This year's race had already been rearranged once to start on Aug 29 - REUTERS
این سال را به مسابقه تا به حال در حال حاضر بخواهند صفحاتی دوباره مرتب شده است یک بار برای شروع on Aug 29 – رادیو فردا

2020 تور فرانسه که در حال حاضر شده است به عقب رانده شده توسط دو ماه است و در حال حاضر با توجه به شروع خوب در 29 اوت پرتاب شده به بیشتر شک پس از نخست وزیر فرانسه ادوارد Philippe اعلام کرد ممنوعیت تمام توده رویدادهای ورزشی در فرانسه تا ماه سپتامبر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

اعلام پایان را به لیگ 1 و لیگ 2 فوتبال فصل, اگر چه هنوز معلوم نیست که آیا این سفر تحت تاثیر قرار خواهد شد. ورزش سخنگوی وزارت گفت که “خیلی زود” چه ممکن است مفهوم, ممکن است برای دوچرخه سواری بزرگترین مسابقه.

اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری است که انتظار می رود به انتشار به روز شده مردان و زنان در تقویم روز چهارشنبه.

فیلیپ گفت: “من می خواهم برای روشن هیچ ورزشی بزرگ جمع آوری و یا جمع آوری هر گونه از 5000 نفر و یا بیشتر نیاز به کسب مجوز از پلیس محلی و مقدمات قبل از اجازه خواهد داشت تا قبل از سپتامبر.

“این خواهد بود که ممکن است در روزهای آفتابی به عمل یک فرد ورزشی و فعالیت خارج از منزل, بدیهی است که احترام به قوانین اجتماعی فاصله.

“این ممکن نخواهد بود نه برای تمرین ورزش در مکان های پوشیده و نه تیم و یا تماس های ورزشی.”

این تور تنها برنامه ریزی شده را در سه روز در ماه اوت پس از همپوشانی حداقل است. و برگزارکنندگان ASO می تواند ممنوعیت تماشاگران از شروع و پس از اتمام به عنوان پاریس-خوب بود در اوایل ماه مارس ایجاد “مناطق بافر’ و همچنین سعی کنید به منظور محدود کردن تعدادی از کنار طرفداران. اما آن را بسیار دشوار است برای کنترل اعداد در باز-دسترسی به رویداد.

جدید بان کی مون همچنین باعث می شود آن را بسیار دشوار است برای نگه داشتن هر نوع pre-Tour warm-up نژاد در ماه اوت است.

ورزش, وزارت, سخنگوی پیشنهاد کرد همه گزینه ها هنوز باز است. “خیلی زود است که می گویند (چگونگی این تاثیر تور) اما در حال حاضر این بدان معنا نیست تعویق و نه لغو بلکه آن حکومت می کند نه از ترتیبات ویژه از نظر تعداد تماشاگران” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو