استخوان در تاریخ Ford Bronco پیش از این مدل های جدید را آشکار

این 2021 Ford Bronco نشانه بازگشت از بیضی آبی اصلی SUV پس از 24 سال به دور است. اصلی توسن کمک به ایجاد قالب برای مدرن SUV, ترکیب ساخت و ساز ناهموار روزمره عملی است. در اینجا چگونه توسن ساخته شده خودرو, تاریخچه و چرا در آن زمان فورد تا زمانی آن را به عقب.

توسن ماقبل تاریخ

فورد را اختراع نمی SUV اما مدیران می دانستم که یک روند زمانی که آنها را دیدم. فقط به عنوان 2021 توسن اهداف جیپ مخاصم اصلی توسن هدفمند جیپ CJ نام تجاری برای اولین بار مدل های غیر نظامی. فورد در واقع ساخته شده است, خارج, در طول جنگ جهانی دوم در کنار Willys Overland (شما می توانید نقطه فورد-جیپ ساخته شده توسط حرف “F” مهر به اکثر نقاط) اما پس از جنگ Willys حفظ حقوق به طراحی.

1976 Ford Bronco

1965-1977: نسل اول

سابق G. I. s شروع به خرید مازاد نظامی جیپ و همچنین Willys-تولید غیر نظامی اما فورد فکر آن را می تواند انجام دهد بهتر است.

پرده برداری در 11 اوت 1965 اولین نسل توسن به دنبال جیپ مثال با استاندارد چهار چرخ درایو و فاصله دو محور کوتاه برای بهتر مانور صوفس (جاده). اما فورد نیز با تمرکز بر جاده منش به توسن بیشتر روزمره یک وسیله نقلیه. یک سال 1966 مطبوعاتی توصیف توسن به عنوان یک “ورزشی-ابزار خودرو” — یکی از اولین موارد استفاده از این اصطلاح.

نسل اول توسن در دسترس بود در سه سبک بدن: واگن تبدیل خوانده شده “اسب سواری” و وانت. در راه اندازی توسن بود طراحی شده توسط 105 اسب بخار 2.8 لیتری خطی-شش موتور کوپل شده با سه سرعت انتقال کتابچه راهنمای کاربر. بیشتر قدرتمند V8 موتور اضافه شد بعد از آن در تولید اجرا شود.

توسن به حال آن لحظه افتخار در سال 1969 Baja 1000 برنده افسانه ای مکزیکی مسابقه صوفس (جاده). فورد تلاش برای تکرار این موفقیت در سال 2019 برای 50امین سالگرد آن پیروزی, اما چیزهایی که کار نمی کند. توسن R مسابقه حتی پایان با توجه به مسائل قابلیت اطمینان.

1979 Ford Bronco

1978-1979: کوتاه زندگی می کردند و نسل دوم

دوم-نسل توسن تنها به طول انجامید و دو مدل سال شد اما عمده تکامل از گونه.

که در آن نسل اول توسن تا به حال منحصر به فرد پلت فرم فورد تصمیم به صرفه جویی در برخی از پول و استفاده از نسخه کوتاه شده از F-100 وانت پلت فرم برای نسل دوم مدل. رقیب جنرال موتورز تا به حال انجام همان چیزی تبدیل C/K وانت به Chevrolet K5 Blazer. باشگاه به تازگی احیا جارچی نام اما برای یک نوع بسیار متفاوتی از خودرو که نمی تواند به طور مستقیم به رقابت با 2021 توسن.

نتیجه این شد یک وسیله نقلیه بسیار بزرگتر از اصل توسن و تنها با یک موجود بدن سبک: دو درب با یک جابجایی hardtop. موتور صف شد V8 تنها اما این معنی نیست که خریداران تحت درمان قرار گرفتند به مقدار فراوان از قدرت است. قدرتمند ترین موتور ساخته شده فقط 149 اسب بخار.

در حالی که نسل اول توسن عناوین ساخته شده در آشپزی, این نسل دوم از مدل های مختلف تا حدودی ادعای شهرت. سه Broncos تبدیل شد به Popemobiles برای پاپ ژان پل دوم در سال 1979 ایالات متحده مراجعه کنید. Suv ها رو رنگ سفید و عقب سیستم عامل به پاپ حداکثر دید.

1986 Ford Bronco

1980-1986: بزرگتر و کوچکتر

نسل سوم مدل حفظ سلف خود را نسبت سخاوتمندانه اما فورد حداقل وزن کاهش می یابد. توسن هنوز بر اساس F-100 وانت اما فورد تعویض جامد-محور جلو سیستم تعلیق به صورت مستقل راه اندازی برای بهبود در جاده سوار شدن و دست زدن.

