BMW و مرسدس تماس آن واریز شده خود را در ماشین خود رانندگی همکاری

BMW Mercedes self-driving cars
BMW / مرسدس بنز

پس از کمتر از یک سال و BMW و مرسدس بنز در حال پایان دادن به آنچه که قرار بود یک همکاری مداوم به منظور توسعه خودکار رانندگی فن آوری است. دو خودروسازان توصیف تقسیم به عنوان “متقابل و دوستانه.” آنها نیز سریع به یاد داشته باشید آنها ممکن است تمدید این همکاری در آینده است.

یک تعداد انگشت شماری از عوامل منجر به این تصمیم شده است. در بیانیه مشترک این دو شرکت گفت: توسعه مشترک و مستقل پلتفرم خودرو شد پیچیده تر و گران قیمت کار از آنها پیش بینی کرده بود. امضای توافقنامه همچنین تاخیر در چگونه به سرعت آنها می تواند نگه داشتن مفصل بحث بین کارشناسان خانه و صحبت کردن تامین کنندگان در مورد محصول نقشه راه.

BMW و مرسدس بنز نیز ممکن است بیش از حد بلند پروازانه. زمانی که آنها اعلام همکاری ژوئیه گذشته آنها گفت: هدف آنها این بود که شروع به فروش سطح 4 self-driving cars با توانایی که مسئولیت رسیدگی به آزادراه رانندگی و پارکینگ خود را بر روی خود 2024. خودرو مدیران مانند فورد مدیر عامل جیم هاکت باید گفت: شرکت های “دست بالا” چگونه به زودی آنها قادر خواهید بود به رول از فن آوری است. در سال 2019 حال بارگذاری مشابه گفت: این امر می تواند در حالی که قبل از خودروهای بدون راننده تبدیل به یک مکرر دید در جاده. یک مطالعه اخیر همچنین نشان داد اکثر درایور های آمریکایی نمی مشتاق در مورد این ایده از خودروهای.

در حالی که آنها در حال کار با هم در رانندگی خودمختار تکنولوژی دیگر BMW و مرسدس هنوز هم همکاران در مناطق دیگر. در 2015 آئودی و ب ام و و مرسدس پدر و مادر دایملر پیوست و نیروهای خود را برای خرید نوکیا Here maps پلت فرم برای €2.8 میلیارد دلار (تقریبا $3.07 میلیارد دلار).

در این مقاله: حمل و نقل, خودرو, بی ام و و دایملر مرسدس بنز, خود, رانندگی, خودرو, اخبار, دنده فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>