Bose Noise Cancelling Headphones 700 به پایین ترین قیمت در آمازون


Bose Noise Cancelling Headphones 700 review
جولیان Chokkattu/Digital Trends

به عنوان ما به سمت پایان تابستان و پاییز مشاهده می کنیم که کار و مطالعه بر روی بروید و یا از خانه و رفتن به ضروری است. قادر به تمرکز و جلوگیری از سر و صدای خارجی است کلید این است که چرا ما از لحاظ روانی امیدوار بشم که شرکت آمازون با تخفیف بوز سر و صدا لغو هدفون 700 به $299 از $399 — پایین ترین قیمت همیشه. که پس انداز $100.

آیا شما کار از یک دفتر و یا از صفحه اصلی یک جفت از سر و صدا لغو هدفون می تواند تفاوت بین مولد بودن و نه, بین حفظ سلامت عقل خود را و اجازه می دهد حواس او را پرت به آن را به دور از شما. این هدفون نگاه و احساس بزرگ (بوز به ابداع خود را به راحتی سطح) و روشن کردن هر گونه فضا — از اتاق خواب خود را به رفت و آمد خود را — به خصوصی خود را پناهگاه یا دفتر محل جدا شده که در آن شما می توانید کار خود را انجام می شود گوش دادن به موسیقی جریان محتوای مورد علاقه خود را انجام تماس های تلفنی و یا فقط لذت بردن از صلح و آرامش.

در جهان از FaceTime و زوم بوز واقعی نوآوری در اینجا تطبیقی میکروفون سیستم است که اجازه می دهد برخی از بهترین صدای وانت موجود در ذهن هرگز برای $300. بوز سر و صدا لغو هدفون 700 شامل یک سیستم میکروفون که جدايه صدای خود را در هنگام مکالمه بدون برداشتن خارجی دیگر پچ پچ. به طور همزمان از فناوری حذف نویز دارای یک ویژگی است که اجازه می دهد تا شما را به کنترل چقدر سر و صدا محیط شما می خواهم اجازه می دهد تا شما را به مهر و موم کردن جهان است. شما استاد صوتی خود را در دامنه.

آنها شده است بهینه سازی شده برای کار با گوگل دستیار و الکسا پس همه شما باید انجام دهید اگر شما می خواهید به بازی یک آهنگ به نوبه خود بر روی تلویزیون خود چراغ کم نور و یا کاهش حجم است برای آن را بپرسید. اگر شما یک کشاکش و یا پیدا کردن دستورات صوتی مزاحم وجود دارد کنترل های لمسی نیز هست. و آنها را فوق العاده ساده به عنوان کنترل های دیگر مانند جابجایی بین تماس ها. نگران به طور مداوم شارژ? نیست. وجود دارد تا 20 ساعت باتری بی سیم زندگی شما بیش از یک روز کامل برای لذت بردن از این هدفون قبل از آنها شما نیاز به برخی از آب است. کیفیت صدا برای موسیقی است که برخی از بهترین آنها نگاه فوق العاده شیک و گوش فنجان به خصوص طراحی شده به طوری که آنها نمی ساییدگی گوش خود را و یا آنها را بیش از حد گرم است.

هنوز مطمئن شوید ؟ فقط سوال این کاربر:

آن را Bose فراری از صدا. یک نیاز برای دوستداران موسیقی و باید برای کسانی که می خواهند آرام در دنیای شلوغ.

این کار بسیار بهتر از بوز, اما اگر شما می خواهید برای دیدن چه چیز دیگری در خارج وجود دارد, با تمام معنی چک لیست ما را از بهترین هدفون می پردازد. که گفت: برای کیفیت صدای میکروفون دسترسی و ظاهر بوز قوانین جای شب بسر بردن. در حال حاضر در آمازون بوز سر و صدا لغو هدفون 700 به $299, که $100 به طور منظم قیمت $399, پایین ترین قیمت همیشه.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>