Bob’s Burgers بازیگران و خدمه رها نکات در مورد فصل 11 (ولی نه خیلی زیاد در مورد فیلم)


We’ve missed you, Belchers.

ما از دست رفته شما Belchers.
تصویر: فاکس

مانند بسیاری از صاحبان رستوران های Belchers در حال گرفتن یک استراحت از خدمت همبرگر در طول همه گیراما این تیم پشت bob’s Burgers شده است سخت در محل کار. در واقع نشان می دهد “هرگز متوقف بودن در تولید” نشان می دهد خالق لورن بوچارد نشان داد در امروز San Diego Comic-Con panel.

تبلیغات

این بدان معنا نیست که covid-19 نمی برچسبها بیش از فصل 11 در راه خود را. قسمت جدید شامل “کرم از Enrearment” یک “به طور تصادفی به موقع قسمت نوشته شده است قبل از covid” با توجه به بوچارد. نوشته شده توسط نورا اسمیت آن را در مورد یک بیماری همه گیر… کرمک است. “در بسیاری از شستن دست” اسمیت گفت. “من امیدوار هستم که مردم فکر می کنم از آن به عنوان یک فرار به بیشتر سرگرم کننده بیماری همه گیر.”

تبلیغات

قبل از کرم… فصل 11 برتر خواهد شد سپتامبر 27 در فاکس با “رویای یک کمی باب از باب” است که “در روح” آنفولانزا-ouise’ قسمت” با توجه به بوچارد. “ما در داخل از باب رویا برای بسیاری از این قسمت. در راه آن تلاش حماسی.” برای هالووین بوچارد طعنه نشان می دهد در نهایت دیدار “که هتل در انتهای خیابان که sharp-eyed طرفداران را دیده اند پس از فصل یک. ما در نهایت به رفتن در آن وجود دارد; بچه ها سعی کنید برای ارائه یک همبرگر به هتل در شب هالووین است.” (بعد او با اشاره به شکرگزاری قسمت با عنوان “اسهال از یک Poopy بچه.”)

این فصل نیز شامل نشان می دهد 200 قسمت “باب Belcher و خیلی وحشتناک بدون خوب خیلی بد کودکان و نوجوانان” است که “یک کمی از Rashomon داستان [اما] نه واقعا” با توجه به خالق است.

این پنل که شما می توانید به تماشای کامل در زیر ویژگی های اعضای بازیگران H. Jon Benjamin, جان رابرتز, Kristen Schaal, Eugene Mirman دن مینتز و لری مورفی و همچنین به عنوان تولید کننده Janelle Momary. وجود دارد کلیپ از “کرم” (شروع می شود در حدود 14:30) به عنوان “Copa-باب-آنا” (24:30), که در آن ما می بینیم باب swooning بیش از… آشپزخانه به عنوان تنها باب می تواند.

بوچارد همچنین در این زمان به بحث در مورد در حال انجام “گفتگو در مورد نمایندگی در انیمیشن” که برای bob’s Burgers تمایل به معنی مقدار زیادی از آن شخصیت زن در حال ابراز شده توسط مردان است. خالق خواندن یک لیست از زنان که ام مهمان-ستاره دار در نشان دادن فقط پس از فصل نه و اشاره کرد که چندین خواهد بود بازگشت به آینده قسمت و همچنین خطاب به تقسیم پشت صحنه بیش از حد. “انیمیشن صنعت بود کمی روی سفید نر سمت من می گفت تا همین اواخر. شما می دانید در طول تاریخ. اما من فکر می کنم بسیاری از ما به طور فعال تلاش برای تغییر آن است. خشن ریاضی… 50 درصد از باب‘s نویسندگان زن هستند.” (Schaal شروع به پریدن کرد به نشان می دهد که bob’s Burgers می توانید سعی کنید برای ایجاد برخی از شخصیت مرد ابراز شده توسط زنان است.)

تبلیغات

مدتها در انتظار bob’s Burgers فیلم—در اصل مجموعه ای به بیرون می آیند در جولای 17—فقط سریع ذکر است در این پنل با باند فریبنده در مورد ناچار به نشان دادن آن را در یک درایو و اپیلاسیون در مورد چگونه بزرگ آن, انیمیشن, به نظر می رسد. همانطور که در حال حاضر bob’s Burgers: این فیلم است که قرار است برای آزادی در تئاتر مارس 9, 2021, اما وجود دارد هیچ اشاره ای و یا تایید آن تاریخ است.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>