بیل گیتس میلیاردر می گوید Covid-19 دارو و واکسن باید به بالاترین پیشنهاد’


Microsoft founder Bill Gates said it’s important for covid-19 treatments and vaccines to go where they’re most needed and not just to the highest bigger.

بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت گفت: این مهم برای covid-19 درمان و واکسن برای رفتن به جایی که آنها بیشتر مورد نیاز است و نه تنها به بالاترین بزرگتر است.
عکس: جک تیلور (گتی ایماژ)

بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت یک میلیاردر گفت: خوب و درست در روز شنبه. گیتس به نام رهبران به مطمئن شوید که آینده covid-19 دارو و واکسن به افراد و کشورهایی که آنها را بیشتر نیاز دارید و نه فقط به بالاترین مناقصه.

تبلیغات

صحبت در مجازی covid-19 کنفرانس به میزبانی جامعه بینالمللی ایدز گیتس برجسته یک نگرانی رو به رشد در میان بین المللی دولت و مقامات بهداشت عمومی: هنگامی که وجود دارد داروها و واکسن که آنها را برای اولین بار ؟ به گفته گیتس در نظر گرفتن مهم است نه تنها که می تواند پرداخت هزینه برای این درمان اما همچنین که و که در آن آنها مورد نیاز بیشتر است.

تبلیغات

“اگر ما فقط اجازه دهید مواد مخدر و واکسن رفتن به بالاترین مناقصه به جای به مردم و مکان هایی که آنها بیشتر مورد نیاز ما دیگر بیشتر ناعادلانه مرگبارتر همه گیر” گیتس گفت. “ما نیاز به رهبران به این سخت گیری در مورد توزیع مبتنی بر سهام نه فقط در بازار محور عوامل است.”

بدون شک وجود دارد که دروازه نظرات خوب و درست می گویند و انجام می دهند. اما آن را نیز باید اشاره کرد که این نکته جالب است که او صحبت کردن در مورد این مسئله با توجه به مایکروسافت تاریخچه استفاده از آن قدرت بازار برای سرکوب رقبا. با اینحال ظاهرا با استفاده از قدرت و پول را به در پیش گرفتن یک چیز خیلی بد است. چگونه راحت است.

دروازه ریاکاری, کنار, مطمئن شوید که نیازمندترین افراد کشور و مردم برای دسترسی به آینده واکسن و مواد مخدر به نظر می رسد مانند چیزی مناسب و معقول را در مواجهه با جهانی بهداشت عمومی اورژانس اما متاسفانه روشن نیست که این اتفاق خواهد افتاد هنگامی که دانشمندان توسعه موثر درمان.

در اواخر ماه ژوئن به عنوان مثال در ایالات متحده خریداری شده تا تقریبا تمام سهام از remdesivir—یکی از معدود مواد مخدر شناخته شده موثر در درمان covid-19—برای سه ماه آینده. می روم کمی برای بقیه جهان است.

تبلیغات

“رئیس جمهور تهمت زده شگفت انگیز برای مقابله با اطمینان آمریکایی ها برای دسترسی به, برای اولین بار مجاز درمانی برای COVID-19,” بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت. “تا حد امکان ما می خواهم به اطمینان حاصل شود که هر آمریکایی بیمار که نیاز remdesivir می توانید آن را دریافت کنید. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال انجام همه چیز را در قدرت ما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صرفه جویی در زندگی برای درمان covid-19 و امن دسترسی به این گزینه ها برای مردم آمریکا.”

تبلیغات

با توجه به آشکار عدم بهره در ایالات متحده در توزیع آینده coronavirus واکسن در یک راه عادلانه بسیاری از رهبران جهانی نگران آن است که رئیس جمهور شروع خواهد شد یک مبارزه جهانی برای واکسن. چنین مبارزه را ترک کشورهای فقیر ، چین که تعداد قابل توجهی از پتانسیل covid-19 واکسن در توسعه نیز یک نگرانی است.

اگر چه رئیس جمهور چین گفت: چینی-طراحی و توسعه واکسن خواهد بود “جهانی خوب” یک ماه ژوئن دولت کاغذ سفید گفت که این واکسن می تواند یک جامعه جهانی محصول “پس از آن توسعه یافته و مستقر در چین” در لس آنجلس تایمز.

تبلیغات

سازمان بهداشت جهانی در حال کار بر روی یک طرح پیشنهادی برای جهانی تخصیص چارچوب covid-19 محصولات. یک ماه ژوئن جلسه از این پیشنهاد اعلام کرد که با توجه به طبیعت همه جا از covid-19 همه کشورها باید دریافت اولیه تخصیص به عنوان محصولات در دسترس است.

“در نهایت اولویت بندی جغرافیا و زمان خواهد بود بر اساس ارزیابی ریسک از کشورهای آسیب پذیری و covid-19 تهدید” در این سند گفت.

تبلیغات

در این زمینه که تعریف “آسیب پذیری” به عنوان آسیب پذیری کشور’ سیستم های سلامت و جمعیت عوامل است. “تهدید” ضمن اشاره به تاثیر بالقوه covid-19 در کشور است.

تبلیغات

خط پایین: این آسان است, بحث است. تحت هیچ شرایطی نباید محروم اقتصادی مردم و کشور باید به سمت چپ با صفر دسترسی به covid-19 واکسن و درمان و یا مجبور به رفتن به پشت خط فقط به دلیل غنی تر از کشورهای توانایی پرداخت هزینه برای آنها. که غیر اخلاقی خواهد بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>