بوز 700 هدفون در فروش برای $299 در آمازون

Bose 700 headphones in Arctic White

بوز

می خواهید یک مجموعه خوب از بیش از گوش هدفون بی سیم به شما در حفظ و شرکت در محل کار و یا فقط به لحن خود را با بقیه جهان است ؟ شما در حال حاضر شانس خود را حداقل اگر شما ضربه زننده در مورد رنگ. آمازون فروش بوز 700 هدفون سفید برای $299 ضربه زدن $100 قیمت معمول و قرار دادن آنها در پایین ترین قیمت ما دیده ایم به تاریخ. سیاه و سفید و نقره ای مدل نیز در فروش البته در بالاتر $349.

خرید بوز 700 در قطب شمال سفید در آمازون – $299

700 نشان دهنده بازگشت به فرم بوز با بهبود طراحی قوی صدای با کیفیت و عالی لغو سر و صدا. آن را به بهترین از ما شنیده ایم در حافظه اخیر با گاهی اوقات سخت سه برابر و عدم در برنامه EQ تنظیم است. ما می گویند سونی WH-1000XM3 بهتر است به طور کلی. در $299 گرچه بوز 700 واقعا قابل رقابت با سونی و دیگر رقبا — ارزش آن گوش به خصوص اگر این رنگ بندی جذاب است.

دنبال @EngadgetDeals در توییتر برای آخرین تکنولوژی معاملات و خرید خدمات مشاوره.

در این مقاله: بوز بوز, 700, هدفون, صوتی, av, تجارت, engadgetdeals, thebuyersguide, آمازون, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>