فورد همچنین آورده خطی-شش موتور پایه این بار با 4.9 لیتر جابه جایی و فقط 115 اسب بخار. V8 موتورهای باقی مانده نیز در دسترس از جمله 5.8 لیتری واحد ساخت 210 اسب بخار. به عنوان با نسل سوم توسن تنها بدن سبک دو درب بود با یک جابجایی hardtop.

در سال 1984 فورد راه اندازی Bronco II به عنوان یک خواهر و برادر به استاندارد توسن. بر اساس فورد رنجر وانت کامیون Bronco II باقی مانده در تولید تا سال 1990. فقط به عنوان توسن خود را در حال آمدن است به عقب Bronco II یک جانشین معنوی در قالب 2021 Ford Bronco, ورزش, یک مدل کوچکتر راه اندازی در کنار 2021 توسن.

1987 Ford Bronco

1987-1991: تغییرات جزئی

این 1987-1991 توسن ممکن است نگاه متفاوت به لطف نرم و صاف جلویی با الهام از F-150 وانت در نظر گرفته است و مشخص توسن نسل, اما آن را نمی کند بسیاری از تغییرات فراتر از یک ظاهر طراحی شده.

داخلی بود restyled و فورد اضافه مدرن الکترونیکی راه اندازی چهار چرخ دیسک سیستم. در یکی دیگر از اشاره به مدرنیته 4.9 لیتری خطی-شش و 5.8 لیتری V8 موتور رو تزریق سوخت.

گذشته از آن تغییرات توسن باقی مانده تا حد زیادی بدون تغییر از آن 1960s و 1970s پیشینیان. که می تواند تبدیل به یک مشکل به عنوان خریدار با سلیقه تغییر کرده است.

1996 Ford Bronco

1992-1996: پایان دنباله

پنجمین نسل توسن یک بار دیگر قرض گرفته شده یک ظاهر طراحی شده و پایه پلت فرم از F-150. فورد در تلاش برای بهبود امنیت با اضافه کردن مناطق crumple و برای مدل سال 1994 استاندارد راننده کیسه هوا. بالا بود و هنوز هم از لحاظ فنی قابل جابجایی است اما مرکز نور ترمز و کمربند ایمنی عقب بود نصب شده به آن را به طور موثر ساخت حذف غیر ممکن است.

O. J. Simpson ساخته شده این نسل از توسن معروف (یا بدنام بسته به دیدگاه شما) با تشکر 1995 تعقیب و گریز پلیس در لس آنجلس’ ایالتی 405. فورد مجبور شد برای به تعویق انداختن آشکار از 2021 توسن دلیل اصلی تاریخ بود سیمپسون تولد.

این نسل از توسن می تواند برای بیش از دو دهه با تشکر از رقابت از درون فورد با نام تجاری. راه اندازی شد در سال 1991 فورد اکسپلورر ساخته شده بود برای آفرود اما بهتر بود در مقابله با مدرسه اجرا می شود و سفرهای خرید از توسن. اکسپلورر نشان داده بعد از مرحله تکاملی از Suv ها و توسن شبیه به یک دایناسور.

بازگرداندن توسن

به عنوان جریان اصلی Suv ها مانند اکسپلورر تکامل یافته به کت و شلوار بهتر زیستگاه طبیعی خود را — حومه پارکینگ — یک تو رفتگی در دیوار برای بیشتر ناهموار بازگشت به اصول اولیه off-roader شروع به باز کردن. به عنوان اصلی توسن هر چند فورد در بر داشت خود را در پاسخ به جیپ به جای فروزان خود را در دنباله.

به عنوان فورد آماده به بازنشسته توسن, فروش جیپ مخاصم شروع به چیدن سرعت. در حالی که فورد رونمایی از توسن مفهوم خودرو در سال 2004 آن را در ادامه به تمرکز بیشتر مرسوم Suv ها و همچنین به عنوان پرفروش F-150. عقل متعارف گفت: خریداران می خواستم بیشتر در آسایش و راحتی. حتی اکسپلورر به تدریج از دست داده و بسیاری از آن خاموش-قابلیت جاده که دیگر مهم ترین خریداران. در عین حال مدرسه قدیمی جیپ مخاصم ادامه داد: برای فروش در droves و فقط مانند در دهه 1960 فورد فکر آن را می تواند انجام دهد بهتر است.

فورد در نهایت اعلام کرد توسن در سال 2017, اما در زمان آن زمان نورد جدید SUV. این 2021 Ford Bronco و توسن, ورزش, پرده برداری خواهد شد در جولای 13. در ارتباط باشید برای اطلاع از جزئیات کامل.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im