britain Scraps Its Doomed Contact-Tracing App, Turns to Apple and Google for Help

تصویر: گتی

بریتانیا سوگند سوگند از حاکمیت در برابر اپل و گوگل در اوایل سال جاری حل و فصل به تدبیر قابل اجرا تماس با ما-ردیابی نرم افزار که به غار به اپل و گوگل حریم خصوصی کاربر خواسته است. پس از هشدارهای متعدد از کارشناسان است که این برنامه به سادگی نمی خواهد کار های اجرای شده است به تعویق افتاد از ممکن است به زمستان و در حال حاضر در بریتانیا است که پیوستن به کشورهایی مانند آلمان و ایتالیا که اکراه به کار با شرکت های فن آوری در مرحله اولیه توسعه است. در حال حاضر آنها هر دو تماس-برنامه ردیابی.

تبلیغات

در بیانیه ای روز پنج شنبه در انگلیسی وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی اعلام کرد که آن را pivoting به گوگل/اپل چارچوب پس از شناسایی “چالش” در طول برنامه اجرای آزمون در جزیره موجود زنده. “یکتی این مرحله یک برنامه مبتنی بر گوگل/اپل API به نظر می رسد به احتمال زیاد برای رسیدگی به برخی از محدودیت های خاص شناسایی شده از طریق ما در زمینه تست” آن را می خواند.

آن را مدتها در انتظار پذیرش است که این برنامه با شکست مواجه شد به وضوح پیش بینی های بسیاری از کارشناسان. این NHSX تکنولوژی بازوی دولت در بخش بهداشت و درمان بود hedged آن شرط در یک دست و پا چلفتی راهحل به گوگل و اپل API با این فرض که اکثر مردم در کشور آیا استفاده از گوشی های آندروید. به عنوان حریم خصوصی متخصص Michael Veale توضیح داد به نگهبان در مه, ایده این بود که گوشی های آندروید است که کمتر, از برنامه های استفاده نشده به صرفه جویی در مصرف باتری استفاده خواهد “nudge” در نزدیکی اپل به منظور نگه داشتن آنها را بیدار. یکی دیگر از تاکتیک بود و داشتن برنامه ارسال کاربر یک هشدار از طریق فشار گفتن آنها را به باز کردن مجدد نرم افزار است که قطعا نمی خواهد که کسی ناراحت. این NHSX گفت: نگهبان که برنامه را اجرا کنید و نگه داشتن کار در پس زمینه.

تبلیغات

بازگشت در ماه مه کاربران اولیه اجرای در جزیره موجود زنده بy شکایت کرده است که این گه به سادگی کار نمی کند: نرم افزار تخلیه باتری خود را و گران اتصالات بلوتوث بر روی برخی از گوشی های آندروید و اپل نیست چیدن سیگنال از آن میبینند.

Tاو همچنین برنامه مسلما نقض این GDPR بالقوه های شناسایی اطلاعات با اشخاص ثالث بدون کاربران رضایت و وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که داده ها خواهد بود مسئولانه دفع. در ماه مه به عنوان نسخه آزمایشی راه اندازی شد برای رفتن زندگی می کنند NHSX مدیر عامل متیو گولد عقب نشینی قبلی بیمه خدمات درمانی اطمینان داده که نمی تواند به اشتراک گذاشته شود در خارج بیمه خدمات درمانی گفت: پس از همه گیر داده ها نیز ممکن است در دسترس ساخته شده به نام سازمان برای “مقاصد پژوهشی.”

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

اگر چه برخی از کشورهای اروپایی در ابتدا مشترک بریتانیا را در برابر گوگل و اپل API—که نیاز به ذخیره سازی اطلاعات در مورد کاربران و مخاطبین به صورت محلی بر روی آن دسته از کاربران تلفن های ارز برای گسترش قابلیت های بلوتوث—اکثر معکوس دوره و در آغوش فن آوری شرکت کمک. پس از به طور خلاصه تلاش خود را متمرکز برنامه در ماه آوریلآلمان رها شده طرح استدلال که آن را بهتر است برای اطمینان حاصل شود که برنامه اجرا می کند هموار بر روی اپل و گوگل دستگاه های. به زودی, ایرلند, ایتالیا, سوئیس و اتریش دنبال می شود. در حالی که به درستی ایجاد می شود بسیاری از نگرانی در مورد قدرت اپل و گوگل خوب بکار بردن بیش از دولت و گروه های آزادی های مدنی مانند آیتالله سیستانی به گوگل و اپل آزمایشی کلاه-نکته برای حفظ حریم خصوصی خود را گرا رویکرد است. هنوز هم مطیع شرکت قوانین حریم خصوصی به معنی خدمات دولت نمی خواهد بود قادر به جمع آوری و ذخیره تماس-ردیابی اطلاعات در پایگاه داده است که به طور بالقوه اجازه می دهد آنها را برای پیگیری گسترش ویروس.

مانند انگلستان و فرانسه تصمیم به رفتن خود مسیر ذخیره سازی داده ها در یک محل متمرکز. زمانی که یک پزشک تشخیص covid-19 آنها را بیمار یک کد QR و یا یک کلید آنها می توانند انتخاب کنند به ورودی. سرور خواهد شد و سپس اطلاع مردم ایم که در خطر قابل توجهی با یک توصیه که آنها تست شده است. فرانسه نورد از آن برنامه در ژوئن 2اگر چه بسیاری از نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی و همکاری بین کشورهای دیگر’ برنامه های غیر متمرکز با ذخیره سازی داده ها.

تبلیغات

بریتانیا برنامه افتضاح است به طور گسترده شرح داده شده در رسانه ها و توسط سیاستمداران بریتانیا به عنوان یک ملی خجالت. جاناتان Ashworth, shadow secretary sتیت ، ealth و social cهستند گفت: نگهبان, “این تعجب آور و در عین حال مثال دیگری که در آن دولت در پاسخ آهسته بوده است و مدیریت بد. آن را به معنای وقت با ارزش و پول هدر رفته است.” با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز covid-19 نقشه انگلستان است که از سوم بالاترین تعداد مرگ و میر به علت covid-19 پس از ایالات متحده و برزیل کشور با چندین بار آن جمعیت.

نیز وجود دارد یک فرصت بریتانیا است فقط پرتاب در حوله در تماس با ما-ردیابی فن آوری. پس از اعلام کرد که برنامه نمی خواهد آماده است تا پایان سال, بریتیش, سلامت رسمی پروردگار Bethell گفت: در این هفته که آن را “نیست و اولویت در حال حاضر است.”

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>