بوئینگ است دوباره تولید آن مشکل 737 Max جت

بوئینگ است دوباره تولید آن مشکل 737 Max هواپیما پس از چهار ماه فاصله.

مسافر جت مبتنی بود جهان در سال 2019 پس از دو تصادفات پنج ماه از هم جدا که به کشته شدن تعداد 346 نفر است.

بوئینگ روز چهارشنبه گفت: مه 27 آن است که در حال حاضر آماده برای شروع به ساخت حداکثر دوباره البته در “نرخ پایین.”

آن اضافه شده است که برای راه اندازی مجدد آن را اجرا کرده است “بیش از یک دوجین طرح های متمرکز بر افزایش ایمنی و کیفیت محصول می باشد.”

تولید 737 Max در بوئینگ رنتون واشنگتن تسهیلات متوقف شد در ژانویه سال 2020 در حالی که هوافضا غول منتظر اداره هوانوردی فدرال (FAA) برای تکمیل یک بررسی از حداکثر تغییرات طراحی.

“با خیال راحت بازگشت 737 Max به خدمات اولویت ما است” بوئینگ در آن زمان گفت. “ما می دانیم که روند تصویب 737 Max بازگشت به خدمات و تعیین مناسب نیازهای آموزشی باید فوق العاده کامل و قوی به ما اطمینان حاصل شود که تنظیم کننده های مشتریان و پرواز عمومی اعتماد به نفس در 737 Max به روز رسانی.”

بوئینگ می گوید آن را ثابت گسل با پرواز کنترل سیستم است که باعث سقوط کرد اما تعدادی از مسائل دیگر با حداکثر باید پس از ظاهر.

فضای ذخیره سازی

سازنده تصمیم به از سرگیری تولید به نظر می رسد به یک سیگنال به صنعت هواپیمایی است که آن را همچنان به شدت عقب هواپیما. بخشی از دلیل آن به حالت تعلیق تولید در سال شروع شد به دلیل آن بود در حال اجرا از فضای ذخیره سازی برای حداکثر 400 هواپیما آن را در حال حاضر ساخته شده است اما که نمی تواند پرواز به مشتریان. با که در ذهن خود تصمیم به ساخت جدید حداکثر جت در سرعت کندتر از حد معمول حس می کند.

اما بوئینگ چهره چالش های دیگر علاوه بر تلاش برای بازگرداندن حداکثر شهرت. کاهش شدید در پروازهای مسافربری تجاری با توجه به کروناویروس همه گیر است و باعث مشکلات جدی برای بوئینگ و دیگر سازندگان هواپیما به عنوان حامل در سراسر جهان لغو سفارشات هواپیما. بیش از 100 دستور Max به تنهایی لغو شده است به تاریخ. این وضعیت وخیم را مجبور به هوافضا به کاهش نیروی کار خود را با 10 درصد معادل حدود 16,000 شغل.

آن را در حال حاضر مشخص نیست که مکس را به آسمان دوباره. در سال گذشته بوئینگ گفت: آن چشم دوخته اند تا اواسط سال 2020 اما با همه گیر باعث شدید اختلال و FAA هنوز به جت چراغ سبز ایده Max پرواز دوباره در ماه آینده و یا دو به نظر می رسد تا حدودی از راه دور.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>