بیل و تد چهره موسیقی: هر عالی (ساختگی) چیزی که ما می دانیم

بیل و ted’s Excellent Adventure

طرفداران درخواست شده است برای یکی دیگر از ماجراجویی از زمان-سفر مرگ-هجوم سخت تاب اواز یا موسیقی دو نفری از ویلیام “بیل” S. پرستون, Esq., و تد “تئودور” لوگان سوم — به عنوان بازی های برگزار شده توسط Alex در زمستان و کیانو ریوز به ترتيب — از سال 1991 تا کنون این لایحه و ted’s Bogus Journey. بیش از 25 سال بعد که فیلم در راه خود را به صفحه نمایش در آگوست 21, 2020, هنگامی که آن را وارد تحت عنوان لایحه & Ted چهره موسیقی.

آخرین به روز رسانی در این فیلم ارائه می دهد تا یک تصویر جدید از عنوان شخصیت ها و خود بچه ها. در اینجا همه چیز ما در مورد بیل و تد چهره موسیقی تا کنون.

اولین تریلر عالی

اولین تریلر بیل و تد چهره موسیقی است که در اینجا و حداقل تولید ارزش برای حق رای دادن سر به فلک کشید است. این بار به نظر می رسد مانند microsoft developer Stallyns خواهد شد زمان سفر به آینده به سرقت موسیقی است که ایالات دنیا … از خود!

می شود در این فیلم ؟

بله شما می توانید عالی ترین بخشی از بیل و تد چهره موسیقی. فیلمنامه اد جزایر ارسال شده به توییتر تشویق طرفداران (و غیر طرفداران) برای ارسال ویدئوها از خود را “تکان دادن” برای شانس به نظر می رسد در برش نهایی از فیلم است.

رنگ از طریق آن

این بیل و تد حساب توییتر به کمک خسته خود جدا نفر در سراسر جهان در طول COVID-19 همه گیر با سه عالی رنگ آمیزی صفحات. اگر نیست که ایجاد اعتیاد به مواد مخدره چه خواهد شد ؟

78 دقیقه برای نجات دنیا

در مصاحبه با Empire Magazine, مدیر Dean Parisot نشان داد که زمان سفر ماجراجویان را تنها 78 دقیقه برای نجات جهان.

“ما از یک تکلیف برای صرفه جویی در تمام فضا و زمان” Parisot گفت. “ما در کنار تمام کسانی که ممکن است صدمات در وسط. آنها یک ساعت و 18 دقیقه است. به طوری که آنها دچار مشکل هستید. و اجازه دهید می گویند که آنها را به سفر در سراسر محل را امتحان کنید و آن را کشف کردن.”

آخرین عکس

سرگرمی هفتگی آخرین عکس از بیل و تد چهره موسیقی و زمان سفر اواز یا موسیقی دو نفری در حال لباس پوشیدن و تحت تاثیر قرار دادن. هر دو بچه ها در حال حاضر پدران شبیه آنها ممکن است حضور در یک عروسی ؟ اتمام عکس زیر:

Keanu Reeves and Alex Winter in Bill & Ted Face the Music

اولین نگاه

در اوایل ژانویه شکارچی تصاویر منتشر شده یک عکس از مجموعه ای از بیل و تد چهره موسیقی شامل عنوانی اواز یا موسیقی دو در کنار فرزندان خود به تصویر کشیده شده توسط Jesper Lundy-پین و سامارا بافی.

ما رو در نگاه اول بیل و تد چهره موسیقی حسن نیت ارائه میدهد از سرگرمی هفتگی. کیانو ریوز’ تد و الکس زمستان لایحه ممکن است سن خود را, اما آنها هنوز هم تلاش و کوشش خود را باند microsoft developer Stallyns یک موفقیت به منظور الهام بخشیدن به یک مدینه فاضله در آینده است. آنها همچنین کار بر روی یکی دیگر از چالش کمی: پدری.

سرگرمی هفتگی نیز منتشر شد اولین نگاه Lundy-پین و بافندگی به عنوان فرزندان خود.

مرگ reprised

بیل و تد چهره موسیقی فیلمنامه اد جزایر شده است یک منبع مداوم از peeks پشت دوربین در طول تولید این فیلم و آخرین به روز رسانی ارائه می دهد یک نگاه در بازگشت از یک فن-شخصیت های مورد علاقه از بیل و ted’s Bogus Journey: مرگ.

یک تصویر ارسال شده به توییتر با جزایر امکانات بازیگر William Sadler به عنوان رنگ نماد مرگ در سال 1991 فیلم و سپس دوباره, پشت صحنه, طول تولید در چهره موسیقی. اگر یک چیز وجود دارد به اینسو انسو جمع کردن از عکس ها این است که مرگ در نظر نمی رسد که سن بسیار بیش از چند دهه گذشته.

تولید آغاز می شود

آن را در واقع اتفاق می افتد. پس از سال ها از شایعه تاخیر و نزدیک به لغو اصلی عکاسی را آغاز کرده است در بیل و تد چهره موسیقی و بازیگران و خدمه به نظر می رسد بسیار هیجان زده است.

سلیمان را شکست این خبر در توییتر آخر هفته قبل از فیلمبرداری شروع شد و به سادگی گفت: “روز شنبه. خدمه تماس: 7:30. شات اول: 9:00.” رسمی بیل و تد حساب توییتر تایید سلیمان گزارش روز بعد ارسال: “ما شروع فیلمبرداری فردا [July 1]،”

سلیمان رفت و در به اشتراک گذاشتن برخی از پشت صحنه, عکس روز رسانه های اجتماعی پس از تولید آغاز شده (و نه, که ریوز و زمستان در این فیلم برای اولین بار شات).

آغاز فیلمبرداری زیر سراسیمگی از آخرین دقیقه, ریخته گری, اطلاعیه ها. با توجه به مهلت, بین Mays (Glee) و Erinn Hayes (بیمارستان عمومی) خواهد بود که آخرین بازیگر نقش اول زن برای بازی بیل و تد‘s شاهزاده خانم (در حال حاضر و همسران) در حالی که امی Stoch و هال Landon Jr. را تلافی نقش خود را به عنوان لایحه مادر و تد پدر بود. آنتونی Carrigan که به تازگی شکست را به محل موردتوجه وتماشای عموم به عنوان بری‘s NoHo هنک بازی خواهد کرد چهره موسیقی‘s تبه کار اصلی.

شخص کسانی که بچه های ما!

بیل و تد خواهد شد برخی از شرکت در ماجراجویی های بعدی خود را با بازیگران Brigette Lundy-پین و سامارا بافی بازی هر یک از شخصیت پدر بود.

این فیلم حساب رسمی توییتر ارسال شده یک عکس از بازیگران در کنار زمستان و ریوز از اولین بیل و تد فیلم به نمایش گذاشتن شباهت بین این دو نسل از microsoft developer Stallyns.

Lundy-پین (قلعه شیشه ای) را به تصویر بکشد Billie لوگان (تد دختر) در حالی که بافی (کودک) را بازی Thea پرستون (بیل) ،

در راه بازگشت

خبر خوب دیدن. پس از قطعیت آن را به نظر می رسد مانند بیل و تد چهره موسیقی است بروید. در یک ویدیو ارسال شده در مارس ریوز و زمستان تایید کرد که چهره موسیقی را شروع فیلمبرداری در تابستان 2019 با اکران, برنامه ریزی برای تابستان سال 2020 است.

ریوز و زمستان نمی تواند تنها microsoft developer Stallyns امضای قرارداد برای مراسم تور یا. رسمی بیل و تد حساب توییتر تایید کرد که William Sadler که به تصویر کشیده هیئت مدیره-بازی بازی مرگ در لایحه و ted’s Bogus Journeyرا لغزش به او لباس برای عاقبت است.

بنابراین بسیار ساختگی

دو ماه پس از این عنوان رسما تایید برای بیل و تد چهره موسیقی و این پروژه به نظر می رسید مانند آن به دست آوردن شتاب عاقبت مدتها در انتظار به نظر می رسد برای ضربه دست انداز سرعت. صحبت کردن با یاهو سرگرمی ریوز نشان داد این فیلم در آینده بود در شک به دلیل مسائل مالی و حقوق در میان دیگر روی حیله و تزویر ،

“من نمی دانم اگر [بیل و تد چهره موسیقی] یک واقعیت است,” او گفت:. “ما تلاش کردیم که برای یک مدت زمان طولانی که برای دریافت فیلم ساخته شده و هنوز هم چالش های آن است. … بخشی از آن است که کسب و کار و مسائل مالی حقوق می پردازد. هیچ چیز خلاقانه.”

Bill & ted’s Excellent Adventure

اما می دانم که طرفداران بیل و تد را فریب مرگ در گذشته و نگاه مانند آنها در حال رفتن به انجام این کار دوباره حالا که بیل و تد چهره موسیقی است.

تولید در!

با توجه به Comingsoon بیل و تد چهره موسیقی رسما وارد پیش تولید در ماه مه سال 2018 است. MGM صاحب حقوق به فیلم و رسیدگی خواهد شد در ایالات متحده انتشار تحت شکارچی تصاویر بنر. در ضمن شکوفه رسانه ها شروع به خرید فیلم بین المللی در جشنواره فیلم کن.

بسیار عالی مدیر

این فیلم عنوان شد نشان داد در ماه مارس سال 2018 ویژگی در سرگرمی هفتگی که پیوست زمستان و ریوز با فیلمنامه نویسان Chris Matheson و سلیمان که به قلم دو فیلم. با توجه به فصل زمستان این فیلم بیش از فقط یک عنوان بیش از حد.

“ما به بیرون رفت و یک مدیر” زمستان نشان داد. “Dean Parisot که ما عشق را کهکشان تلاشاست که یک شاهکار است.”

با توجه به جزایر استیون سودربرگ است که در حال حاضر متصل به عنوان یک تهیه کننده در این فیلم همراه با حق رای اصلی تولید کننده اسکات Kroopf. صحبت از پتانسیل سوم فیلم قدمت سال, اما پس از چند دهه از عدم قطعیت این فیلم در نهایت به نظر می رسید در حال حرکت رو به جلو است.

اضافه کردن به طور ناگهانی نزدیک تر از همیشه احساس می کنید از بیل و تد چهره موسیقی اخبار است که وجود دارد و حتی برخی از مصاحبه در آثار فراتر از زمستان و ریوز’ یاد ادم قهرمانان. جزایر نشان داد که William Sadler که بازی Grim Reaper در سفر ساختگیرا تلافی نقش چهره موسیقی.

“ما امیدوار به بستن قرارداد با برخی از سرمایه داران” سلیمان گفت. “امیدوارم در ماه آینده و یا پس ما باید خبری که می چسبد.”

داستان شخص

بیشتر اخبار فیلم دستگیری

همانطور که برای طرح این فیلم کوارتت برنامه به کاوش بیل و تد زندگی طولانی پس از آنها انتظار می رود برای نجات جهان با موسیقی خود را, اما هرگز کاملا به اطراف کردم آن را. هنوز در تلاش برای ایجاد شاهکار موسیقی است که شکل زندگی خود را و آن را در مورد صلح و شادی برای تمام جهان (و سپس) و بیل و تد خود را از ترس آنچه که ناتوانی خود را به هنر و صنعت است که نهایی آهنگ معنی ممکن است برای آینده.

“شما گفت: میخوای نجات جهان” توضیح Matheson. “و در حال حاضر شما 50 و شما آن را انجام نداده اند. در حال حاضر آنها در حال ازدواج و تاثیر آن بر ازدواج خود و تاثیر آن بر روابط خود را با بچه های خود را و آن را تحت تاثیر خود همه چیز است.”

“همه کمی مسن تر در حال حاضر” اضافه شده ریوز. “یک کمی می ترسم.”

به روز شده در 9 ژوئن 2020: اضافه شدن اولین تریلر.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>