بوئینگ محاصره 737 Max کامل اولین پرواز خود را در 15 ماه

در یک قدم بزرگ به سمت بازگشت به تجاری عملیات بوئینگ 737 Max هواپیما در زمان اولین پرواز خود را در 15 ماه در دوشنبه 29 ژوئن به عنوان بخشی از تلاش برای به دست آوردن یک airworthiness گواهی از اداره هوانوردی فدرال (FAA).

این هواپیما مبتنی بود توسط شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان در ماه مارس 2019 زیر دو سقوط کرد که به کشته شدن تعداد 346 نفر است.

یک 737 Max 7 رفتگان زمینه بوئینگ در سیاتل در 9:55 p. m. PT روز دوشنبه برای دور اول تست. بوئینگ خلبانان تست پرواز جت چندین ساعت برای توقف کوتاهی در اعطای شهرستان فرودگاه بین المللی در موسس لیک واشنگتن قبل از بازگشت به زمینه بوئینگ بعد در روز.

مسیر گرفته شده توسط اولین تست پرواز در روز دوشنبه. Flightradar24

این هواپیما در زمان مستقیم و نه از مسیرهای مستقیم به عنوان خلبانان انجام تعدادی از آزمایشات در طول تفرج بعد از تایید توسط FAA در بیانیه ای.

“گواهینامه پرواز انتظار می رود به حدود سه روز” به دولت گفت. “آنها خواهد شد و شامل یک آرایه وسیعی از مانورهای پرواز و روش اورژانس برای ارزیابی اینکه آیا این تغییرات در دیدار با FAA گواهینامه استاندارد.”

FAA اضافه شده است که هر چند گواهینامه پرواز با یک گام مهم در گرفتن 737 Max بازگشت به خدمات تجاری “یک تعداد از وظایف کلیدی باقی می ماند” از جمله ضرورت انجام یک بررسی کامل از بوئینگ ، “ما بلند پایه سفارش تنها پس از ما راضی هستند که این هواپیما در دیدار گواهینامه استانداردهای” FAA گفت.

روندهای دیجیتال رسیده به FAA برای پیدا کردن چه مدت این فرایند ممکن است و ما به روز رسانی خواهد شد این قطعه زمانی که ما گوش به عقب.

737 Max برداشته شد از خدمات در سال گذشته پس از دو تصادفات منجر به مرگ در فضا از پنج ماه است. برای اولین بار اتفاق افتاده است در ماه اکتبر 2018 وقتی که یک شیر هوا پرواز آمد در نزدیکی جاکارتا اندونزی و در نتیجه مرگ و میر ناشی از همه 157 مسافر و خدمه. سپس در مارس 2019, اتیوپی هواپیمایی سقوط هواپیما در نزدیکی آدیس آبابا در اتیوپی کشتن تمام 189 نفر در هیئت مدیره.

این سقوط باعث شد توسط یک گسل با جت خودکار کنترل پرواز و سیستم که ارسال هواپیما به nosedives. بوئینگ مجموعه ای در مورد توسعه یک ثابت است که در حال حاضر در حال آزمایش هر چند در طول حداکثر پایه چندین گسل بودند نیز شناسایی و به همین دلیل تا به حال به آنها رسیدگی شود. FAA خواهد بود ارزیابی همه این مسائل به عنوان آن را در نظر که آیا به کمک مالی یک airworthiness گواهی برای هواپیما.

حدود 500 حداکثر جت بودند در خدمات در سطح جهانی که هواپیما مبتنی بود. بوئینگ است بیشتر از 400 در انتظار ذخیره سازی برای تحویل به مشتریان است. پس از تعلیق تولید در ماه ژانویه 2020, هوافضا, غول به تازگی اعلام کرد که یک بار دیگر ساختمان 737 Max.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *