بوت کمپ مرده است در جدید مکینتاش و 8 سایر چیزهایی که اپل می گویند نیست در WWDC


macOS Big Sur is bringing big changes.

macOS Big Sur آوردن تغییرات بزرگ است.
تصویر: اپل

شما می بخشیده شود برای از دست رفته هر تغییر به سیستم عامل macOS و بیشتر که اپل execs سرعت-صحبت از طریق در طول روز دوشنبه در کنفرانس توسعه دهندگان جهانی keynote. اما حتی پس از ابتلا در تمام اطلاعیه ها وجود دارد بیشتر ویژگی های مفید از آمدن به اپل مکینتاش اپل ساعت و بیشتر—و برخی تغییرات که اپل حتی ذکر است.

تبلیغات

توسعه دهندگان در حال حاضر کشف تغییرات کمی در dev نسخه های بتا دوشنبه منتشر شد و ما نیز تابیده از طریق اپل رسمی اسناد و مدارک به ببینید که چه تغییرات شرکت نمی برجسته خواهد شد اما تفاوت معنی دار به راه شما استفاده از دستگاه های خود را.

تبلیغات

بوت کمپ مرده است, در اپل سیلیکون

Illustration for article titled Boot Camp Is Dead on New Macs and 8 Other Things Apple Didnt Say at WWDC

تصویر: Gizmodo

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

اپل در حال ساخت یک خانواده سفارشی ARM پردازنده های مبتنی بر برای مکینتاش است که تغییر عظیمی است که به ارمغان می آورد با آن ناهمواری اثر است. یک تغییر است که برخی ممکن است بیش از حد خوشحال در مورد این است که بوت کمپ این ابزار رایگان است که اجازه می دهد تا شما را به دو بوت ویندوز و macOS رفتن دور جدید مکینتاش طراحی شده توسط اپل در سیلیکون.

مبتنی بر اینتل مکینتاش در حال اجرا Big Sur هنوز هم پشتیبانی از بوت کمپ و اپل تراشه هنوز هم اجازه می دهد تا شما را به اجرای تکنولوژی مجازی سازی مانند نحوهی استفاده از ویندوز و macOS, اما تشابه رایگان است و اجرا می شود در بالای این سیستم عامل در حالی که بوت کمپ هزینه چیزی و اجازه می دهد تا شما را به دو و حتی سه گانه بوت در مک. RIP.

تبلیغات

HomePod پشتیبانی از دیگر خدمات جریان

در یک حرکت است که می تواند سرکوب ضد تراست اتهامات و ایجاد HomePod جذاب تر اپل است که باز کردن آن سخنران به شخص ثالث جریان موسیقی خدمات مانند Spotify با این به روز رسانی قرار می گیرند. HomePod اساسا محدود به اپل موزیک مشترکین که مهار سودمندی آن است. Spotify و هنوز هم به را انتخاب کنید برای حمایت از HomePod و این معلوم نیست که آیا آنها خواهد شد اما حداقل این گزینه وجود دارد.

تبلیغات

آی فون و آی پد به طور پیش فرض مرورگر را تغییر دهید

این سقوط شما در نهایت قادر به تغییر تنظیمات پیش فرض مرورگر وب و ایمیل به نرم افزار که نیست سیب خود سافاری و ایمیل. این خبر تقریبا تضعیف حق گذشته کسانی از ما که به تماشای نطق اصلی WWDC زندگی می کنند به دلیل آن به نظر می رسد در این اسلاید که نتیجه iPadOS 14 ارائه بسیار به عنوان یک ذکر است.

تبلیغات

اپل بعد از آن که در آن iOS 14 پیش نمایش که این ویژگی در حال آمدن است به اپل بیش از حد, بنابراین هنگامی که شما بر روی لینک کلیک کنید برای نوشتن یک ایمیل و یا باز کردن یک صفحه جدید شما پرش به سمت راست به برنامه خود را از انتخاب.

اپل تلویزیون 4K خواهد جریان 4K YouTube فیلم ها

یک دلیل خوب برای خرید اپل 4K جعبه تنظیم بالا است به جریان محتوای 4K. tvOS 14 آوردن پشتیبانی از 4K فیلم های یوتیوب به تلویزیون اپل. معلوم نیست اگر این تغییر چیزی است که در اپل و یا اگر یوتیوب تطبیق با تلویزیون اپل اما در هر صورت در حال حاضر شما باید بیشتر به جریان در شکوه رزولوشن 4K.

تبلیغات

دوباره ضربه بزنید برای iOS یکی از ویژگی های مفید با نام فوق العاده

من دوست دارم همه چیز در مورد بازگشت شیر iOS 14 ویژگی که به عنوان یک میانبر برای دسترسی به سفارشی مجموعه ای از اقدامات هنگامی که شما شیر پشت آی فون خود را. شما لازم نیست که بسیاری از گزینه های—فقط یک شیر آب و یک triple tap—اما شما می توانید آنها را به عنوان کلید های میانبر برای گفتن, باز کردن یک برنامه و یا حتی به عنوان یک میانبر برای دسترسی به کلید های میانبر. با توجه به توسعه دهندگان این قابلیت حتی با این نسخهها کار با تلفن در مورد.

تبلیغات

FaceTime به رسمیت می شناسد زبان

در یک حرکت بزرگ برای دسترسی به, FaceTime در حال حاضر تشخیص زمانی که یک فرد در یک گروه تماس تصویری امضای قرارداد در زبان اشاره آمریکایی و تاکید خواهد شد که تماس گیرنده پنجره تا هر کس دیگری می پردازد. این امر می تواند شسته و رفته اگر FaceTime می تواند ترجمه ASL به متن به عنوان بخشی از این ویژگی به آن را حتی بیشتر در دسترس, اما این یک گام جامد.

تبلیغات

نیروی لمسی برای اپل دیده بان در حال رفتن به دور

با توجه به اپل مستندات, watchOS 7 دیگر پشتیبانی از نیروی لمسی یک اپل دیده بان مکانیزم مورد استفاده برای اخراج اطلاعیه, باز کردن آیتم های منو در یک برنامه و کارهای دیگر. این بدان معناست که سازمان دیده بان اپل سری 6 به احتمال زیاد خندق نیروی لمسی است که…نوع از عجیب و غریب! این یک ویژگی در این ساعت از روز یکی و من از آن استفاده کنید برای ارتباط برقرار کردن با دستگاه چند بار در روز. من کنجکاو برای دیدن اینکه آیا شرکت مطبوعات را به سادگی جایگزین یک است.

تبلیغات

بازی اپل پشتیبانی صفحه کلید و موش

آن را تنها یک موضوع از زمان قبل از iPad جدید پشتیبانی از مک و موش تمدید به بازی و که در آینده iPadOS 14. شما دیگر محدود به استفاده از کنترل صفحه نمایش لمسی و یا کنترل بلوتوث برای بازی در iPad آوردن تبلت و نزدیک به مک—حداقل زمانی که می آید به بازی.

تبلیغات

بهینه سازی AirPods شارژ

اپل به کرات از یک تعداد انگشت شماری از جدید AirPods امکانات از جمله های فضایی برای AirPods نرم افزار و دستگاه های هوشمند-تعویض برای تمام مدل های, اما اشاره نکرد که این سقوط آن شروع خواهد شد خود را بهینه سازی AirPods’ باتری مانند آن آی فون خود را. خود را AirPods یاد بگیرند خود را شارژ روال و سپس صبر کنید تا پایان رونق گذشته تا 80 درصد برای جلوگیری از پیری باتری.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de