دوچرخه در تامین کوتاه مدت هستند اما شما می توانید دست خود را کثیف و تعمیر یک ساله


مانند بسیاری از چیزهایی که در حال حاضر دوچرخه در تامین کوتاه مدت هستند. به عنوان همه گیر رخ و ما همچنان, اجتماعی, فاصله, بسیاری از ما به دنبال جایگزین برای حمل و نقل عمومی و پیاده روی برای گرفتن در اطراف. در حالی که شما ممکن است قادر به خرید یک جدید تازه سوار در حال حاضر اگر شما یک دوچرخه قدیمی پرتاب در گاراژ و یا اتفاق می افتد برای پیدا کردن یک معامله خوب در Craigslist, شما هنوز هم می توانید کروز از طریق شهر در حالی که نگه داشتن فاصله خود را—در اینجا چیزی است که شما نیاز دارید.

تبلیغات

زین

Illustration for article titled Bikes Are in Short Supply, but You Can Get Your Hands Dirty and Fix up an Old One

گرافیک: اردن مک ماهون

تبلیغات

B17 کوتاه زین | $93 | آمازون

که fixie شما برداشت کردن Facebook بازار ممکن است مناسب و معقول زین, اما وجود دارد هیچ گفتن چه مدت کسی از آن استفاده و یا چه مقدار عرق آن را آغشته به بالا—سرگرم کننده نیست! گرفتن یک جدید زین نخواهد شد فقط مطمئن شوید که شما در حال شروع تازه و تمیز آن را نیز یک راه سرگرم کننده را به دوچرخه خود را کمی از شخصیت.

من یک فن از B17 کوتاه از بروکس انگلستان. آن را ساخته شده از چرم و پس از آن طول می کشد در حالی که برای شکستن در و ممکن است احساس بزرگ اما پس از چند سواری شما امکان قایقرانی در coziest سواری در شهر.

بیایید رول

Illustration for article titled Bikes Are in Short Supply, but You Can Get Your Hands Dirty and Fix up an Old One

گرافیک: اردن مک ماهون

تبلیغات

Maxxis سرسخت EXO تیوبلس تایر | $50 | آمازون
ستان NoTubes لاستیک درزگیر | $20 | آمازون

اگر دوچرخه شما شده است تخمگذار در اطراف در حالی که برای, شانس هستند آن چرخ های جاوا نیاز به عشق و مراقبت. آنچه شما نیاز دارید بستگی دارد بر روی دوچرخه خود را چرخ اندازه و اگر شما می خواهید برای رفتن تیوبلس یا نه. من از طرفداران حلقه لاستیک تیوبلس پس شما کمتر احتمال دارد به یک تخت است که می تواند مفید اگر شما در یک شهر با مسیرهای دوچرخه سواری که نیست نگهداری می شوند (شما می توانید با آن کمک کند!) و یا شما سوار بر خاک مسیرهای زیادی است. دوچرخه من این Maxxis تیوبلس لاستیککه بسیار سبک وزن و با دوام کافی برای مقاومت در برابر حتی bumpiest مسیرهای پیاده روی. جفت آن را با درزگیر خوب بود و این یکی از ستان هیچ موضوعی به مطمئن شوید که شما نمی توانید در هر آپارتمان را در حالی که شما را در یک سوار و آن را خوب تا هشت لاستیک.

تبلیغات

رک ‘اونا تا

Illustration for article titled Bikes Are in Short Supply, but You Can Get Your Hands Dirty and Fix up an Old One

گرافیک: اردن مک ماهون

تبلیغات

ولد عقب دوچرخه دندانه دار کردن | $22 | آمازون
ولد غول تحویل سبد | $45 | آمازون

رفت و آمد دوچرخه برای گرفتن اطراف و با یک قفسه زیبا اضافه شده در آنها می تواند کمک به شما در انجام تمام دنده خود را در سراسر شهر با سهولت. وجود دارد مقدار زیادی از قفسه را انتخاب کنید, اما آن را به ارزش چیدن یک با دوام یکی که شما نگه داشتن مسائل خود را امن. من یک فن بزرگ از والد قفسهاز آنجا که آنها به اندازه کافی محکم برای نگهداری یک مقدار مناسب و معقول از وزن و جذاب علاوه بر این به یک دوچرخه زیبایی.

شما همچنین می توانید گرفتن یکی از سبدهای خود را به نگه داشتن یک زن و شوهر از کیسه های مواد غذایی, چند آبجو و یا حتی یک lil’ بیگانه که فقط در تلاش برای تلفن خانه. خود غول تحویل سبد تقریبا comically اما این ساخته شده است برای انجام برخی از جدی محموله بنابراین شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد ساخت سفرهای متعدد. اگر میخوای سوار از طریق فضاهای تنگ تر و یا فقط لازم نیست که اتاق های زیادی وجود دارد کوچکتر و ارزان تر نسخه در دسترس بیش از حد.

تبلیغات

گرفتن

شهرستان ولد دوچرخه کاپشن فرمان | $22 | آمازون

شاید دوچرخه خود را خوب با فرمان آن را کردم اما نیز وجود دارد مقدار زیادی از پاپ به حال در تبدیل یک دوچرخه قدیمی می گویند یک دوچرخه کوهستان, به رفت و آمد با دوچرخه. (حتی کل جامعه اختصاص داده شده به آن). بخشی از آن تبدیل خواهد بود تعویض تا فرمان به شما بیشتر در حالت نشسته است که راحت تر برای سواری در اطراف شهر و به شما می دهد کنترل بیشتری روی دوچرخه خود را در حالی که نشسته.

تبلیغات

این فرمان از والد هستند مقرون به صرفه محکم و آسان برای نصب. فقط مطمئن شوید که آنها سازگار با دنده خود را تغییر اگر شما اونا رو. شما همچنین می خواهید یک زن و شوهر مدتها به پایان رسید و این عزیزان از Velo پرتقال ارزان و آسان برای کاهش اگر شما به آنها نیاز به کمی کوتاه تر.

قرار دادن چراغ های خود را در

نور و حرکت شهری 700 چراغ جلو دوچرخه | $70 | آمازون

دوچرخه سرگرم کننده هستند اما جاده ها نیز می تواند فوق العاده خطرناک باشد اگر شما دقیق نیست. بیش از حد بسیاری از بار من مبهوت توسط یک راننده عصبانی در خیابان ساحل طولانی برای سادگی کروز در پایین جاده. هیچ مقابله با دشمن و یا بی دقتی رانندگان, اما شما می توانید مطمئن شوید حضور شما شناخته شده است و کمک به کاهش خطر خود را.

تبلیغات

نه تنها چراغ راهنما ماشین دیدن شما آنها همچنین نگه داشتن شما را از گرفتن هر گونه استناد از آنجا که بسیاری از ایالت ها نیاز به شما را به یک نور بر روی دوچرخه خود را. شما می خواهید برای دریافت چراغ روشن تر از الزام قانونی, اگر چه, به خصوص اگر شما زندگی می کنند در یک محیط با نور کم و یا در معرض ابتلا به مه. این شهری 700 از نور و حرکت نمی ارزانترین شما می توانید, اما ایمنی خود را به ارزش چند دلار اضافی اگر شما در حال رفتن به بیرون در جاده های زیادی. آن را قادر به ساطع تا 700 لومن است که مقدار زیادی برای هر دو اجازه دادن به ماشین می دانم که شما وجود دارد و روشنایی این مسیر در مقابل از شما.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>