سیاه, صدای, در انجمن: ما می خواهیم تغییر نه فقط خیریه

تا کنون پس از مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس چندین تظاهرات را فوران در سراسر کشور است. آنها در مجموع به اوج خود رسید در یکی از بزرگترین ناآرامی های مدنی جنبش در دوران مدرن به عنوان مردم را به خیابان ها برای محکوم کردن خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند. نمی شود از سمت چپ چندین شرکت تکنولوژی به تازگی منتشر شده اند اظهاراتی که به نظر می رسد در همبستگی با معترضان.

مارک زوکربرگ منتشر Facebook پست بیان “ما ایستاده با جامعه سیاه و سفید — و همه کسانی که نسبت به عدالت به افتخار جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery و مراتب بیش از حد بسیاری دیگر که نامشان را نمی شود فراموش شده” و “همه ما باید مسئولیت برای ایجاد تغییر است.” Instagram ارسال شده عمدتا-مربع سیاه و سفید با یک عنوان است که می گوید “ما ایستادگی در برابر نژاد پرستی” و “ما ایستاده ایم با ما سیاه جامعه است.” گوگل و یوتیوب نمایش داده می شود سیاه و روبان بر روی صفحه اصلی خود بیان کرد که آنها با “ایستادگی در حمایت از برابری نژادی.” توییتر خود را تغییر زیستی به #BlackLivesMatters و آمازون توییتی که “نابرابر و وحشیانه, درمان سیاه و سفید از مردم در کشور ما باید متوقف شود.”

اما برای بسیاری از مردم سیاه و سفید در تکنولوژی, جامعه, اظهارات حمل نیست مقدار زیادی از وزن. دیوید دیلن توماس استراتژی محتوا برای حمایت Thinkcompany و که همچنین کار بر روی یک کتاب به نام طراحی شناختی تعصب گفت که این اظهارات او یادآوری بسیاری از platitudes شرکت داد و در مورد کوروناویروس. “وجود دارد و تمام این شرکت ها گفت که” ما همه در این با هم و که آنها در مورد مراقبت از ما. حدود 99.9 درصد از آن من می تواند مراقبت کمتر از آنچه آنها می گویند,” او گفت:. “هر کس احساس می کردم که آنها تا به حال به چیزی می گویند. آن را خیلی در مورد پیشبرد یک هدف خاص و یا دستور; آن را فقط به طوری که آنها را نمی شود از سمت چپ.”

Y-Vonne Hutchinson مدیر عامل و بنیانگذاران ReadySet یک تنوع راه حل های شرکت است که با این نسخهها کار در درجه اول با تکنولوژی صنعت اذعان دارد که آن را خوب است که این شرکت حتی حاضر به انتشار بیانیه چنین است. (هاچینسون نیز از بنیانگذاران پروژه شامل یک گروه غیر انتفاعی اختصاص داده شده به افزایش تنوع در tech.) “یک زن و شوهر از سال پیش اکثر شرکت ها حتی حاضر به گفتن عبارت’, سیاه, مسائل زندگی,” او گفت:. “من فکر می کنم این نشانه مثبتی است که Overton پنجره نقل مکان کرد تا به یک نقطه که در آن احساس اجباری برای شرکت ها و برندها در حمایت از این جنبش است.”

SAN FRANCISCO, CA - JUNE 06: Y-Vonne Hutchinson, left, and Jennifer Morales participate in a panel discussion at Alamo Drafthouse New Mission on June 6, 2017 in San Francisco, California. (Photo by Steve Jennings/Getty Images for TechCrunch)
Y-Vonne هاچینسون چپ و جنیفر مورالس شرکت در میزگردی در Alamo Drafthouse ماموریت جدید
استیو جنینگز از طریق گتی ایماژ

اما هاچینسون فکر می کند که کلمات نمی نزدیک به اندازه کافی. “این اظهارات لزوما حمایت واقعی عمل,” او گفت و اشاره کرد که از کلمات حلقه توخالی زمانی که شرکت خود را نمی باید سابقه خوبی از تنوع و تقویت سیاه, صدای.

