اولی را به روز رسانی بی سیم با اندروید Auto نورد

BMW Android Auto

BMW

در پایان سال گذشته BMW اعلام کرد قصد دارد برای اضافه کردن بی سیم, اندروید, خودکار, پشتیبانی از چند تا از خود و وسایل نقلیه و با توجه به Android Policeبه روز رسانی در حال حاضر در دسترس است. BMW اعلام کرد که می رسند در ماه جولای برای وسایل نقلیه با استفاده از نسخه 7.0 از آن سیستم عامل و در حالی که آنها نمی توانند به آن گیر بیش از حد هوا باعث فروشنده برای به روز رسانی در طول سفر کردم درست نرم افزار نصب شده است.

یکی چین و چروک به آگاهی از این است که این حمایت تنها از طریق بی سیم, پس نه هر گوشی می توانید آن را به اتفاق می افتد (رسمی گوگل لیست ساخته شده است عمدتا از پیوند, پیکسل و گوشی های سامسونگ). که گفت:, آنها گزارش آن را به خوبی کار می کرد تنها با چند مانع است که شبیه به Autoblog را تجربه با بهبود پشتیبانی از CarPlay در این نسخه از نرم افزار. برای صاحبان کنجکاو در مورد چگونه از آن همه کار خواهد کرد اولی قرار داده است با هم یک ویدئو نسخه ی نمایشی (در زیر) و باید آن را به طور گسترده تر به زودی در دسترس.

در این مقاله: BMW, آندروید, خودکار, iDrive 7.0 نرم افزار به روز رسانی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>