بوئینگ مشکل 737 Max جت می تواند شروع به پرواز تست در اوایل دوشنبه

بوئینگ مشکل 737 Max هواپیما تنظیم شده است به نگاهی به آسمان دوباره پس از آن بود که ریشه در سطح جهان در ماه مارس 2019 زیر دو سقوط کرد که به کشته شدن تعداد 346 نفر است.

اداره هوانوردی فدرال (FAA) داده بوئینگ چراغ سبز برای تست هواپیما و پرواز می گیرد می تواند به عنوان اوایل به عنوان جمعه, ژوئن 29.

“پرواز با FAA آزمون خلبانان می تواند شروع در اوایل فردا ارزیابی بوئینگ پیشنهاد تغییر خودکار سیستم کنترل پرواز در 737 Max” FAA گفت: به طور گسترده ای گزارش نامه به نمایندگان مجلس. “تست است که انتظار می رود به چند روز و شامل یک آرایه وسیعی از مانورهای پرواز و روش اورژانس برای فعال آژانس برای ارزیابی اینکه آیا این تغییرات در دیدار با FAA گواهینامه استاندارد.”

737 Max مبتنی بود پس از دو تصادفات منجر به مرگ در فضای juts پنج ماه است. برای اولین بار اتفاق افتاده است در ماه اکتبر 2018 وقتی که یک شیر هوا پرواز در آمد و در مدت کوتاهی پس از مصرف کردن از Soekarno–Hatta فرودگاه بین المللی در جاکارتا اندونزی و در نتیجه مرگ و میر ناشی از همه 157 مسافر و خدمه. سپس در مارس 2019, اتیوپی هواپیمایی سقوط هواپیما در نزدیکی آدیس آبابا در اتیوپی کشتن تمام 189 نفر در هیئت مدیره.

سقوط تحقیقات کشف کردند که یک گسل با حداکثر خودکار کنترل پرواز و سیستم ارسال محکوم هواپیما به nosedives. بوئینگ مجموعه ای در مورد توسعه یک ثابت است که در حال حاضر اجرا شده است هر چند در طول جت پایه چندین گسل بودند نیز شناسایی و به همین دلیل تا به حال به آنها رسیدگی شود.

این پرواز آزمایشی که انتظار می رود به جای نزدیکی بوئینگ تولید پایه در سیاتل, واشنگتن, را با استفاده از یک 737 Max مجهز به تجهیزات کامپیوتری برای تست دوباره پرواز سیستم کنترل در حالی که همچنین نظارت بر هواپیما از واکنش های مختلف از حالات دیگر است.

البته حتی اگر اولین پرواز آزمایشی به خوبی بیشتر چک های ماندگار هفته یا احتمالا ماه به احتمال زیاد مورد نیاز به منظور برآوردن FAA که 737 Max امن برای مسافرت هوایی تجاری.

حدود 500 Max هواپیما توسط حامل در سراسر جهان در حال حاضر از خدمات در حالی که بوئینگ است بیشتر از 400 در انتظار ذخیره سازی برای تحویل به مشتریان است.

تولید محاصره هواپیما متوقف شد و در ژانویه سال 2020 در حالی که بوئینگ منتظر FAA برای تکمیل یک بررسی از حداکثر تغییرات طراحی. بوئینگ گفت: در ماه مه سال 2020 است که آن را آماده برای شروع به ساخت حداکثر دوباره البته در “نرخ پایین.”

“با خیال راحت بازگشت 737 Max به خدمات اولویت ما است” بوئینگ در آن زمان گفت:, و اضافه کرد “ما می دانیم که روند تصویب 737 Max بازگشت به خدمات و تعیین مناسب نیازهای آموزشی باید فوق العاده کامل و قوی به ما اطمینان حاصل شود که تنظیم کننده های مشتریان و پرواز عمومی اعتماد به نفس در 737 Max به روز رسانی.”

روندهای دیجیتال رسیده به بوئینگ برای کسب اطلاعات بیشتر در آینده تست و ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله زمانی که ما گوش به عقب.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im