“برای من حتی نمی نگاهی به این اظهارات هر مطلب گفت:” هاچینسون. “من در تنوع ، من نگاهی به سرمایه گذاری در تیم های خود را. من نگاه خود را اجرایی و تیم خود را رهبری تیم. به من که یک نشانه ای از تعهد خود را به تغییر است. اگر شما در حال استخدام, ترویج بودن رهبری و سرمایه گذاری در مردم و اگر شما شلیک افرادی که نژادپرست و سپس شما می دانید یک بیانیه معنا بسیار است.”

تنوع و شمول بوده و نقطه چسبیده با تکنولوژی صنعت برای بخشی بهتر از دهه گذشته است. بیش از پنج سال گذشته پس از شرکت های فن آوری باید شروع به انتشار تنوع گزارشات کمی تغییر کرده است. با توجه به گزارش های اخیر سیاه پوستان تشکیل می دهند تنها سه درصد از کارکنان در بالا 75 دره سیلیکون شرکت های فن آوری. در غیر فن آوری شرکت های, از سوی دیگر, آنها را تا حدود 24 درصد از نیروی کار است. وضعیت حتی بدتر با ویژگی های مشاغل — تعدادی از ویژگی های کارکنان در گوگل و Facebook افزایش یافته است کمتر از یک درصد از سال 2014 (از 1 تا 2 درصد) در حالی که در صد از تکنولوژی های سیاه و سفید کارگران در اپل باقی مانده در 6 درصد برای پنج سال گذشته.

اغلب عدم تنوع و مردم در فن آوری است که نسبت به آموزشی خط لوله مشکل است که آنها به سادگی نمی علاقه مند به این حرفه است. بنیاد ملی علوم این کشف که 20 درصد از علوم کامپیوتر فارغ التحصیلان سیاه و Latinx که در همه مربع با این واقعیت است که آنها فقط 6 درصد از صنعت فن آوری.

“اگر [این شرکت های با تکنولوژی] واقعا می خواهید برای ایجاد یک تفاوت در نگاه نیروی کار خود را گفت:” لسلی مایلی سابق CTO از اوباما پایه و اساس است. مایلی همچنین قبلا به عنوان یک مهندسی سرب در گوگل شل اپل و توییتر. “درصد از آفریقایی-آمریکایی ها در تکنولوژی نقش تغییری نکرده و با وجود ماه ها و سال ها از platitudes توسط کارکنان اجرایی.”

SAN FRANCISCO, CA - SEPTEMBER 12: Director of Engineering at Slack Leslie Miley speaks onstage during TechCrunch Disrupt SF 2016 at Pier 48 on September 12, 2016 in San Francisco, California. (Photo by Steve Jennings/Getty Images for TechCrunch)
لسلی مایلی صحبت می کند روی صحنه در طول TechCrunch Disrupt SF 2016
استیو جنینگز از طریق گتی ایماژ

مایلی همچنین نام شرکت هایی مانند گوگل که هر دو به شدت کاهش و یا حذف برنامه های متنوع در سال های اخیر است. “این برنامه ها defunded در قطره از هر نوع بد اقتصادی اخبار” او گفت:. “اگر آنها واقعا در کنار عدالت واقعا در کنار عدالت و واقعا در کنار سیاه و سفید زندگی می کند مسائل و سپس سیاه و پروژه ها بهره مند شوند. کمتر مردم را نمی شود قطع زمانی که وجود رکود اقتصادی به دلیل آن خواهد بود نه اختیاری. آنها مورد نیاز خواهد بود. من می خواهم برای دیدن برخی از تعهد واقعی به این علل است که فراتر از آنچه در اخبار اتفاق می افتد چرخه.”

Tiffani اشلی بل بنیانگذار بشر ابزار — یک پلت فرم برای کمک به مردم در بالتیمور دیترویت و دیگر شهرستانها پرداخت قبوض آب — نوشت: یک رسانه پست با عنوان “از آن زمان به تماس از سفید برتری در تکنولوژی.” در آن او پرسید: سوالات جدی به همسالان خود:

“ما مایل به حساب با سرمایه گذاران که فکر می کنم سرمایه گذاری در کارآفرینان یک عمل خیریه — و در نتیجه پیشنهاد شرم آور رمز مقدار? ما مایل به توقف حمایت و حضور در کنفرانس فناوری با بیشتر سفید نر سخنران ترکیب اولیه? چه هستند که ما مایل به انجام متفاوت برای از بین بردن سفید برتری در بخش فن آوری و به دلیل تکنولوژی نفوذ فراگیر بین بردن سفید برتری در جامعه؟”

بل همچنین گفت که در حالی که بسیاری از غیر مردم سیاه و سفید در تکنولوژی فکر نمی کنم از خود را به عنوان آشکار نژادپرستان وجود دارد اغلب ضمنی و تعصب در بازی. “شما نگاه لحن و محتوای خود را سیاه کارکنان بررسی عملکرد? آیا شما مطمئن شوید که آنها مورد بررسی قرار گرفت کار خود را با کارایی و عملکرد خود را از فرهنگ مناسب است ؟ کد تعویض روانی است مالیات بر مردم سیاه و سفید در محل کار است که گاهی اوقات نمی مسترد زمانی که بررسی آمده است در سراسر. و این ثابت استرس منفی ترکیبات بیش از مدت طولانی.”

SAN FRANCISCO, CA - SEPTEMBER 19: The Human Utility Founder and Executive Director Tiffani Ashley Bell speaks onstage during TechCrunch Disrupt SF 2017 at Pier 48 on September 19, 2017 in San Francisco, California. (Photo by Steve Jennings/Getty Images for TechCrunch)
Tiffani اشلی بل صحبت می کند روی صحنه در طول TechCrunch Disrupt SF 2017
استیو جنینگز از طریق گتی ایماژ

هر دو بل و هاچینسون معتقدند این نیز مهم است برای ترویج سیاه کارکنان به رهبری. “این واقعا سخت به صدا اگر شما در حال ورود به سطح فرد و شما نگران, شاشیدن, خود, مدیر,” گفت: هاچینسون. “اگر شما نگاهی به تیم رهبری از برخی از این شرکت ها وجود ندارد, مردم سیاه و سفید وجود دارد. اگر شما می خواهید به شنیدن قدرتمند, سیاه, صدای, سپس ترویج قدرتمند, سیاه, صدای. باید آنها را اجرایی و رهبری تیم ها و توانمند سازی آنها را به صحبت کردن.”

در بالا از استخدام و ارتقای سیاه کارکنان بل نیز گفت: نگاه به استخدام از متنوع تر از مردم مانند تاریخی سیاه و سفید کالج ها و به بررسی شیوه های موجود: “برای سازندگان آیا شما مایل به بازجویی چگونه کار خود را تسهیل و ممکن نژادپرستی? من به یاد دارم از گوگل عکس طبقه بندی الگوریتم های طبقه بندی شده مردم سیاه و سفید به عنوان گوریل. متنوع تر تیم خواهد گرفتار شده اند که قبل از آن زندگی می کنند رفت.”

“همین کار را با Airbnb و مشکل خود را با تبعیض میزبان” او ادامه داد. “برای جلوگیری از نژادپرستی در حالی که سفر مردم سیاه و سفید ایجاد کتاب سبز. البته آنها را پیش بینی برخی از سفید میزبان عدم تمایل سیاه مهمانان و ساخته شده است یک راه برای رسیدگی به آن زود است. این بر اهمیت داشتن مردم در تیم خود را که می تواند نقطه ای از مسائل قبل از تبدیل شدن آنها به مشکلات روابط عمومی. آیا شما?”

نا امید با عدم اقدام در صنعت Mimi فاکس ملتن و Karla Monterroso از Code2040 یک غیر انتفاعی اختصاص داده شده به بسیج نژادی سهام در فن آوری نوشت: یک op-ed منتشر شده در شرکت سریع که در آن آنها گفت: اعتراض کافی نیست:

“آنچه ما نیاز داریم این است که برای شما برای ارتکاب به این کار را برای بقیه زندگی خود را برای تقویت انعطاف پذیری خود را به طوری که شما نمی تایر به عنوان به زودی به عنوان این لحظه را تصویب کرده است و برای شروع با کار بسیار سخت نگاه کردن به خودتان و ضد سیاهی و سفید-برتری شما باید درونی و تداوم و بسیاری از راه های که در آن نشان داده تا در کار و زندگی خود را.

تکنولوژی ناتوانی به تنوع نیروی کار خود را به عنوان آن را تعریف می کند که در آینده قرار می دهد همه ما در خطر است. نژادی نمایندگی و عدالت به معنی ایجاد اقتصادی و جسمی و روانی و شرایط اجتماعی در محل کار خود که در آن سیاه Latinx و مردم بومی می تواند به رشد. در غیاب سیاه Latinx و بومی مردم—به خصوص سیاه Latinx و بومی زنان درگیر در ایجاد و طراحی فن آوری, فن آوری است که نادان از پتانسیل پیامدهای ساختمان جهان در چنین نقطه راه است.”

البته خیلی از این بود نیز گفت: سال پیش زمانی که شرکت های فن آوری برای اولین بار صادر شده و تنوع گزارشات و فلوید مرگ است و بدیهی است که اولین بار گزارشی مرد سیاه پوست کشته شده توسط پلیس. به همین دلیل مایلی گفت که به سادگی با دادن یک بیانیه در حرارت لحظه ای کافی نیست. آن را باید در دراز مدت و تغییر نیاز به ساختاری.

“من درک که آنها در حال دادن به علت” گفت: مایلی. “اما شما می دانید این است که همیشه یک موضوع است. با تشکر از شما برای نشان دادن در حال حاضر, و من امیدوارم که شما نشان می دهد تا دوباره در شش ماه و یک سال و پنج سال. من امیدوارم که شما سرمایه گذاری خود را در برنامه های داخلی و امیدوارم که شما و تیم خود را بروید و یادگیری در مورد سیستماتیک و ساختاری تبعیض است.”

متاسفانه مایلی گفت که خیلی از این مشکل ناشی از آن بسیار بالا است. “من می توانم به شما بگویم دست اول حداقل از بودن در گوگل وجود دارد که مردم در سطح اجرایی که بر این باور نیست که وجود دارد این است که ساختاری تبعیض و نژاد پرستی,” او گفت:. “آنها باور نمی کنم که آن چیزی که واقعی است. آن را تقریبا غیر ممکن است برای دریافت این پیام در سراسر چرا که آنها فقط آن را باور ندارد.”

“من معتقدم که بسیاری از این مسائل ساختاری و آن سخت است برای کسی که رتبه و فایل به تغییر ساختاری مسائل گفت:” هاچینسون. هنوز هم وجود دارد چیزی در مورد این لحظه است که ممکن است به معنای همه چیز می تواند متفاوت این زمان در اطراف. “برای من واقعا تشویق به دیدن این سازمان که در حال تلاش برای pivot به لحظه” او گفت: با استناد به موارد کارکنان راه رفتن به عنوان یک شکل از اعتراض. “هنوز هم وجود دارد یک نقش برای یک فرد کارمند به بازی. این که آیا آن را دخالت هنگامی که شما ببینید دعوا اتفاق می افتد مطمئن شوید که همکاران خود را نمی مجازات برای گزارش تعصب. اگر شما در اجرایی, رهبری, اما شما هنوز هم یک مدیر شما می توانید مطمئن شوید که شما در حال حمایت مردم سیاه و سفید, توصیه مردم سیاه و سفید برجسته کردن آنچه که مردم می گویند در جلسات و فقط برجسته کردن کار خود را.”

علاوه بر این هاچینسون معتقد است که مردم عصبانی تر و ناراحت تر و با تکنولوژی صنعت ندارد نفوذ آن را یک بار بود. “درخشش آمده است صنعت فن آوری,” او گفت: با استناد به نمونه هایی مانند Facebook اخیر امتناع را به پایین اطلاعات غلط. “آنها ساخته شده است این محصولات بدون فکر کردن در مورد اجتماعی و تاثیر و بسیار باریک نظر از آنچه ما نیاز داریم. آن را تا به حال بسیار تاثیر مضر در جامعه است.”

“من فکر می کنم برخی از شرکت های فن آوری هنوز در جایی که آنها فکر می کنم آنها می توانید کمی نیشگون گرفتن و کشیدن در اطراف لبه نگه داشتن همه چیز همان است و آن را برای رفتن به دور” او گفت:. “من فکر نمی کنم آنها کاملا مجهز که مسئولیت رسیدگی به انقلابی طبیعت از این لحظه. وجود دارد لزوما نمی تواند یک “طبیعی” است که ما به بازگشت به بعد از همه از این است.”

اما او معتقد است که این امر مستلزم این سازمان ها برای انطباق با زمان و به خود تغییر که در حال آمدن است. “ما همیشه بحث در مورد نوآوری و دره سیلیکون و جلوتر از منحنی. نگاه کنید چه اتفاقی می افتد در حال حاضر. وجود دارد یک تحول اجتماعی. و اگر شما می خواهید در خط مقدم و واقعا نوآوری در این محیط شما باید برای پاسخ به آن است. شما نمی تواند در انکار در مورد آن.”

David Dylan Thomas
دیوید دیلن توماس
دیوید دیلن توماس

توماس گفت که این زمان فوق العاده ای که خواستار معنی دار بیشتر از حرکات به سادگی فقط گفت: شرکت های فن آوری باید استخدام بیشتر مردم سیاه و سفید. برای مثال وی با تمجید از اقدامات الکسیس Ohanian که پا را از Reddit به طوری که یک فرد می تواند جایگزین او شود. او همچنین تحت تاثیر قرار گرفته بود که شرکت هایی مانند آی بی ام و آمازون گفته اند آنها را متوقف تشخیص چهره سیستم حداقل برای زمان حال. “به من که ساخت یک بیانیه است. که با توجه به چیزهایی که به طور جدی. هنگامی که شما ببینید شرکت انجام کارهایی مانند ترک پول روی میز که جدی است.”

“این به اندازه کافی به فقط می گویند” سیاه زندگی مهم است.’,” او گفت:. “شما نیاز به در واقع انجام کاری. شما باید به خودتان بپرسید ” چه مراحل بتن هستند که شما در نظر گرفتن ؟ آیا شما آماده به انجام دهید ؟ آنچه واقعی است که رفتن به اتفاق می افتد در اینجا؟”

به این منظور توماس به چند راهنمایی های مختلف مانند داشتن ناشناس رزومه در فرآیند استخدام به طوری که مردم نمی دهد به ضمنی و تعصبات در اطراف نام. او همچنین نشان می دهد که هنگامی که تصمیم گیری در اطراف یک تنوع متمرکز پروژه تا مطمئن شوید در واقع به استخدام افراد متنوع. بنابراین برای مثال اگر شما در حال طراحی چیزی برای زنان به جای مصاحبه با یک دسته از زنان به سادگی به استخدام زنان بیشتر برای این کار است.

“خبر خوب این است که مفهوم طراحی عدالت و یا شامل شیوه های جدید نیستند گفت:” توماس. “کار سخت است و در واقع اجرای آن است. که در آن بسیاری از مردم سقوط کوتاه است.”

چند تا از فوق شرکت های فن آوری باید گفت آنها کمک خواهد یک مقدار مشخصی از پول به سیاه و سفید-متمرکز موسسات خیریه به عنوان به خوبی. زوکربرگ گفت: Facebook کمک خواهد 10 میلیون دلار به نژادی عدالت باعث یوتیوب اعلام کرد آن را به 1 میلیون دلار به مرکز پلیس سهام آمازون گفت: این امر اهدای 10 میلیون دلار به علل مختلف مانند NAACP و آیتالله سیستانی و اپل به تازگی متعهد 100 میلیون دلار به یک نژادی عدالت و عدالت ابتکار.

در حالی که خوب مایلی گفت که فقط کافی نیست. “من فکر می کنم با دادن پول به علل بزرگ است,” او گفت:. “اما شما باید به سرمایه گذاری در جامعه است.” او گفت که آنچه آنها در حال انجام است که به سادگی خیریه تا حدودی به عنوان یک راه برای به دست آوردن روابط عمومی خوب. “من نمی خواهم خیریه. من می خواهم سرمایه گذاری. توقف pandering به ما با موسسه خیریه و شروع به همکاری با ما در سرمایه گذاری است.”

در این مقاله: اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>