اولی ارائه خواهد شد به طور کامل برقی نسخه 5 سری سری 7 و X1

استیو دندانه/Engadget اولی مخلوط برقی تاریخچه آن را به عنوان پیشگام این بخش با خالص EV مدل ما

توسط DOSTEMANSALAM در 7 مرداد 1399
BMW 5-series 7-series X1 all electric vehicles
استیو دندانه/Engadget

اولی مخلوط برقی تاریخچه آن را به عنوان پیشگام این بخش با خالص EV مدل مانند i3 و i8 و سپس تصمیم به تمرکز بر روی پلاگین هیبریدی به جای. در حال حاضر در عمده وصله پینه کردن از صف خود را از خودروساز اعلام کرده است که آن را به طور کامل برقی نسخه از آن جریان اصلی و 5 سری سری 7 و X1 وسایل نقلیه. "در ده سال هدف این است که در مجموع بیش از هفت میلیون هیجانی, گروه اولی وسایل نقلیه در جاده ها — در حدود دو سوم از آنها به طور کامل الکتریکی پیشرانه" شرکت نوشت: در آزادی مطبوعات (از طریق Autoblog).

تمام وسایل نقلیه در این کلاس ارائه خواهد شد با تمام برقی و پلاگین هیبریدی و گاز-تنها (به همراه دیزل در اروپا) با 48 ولت خفیف-سیستم ترکیبی. BMW قصد دارد تا 25 هیجانی, مدل 2023 با نصف بودن کاملا الکتریکی است. "هدف این است که برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای CO2 از وسایل نقلیه تا 40 درصد در هر کیلومتر محور" اولی گفت: در خط با قوانین اتحادیه اروپا نیاز به 37.5 درصد کاهش تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2030.

اولی گفت: این اقدامات به منظور کاهش تولید گازهای گلخانه ای مانند انتخاب تامین کنندگان بر اساس رد پای کربن خود را به طور خودکار تعویض پلاگین هیبرید به حالت تمام الکتریکی در شهرستانها و مقید اجرایی پاداش به کاهش انتشار آلاینده ها.

آینده سال اولی ارائه خواهد شد پنج خالص ارزش اقتصادی از جمله BMW i3, مینی کوپر SE, BMW iX3, MBW iNext و BMW i4. مدیر عامل الیور Zipse گفت الکتریکی سری 7 خواهد رسید با نسل بعدی سری 7 اما او نمی دهد سخت خرما برای سری 5 و یا X1 EVs.

در این مقاله: اولی وسایل نقلیه الکتریکی سری 5, 7, سری X1, هیجانی, کاملا الکتریکی, 2023, حمل و نقل, EVs, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب