بیل گیتس نگران است که ایالات متحده آمریکا است که در معرض موج دوم از کروناویروس که باعث COVID-19 اگر متحده هستند مراقب باشید در مورد چگونه آنها بالابر اجتماعی محدودیت فاصله.

“من فوق العاده نگران آن” گیتس در مصاحبه با گفت: Vox را Ezra Klein دوشنبه نشان می دهد. “مگر اینکه آنها بسیار تدریجی و انتخاب چیزهایی که ما می دانیم که آیا افزایش نرخ عفونت بیش از یک, سپس شما در حال رفتن به این ناهمگونی که در آن بخش هایی از ایالات متحده خواهد بود به خوبی انجام می دهند و سایر نقاط خواهد بود انجام میداد. وسوسه interdict سفر بین این قطعات بسیار دشوار خواهد بود.”

در چند هفته گذشته تعدادی از ایالات در ایالات متحده را آغاز کرده اند که بحث در مورد بازگشایی و اجازه می دهد بیشتر مردم به بازگشت به کار و یا به ملاقات ، اما این خطرات باعث تجدید حیات در تعدادی از موارد این ویروس اگر با دقت انجام شده دیده می شود در سنگاپور است.

دانشمندان در سراسر جهان به اشتراک گذاری این نگرانی با یک مقاله منتشر شده در ماه گذشته در طبیعت هشدار داد که قرنطینه محدودیت برداشته شود باید “به تدریج و با فوق العاده با احتیاط و بسیار نزدیک و نظارت” برای جلوگیری از موج دوم.

Bill Gates
بیل گیتس جک تیلور / گتی ایماژ

گیتس همچنین گفت: آزمایش این ویروس بسیار پایین تر از سطح مورد نیاز برای بازگشایی این کشور و آزمایش است که در حال تلف شدند در کسانی که بدون علامت.

“برخی از مردم برای دسترسی به تست که هیچ علائم و برخی از مردم با علائم هیچ دسترسی به, تست,” او گفت: Vox. “بنابراین درصد قابل توجهی از تست مفید است. آن را تقریبا فاسد این معنا که اگر شما یک رابطه نزدیک خود را با دکتر در یک بیمارستان شما بر روی خود دستگاه PCR مهم نیست که شما در چه شرایطی هستند. و اگر شما لازم نیست که نوع اتصال حتی اگر شما مراقبت از سلامت کارگر, شما می توانید آزمون را به پنج روز بعد.”

گیتس همچنین اعلام کرد در مصاحبه ای با فایننشال تایمز که او را تغییر تمرکز از بنیاد بیل و ملیندا گیتس که او co-صندلی با همسر خود را به تمرکز “تقریبا به طور کامل” در coronavirus مسائل مربوط به. بنیاد کار می کند برای بهبود مراقبت های بهداشتی کاهش فقر و گسترش آموزش و پرورش در سراسر جهان و با همه گیر موثر بر بسیاری از مناطق زندگی این اهداف می تواند بهترین توان با تمرکز بر تحقیقات به ویروس.

دروازه تبدیل شده است و هر دو برجسته تماس صوتی برای کمک های مالی بیشتر و تحقیقات به بیماری شیوع و یک هدف برای تئوری های توطئه در مورد منشاء coronavirus. او شده است هشدار در مورد مخرب در مقیاس جهانی و همه گیر می تواند پس از 2015 و به تازگی به اشتراک گذاشته ایده های خود را در مورد چهار نوآوری است که مورد نیاز خواهد بود برای پایان دادن به قرنطینه محدودیت با خیال راحت.

برای آخرین به روز رسانی در رمان شیوع کروناویروس, بازدید از سازمان بهداشت جهانی COVID-19 صفحه.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت