Getty
گتی

برایتون اجرایی پل باربر نشان داده است باشگاه خود را در حال آماده سازی برای شروع بازی دوباره در ماه ژوئن اما اذعان می کند هیچ برنامه ریزی شده به توافق کامل فصل لیگ برتر.

بالا پرواز باشگاه را دوباره ملاقات هفته آینده که در آن آنها خواهد شد بحث در مورد چشم انداز از بازی بازی های باقی مانده از یک فصل است که متوقف شده است با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این پذیرفته شده است که هر گونه از سرگیری خواهد بود در پشت درهای بسته اما لیگ هنوز در دست دولت به عنوان زمانی که آن را بی خطر است برای شروع بازی دوباره و این است که قبل از هر گونه مسائل مانند بازیکن, تست پوشش تلویزیون و برنامه ریزی مورد بحث.

هنوز باربر – چه کسی می گوید برایتون بازیکن باید چهار هفته زمان برای بازگشت به مطابقت و تناسب اندام در حال برنامه ریزی برای یک ماه ژوئن راه اندازی مجدد.

“من فکر می کنم ما هنوز هم در برگزاری الگوی ما باید یکی دیگر از لیگ برتر جلسه در یک هفته زمانی که ما فرصت برای بحث در مورد آخرین اطلاعات از دولت و من فکر می کنم ما را ببینید که در آن ما هستند و سپس” آرایشگر گفت.

“(مدیر) گراهام (پاتر) و (مدیر فنی) دن Ashworth در حال گرفتن بازیکنان به عقب با هم دوباره در هفته اول ماه مارس (در یک کنفرانس تلفنی) با نظر به طور بالقوه شروع به بازی در برخی از زمان در ماه ژوئن. اما این خط در شن و ماسه به عنوان مخالف قطعی برنامه.

“ما واقعا نمی صحبت در جزئیات خاص در مورد این برنامه به دلیل آن است که تقریبا غیر ممکن است به انجام این کار.

“وجود دارد متغیرهای بسیاری در آن وجود دارد. هنگامی که به زمین افتاده بود برداشته است ؟ اگر یک مستند برداشته شده است چه خواهد شد اجتماعی فاصله نگاه مانند?

“اگر آن را آرام به برخی از درجه معنا است که بازیکن می تواند بازگشت به آموزش ؟ اگر آنها بازگشت به آموزش می کند که به معنای آن است که در گروه های کوچک و یا بزرگتر از گروه?

“وجود دارد بنابراین بسیاری از متغیرها است که باشگاه های فوتبال نمی تواند پاسخ دهد.”

یوفا گفته اعضای آن در روز پنج شنبه است که هر گونه مدرک تحصیلی به مسابقات فصل آینده باید تصمیم ورزشی شایستگی.

که بدان معنی است که اگر مبارزات انتخاباتی نمی تواند بدون تأثیر یک بعدی لیگ برتر باید آمد تا با یک راه برای تصمیم گیری نهایی آن جدول.

باربر است که مایل نیست به فکر می کنم که فقط رتبهدهی نشده است, اما آن را می پذیرد ممکن است اتفاق می افتد.

“این یک سوال بسیار دشوار است. ما در آن نقطه و در عین حال” او گفت:. “ما بسیار مصمم به سعی کنید و پیدا کردن یک راه برای پایان فصل برای تمام دلایلی که ما مورد بحث بسیاری از بار قبل. در حال حاضر این است که ما تمرکز اصلی ما در اولویت است. این چیزی است که ما می خواهم که قادر به انجام است. اما ما در حفظ و اضافه کردن اخطار و ما باید برای اضافه کردن این نکته که ما تنها می تواند انجام این کار زمانی که آن را بی خطر به انجام این کار.

“ما همچنین باید برای اضافه کردن بیشتر نکته که وجود خواهد آمد یک نقطه که در آن ما ممکن است برای مقابله با این نوع از حالات شما در حال صحبت کردن در مورد. اما ما هنوز وجود ندارد و ما شده ایم بسیار متمرکز در ساخت مطمئن شوید که ما اگزوز هر امکان بازی کردن در این فصل است.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو