بزرگ فناوری فرضی شروع می شود با یک آنتی تراست کمیته

در جولای 27th, روی مدیران عامل اپل, Facebook, آمازون و گوگل — که “GAFA” شرکت ها — را شهادت در مقابل خانه قضائیه آنتی تراست کمیته فرعی. گرفتن آن چهار نفر به همان اتاق — حتی عملا — در همان روز است که چیزی از یک شاهکار و آن صحبت می کند چگونه به طور جدی این شرکت ها در حال بدست گرفتن این کمیته به مدت طولانی بررسی شیوه های خود را.

در ماه ژوئن سال گذشته کمیته قضایی مجلس راه اندازی دو حزبی رسیدگی به رقابت در “بازار دیجیتال.” آن گفت که “تعداد کمی از غالب غیر قابل تنظیم سیستم عامل” حفظ “قدرت فوق العاده ای” بیش از تجارت الکترونیکی ارتباطات آنلاین و اطلاعات دیجیتال. آن اضافه شده است که این قدرت یک خفقان در اثر رقابت و کارآفرینی در هر دو ایالات متحده و جهان ،

هر مدیر عامل شرکت نیاز به توضیح دهید که چگونه خود را یکپارچه سیستم عامل مانند Facebook شبکه اجتماعی گوگل, تبلیغات, کسب و کار و فروشگاه برنامه اپل نه نقض قانون ضد تراست. “ضد تراست” است مختصر برای قوانین در اطراف کسب و کار خفقان رقابت در آزاد و عادلانه در بازار است. که شامل مسدود کردن قدرتمند شرکت از خرید کپی و یا قیمت گذاری کردن رقبای خود به ضرر رقابت است. تنظیم کننده در حال حاضر خود را در بیدی نسبت به آنچه ‘بزرگ با تکنولوژی’ شده است تا برای همه این سال است.

“هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان به نظر می رسد به این باور است که چیزی اشتباه وجود دارد با این که چگونه این فناوری بزرگ شرکت های در حال فعالیت است.” جوئل Mitnick یک آنتی تراست وکیل در Cadwalader در نیویورک که شروع کار خود را به عنوان یک وکیل در کمیسیون تجارت فدرال. او می گوید که نمایندگان مجلس گمان می برند که وجود دارد “چیزی سوء استفاده در جریان نظر خود را در بازار قدرت است.” وی افزود که با وجود اعتقاد به این که این شرکت در حال مسدود کردن و یا حذف رقبا.

و همچنین این جلسات این احتمال وجود دارد که گوگل در حال رفتن به صورت جداگانه ضد تراست طرح دعوی در دادگاه است که می تواند زمینه نسبت به پایان سال 2020 است. به وال استریت ژورنال گفت: کادر وکلای مدافع عمومی می خواهید به مورد مداقه قرار دادن گوگل تبلیغات آنلاین کسب و کار. اپل به نظر می رسد مانند آن خواهید بود بعدی در بلوک با سیاسی گزارش از ماه گذشته گفت که اپل “آسان سوار” از قانونگذاران در حال آمدن است به پایان است. آن معتقد است که اپل از فروشگاه app و چگونه آن را رفتار رقیب برنامه های کاربردی از توسعه دهندگان رقیب در آن اکوسیستم تحت آرام نمي شود.

اخبار بالقوه ما پروب به اپل آمد تقریبا یک هفته پس از اتحادیه اروپا آغاز شد و تحقیقات خود را. مقامات اتحادیه اروپا در حال بررسی این که آیا اپل از فروشگاه app “اتحادیه اروپا را نقض قوانین رقابت” از آنجا که شما فقط می توانید خرید سیستم نرم افزار از فروشگاه App. این واقعیت است که برنامه های که پیشنهاد خرید در نرم افزار تنها می تواند انجام این کار از طریق اپل سیستم کسب درآمد دومی 30 درصد کمیسیون نیز تحت بررسی.

هدف نهایی از هر گونه تحقیقات ضد تراست است که به ترویج رقابت خواهد کرد که آن را امیدوار به نفع مصرف کننده. منتقدان بر این باورند که اپل از فروشگاه App وجود رقابت و با فرمت است, است در نهایت به ضرر مصرف کنندگان است. آنها بر این باورند که اپل اساسا ایجاد یک بازار است که نیروهای مردم به استفاده از اپل خود را از محصولات و خدمات.

این مثال واضح است که در فروشگاه App است که تنها راه برای توسعه دهندگان برای دریافت نرم افزار خود را بر روی مردم, iOS, اپل, سیستم عامل و سازمان دیده بان سیستم عامل دستگاه است. اما نگاهی به HomePod اپل بلندگو است که تنها می تواند به طور مستقیم دسترسی به موسیقی اپل. اگر شما می خواهید به بازی از Spotify و یا دیگر خدمات شما می خواهید به استفاده از تلفن خود را به بازیگران به بلندگو.

Mitnick توضیح داد که به جای به سادگی بررسی شرکت ها از طریق لنز از “انحصار” شما نیاز به نگاه در “قدرت بازار.” اپل در طول تاریخ اجتناب بودن بزرگترین بازیکن در شهر در حمایت از غذا به کوچکتر بیمه بخش از بازار است. و در تکنولوژی مصرف کننده وجود دارد طیف گسترده ای از محصولات ارزان تر در دسترس از آن بزرگتر و البته به طور بالقوه سود کمتری رقبا.

اما این مورد با اکوسیستم های iOS است. در ایالات متحده StatCounter می گوید که iOS حدود 58 درصد از بازار در مقایسه با آندروید 41 درصد است. اپل OS, قرص دوستانه نسخه از iOS است و حتی بیشتر غالب در آمریکا با StatCounter گزارش نزدیک به 65 درصد از بازار است. این انحصار نیست اما اپل به نظر می رسد این بازیکن در غالب در ایالات متحده است.

و می گوید Mitnick, هنگامی که یک شرکت می شود که “آنها از دست دادن حق به طوری انحصاری,” اصل است که با قدرت های بزرگ می آید یک تعهد به حتی بیشتر وسواسی. پس از همه, اگر مقامات می تواند نشان می دهد در یک دادگاه است که در فروشگاه App قوانین بوکس از توسعه دهندگان و خفقان رقابت آنها می تواند اصرار بر تغییرات رادیکال. و یا آنها می تواند تصمیم بگیرد که خرید یک تلفن آندروید ارائه می دهد به اندازه کافی از یک جایگزین که اپل هر چیزی اشتباه است.

اپل ضد استدلال به این است که آن را انجام داده است مقدار زیادی برای ایجاد یک سطح میدان بازی برای رقبای خود. این اتهامات فقط 99 دلار هزینه مسطح برای هر توسعه دهنده نرم افزار و تنها برای 30 درصد از هر معامله. تا زمانی که برنامه نمی نقض اپل قوانین خود را و یا شکستن قانون پس از آن توسعه دهندگان باید اختیار تام به انجام هر کاری که آنها می خواهند. و در حال حاضر آرایش مزایای آیفون/آی پد/Watch کاربران که می توانید تعداد برنامه ها امن شده اند که مورد تایید شده توسط اپل.

فروشگاه برنامه اپل قوانین

اپل برنامه توسعه دستورالعمل ها هستند که در یک سند عمومی است که توضیح می دهد که چگونه نرم افزار های جدید در نظر گرفته است. این شامل برخی از نسبتا شایع-حس قوانین در مورد آنچه که برنامه ها و محتوای مسدود خواهد شد و در حال شکسته:

  1. اعتراض محتوا: بدون تبعیض هدفمند و آزار و تحریک به دنیای واقعی خشونت (و سوء استفاده از حیوانات) و یا “مستهجن” مطالب. وجود دارد سخاوتمندانه معافیت ساخته شده است در به قوانین پس از ساخت یک تلفن همراه FPS خوب است تا زمانی که آن را استفاده نمی شود به آزار و اذیت.

  2. آسیب فیزیکی: که شامل خرید سلاح یا مهمات) ارتقاء خود آسیب از طریق نامعتبر توصیه های پزشکی و یا ارائه جعلی تشخیص از طریق تلفن. ورزش برنامه های که ترویج افراطی چالش های است که می تواند منجر به آسیب فیزیکی نیز بدون هیچ است. آه و برنامه های طراحی شده برای ترویج, سیگار کشیدن, مواد مخدر و یا الکل است.

  3. برنامه باید, شاید بدیهی است که انجام این کار است که آنها در حال تبلیغ به عنوان انجام می دهند و بدون تقلب و یا fakery. آنها باید سازگار با دستگاه های در اکوسیستم های iOS و نمی overtax آیفون معروف-باتری کوچک. همه برنامه ها هم باید کار در iOS / MacOS’ سیستم های sandbox و اجازه رابط های برنامه کاربردی به جای داشتن سلطنت رایگان در تلفن.

  4. این برنامه نمی تواند به سرقت رفته با استفاده از IP بود تقلیدی از یک موجود در برنامه و یا در غیر این صورت غیر قانونی است. توسعه دهندگان نیز باید به طور شفاف در مورد سیاست حفظ حریم خصوصی و ساخت برنامه های خود را در یک راه برای حفظ حریم خصوصی کاربر.

  5. و شاید انگیز ترین بند این است که اگر شما می خواهید به هزینه مردم برای خرید در-برنامه شما باید با استفاده از اپل سیستم امن به جای خود.

از نظر بهره گیری مصرف کنندگان اپل می تواند نقطه به گوگل رویکرد است که با مقایسه بسیار مضر است. پس از همه با دور کمتری قوانین مربوط به چه برنامه های می تواند منتشر شود داستان از نرم افزار رایگان آندروید موثر بر میلیون ها نفر از کاربران در حال legion. در سپتامبر سال 2019, 25 برنامه داشت و به اجرای کد های مخرب و تا به حال کشیده می شود توسط گوگل پس از دریافت 2.1 میلیون بار. فقط یک ماه قبل گوگل تا به حال به جلو و یک برنامه با 100 میلیون کاربر پس از آن بود که در گسترش نرم افزارهای مخرب. وجود ندارد به اندازه کافی فضا برای اضافه کردن در داستان های مشابه از سال های گذشته است.

Mitnick می گوید که هر آنچه که اتفاق می افتد آوردن یک آنتی تراست کت و شلوار در برابر اپل در حال رفتن به یک نسبتا آهسته روند. یک بار cenacolo فدرال و نهادهای دولتی معتقدند که تحقیقات باید شروع آغاز خواهد شد در صدور مدنی تحقیقی خواسته (CIDs. اینها اساسا احضاریه که وادار یک شرکت به دست بیش از هر ماده درخواست شده است. این فرایند به تنهایی می تواند ماه ها و شرکت ها می تواند — و فراموش — مذاکره چه شواهد و آنان را به منظور حفاظت از اسرار سازمانی.

پس از آن نقطه دادگستری و کمیسیون تجارت فدرال یا هر گونه دیگر درگیر بدن می توانید شروع به گرفتن و رسوبات. که شامل زندگی و شهادت از کارکنان اپل, برنامه, توسعه دهندگان و مصرف کنندگان را امتحان کنید و به عنوان یک تصویر به عنوان امکان پذیر است. “سپس یک دوره از زمان” گفت: Mitnick “که در آن دولت می رود به یک نوع از سیاه چاله به ارزیابی همه از این مواد است.” در اینجا آنها را به تصمیم می گیرید اگر شواهد کافی برای حمایت از طرح دعوی در دادگاه است که می تواند بخشی بهتر از یک سال است.

وجود دارد یک سرمایه-P سیاسی مسئله در اینجا هم با جمهوری خواهان اعتقاد داشتند که فناوری بزرگ (از طریق منشور از رسانه های اجتماعی) است که حملات آنلاین مکالمه در برابر آنها. که با وجود این شواهد به خلاف و تکرار نشت در مورد قوانین در حال تغییر به نفع آنها است. دموکرات ها در ضمن احساس می کنید که شرکت ها انجام نمی دهد به اندازه کافی برای پرورش نوآوری و حمایت از دموکراسی و معنی داری با استفاده از ثروت عظیمی که آنها تولید می شود.

وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی است که هر گونه تحقیقات آنتی تراست می توانید بازی و تنها یکی از آنها منجر به طرح دعوی در دادگاه. “بسیاری از آنها گفت:” Mitnick, “فقط پایان دولت تصمیم دارد که یک مورد در اینجا.” این درست است به خصوص اگر وجود دارد هیچ بارز شکستن قانون و یا کارشناسان احساس می کنم در این مورد به اندازه کافی قوی نیست به دادگاه. یکی دیگر نتیجه می شود که مقامات مذاکره با اپل مطابق با یافته های آن به جای دستمزد کم هزینه و بسیار عمومی دادگاه جنگ. در نهایت باید به اشغال کاخ سفید تغییر در ماه ژانویه دولت جدید ممکن است را انتخاب کنید — به دلایل مختلف — به تغییر و تحقیقات.

ممکن است که اپل سنجش از راه که باد باد در حال حاضر به دنبال به سر کردن یک اقدام ضد تراست قبل از آن می آید. در پی آن گرد و غبار-با سازندگان هی ایمیل, برنامه, اپل, است, گفت: آن را به تغییر سیاست های خود اجازه می دهد تا توسعه دهندگان برای به چالش کشیدن قوانین آنها را دوست ندارم. این ممکن است به اندازه کافی از یک نیشگون گرفتن و کشیدن برخی از باد از این ایده که آن را دلیلی انعطاف ناپذیر و یا سوء استفاده از موقعیت خود را از قدرت.

توماس براون یک آنتی تراست متخصص و شریک در پل هیستینگز در سان فرانسیسکو که همچنین سخنرانی در دانشگاه برکلی قانون مدرسه است. او معتقد است که قانون ضد تراست می تواند مفید باشد در موارد خاص مانند ادغام نقد و بررسی و کارتل اجرای اما بی اثر در جای دیگر. “زمانی که شما فیلتر کسانی که مداخلات تمام راه را به پایین به مصرف کنندگان,” او گفت: “مصرف کنندگان احتمالا متوجه نیست و نمی شود قادر به شما بگویم امروز چه اثر مداخله شد.” وی افزود: بیش از حد است که حتی با رسیدن به نقطه که در آن آنتی تراست اجرای اتفاق می افتد این است که “باور نکردنی دشوار است.”

“پازل بزرگ و به چالش کشیدن از رقابت است که وجود دارد مقدار زیادی از تحریک به انجام کاریاما هر چه که تمایل به گفت:” قهوه ای “گرایش به یک مرطوب دارای صدای فش فش.” او معتقد است که به عنوان خوبی وجود دارد که کمی به نفع کاربر نهایی آن را سیاسی تئاتر به جای اجرای واقعی. در حال حاضر او توضیح داد: قانون ضد تراست است در مورد “قدرت نسبی بین عمومی و خصوصی بازیگران از آن چیزی برای انجام با مفاهیم سنتی از قدرت بازار.”

او معتقد است که این هر شکلی هستند که در اثر تکرار تاریخ خود را با تکنولوژی ایفای نقش استاندارد روغن را در یک قرن پیش. “شما شاهد ظهور این ملی واقعا ملی کسب و کار در قالب استاندارد روغن,” او گفت: اشاره شد که در آن در زمانی که دولت فدرال بود “نسبتا ضعیف” در مقایسه با فردی متحده است. “در حال حاضر سیستم عامل های دیجیتال انجام داده اند همان چیزی که به جز در یک مقیاس بین المللی و آنها را نه فقط به عنوان پاسخگو به داخلی و نگرانی های سیاسی در راه همان است که کسب و کار در قرن 20 شد.”

براون معتقد است که دولت در تلاش برای آوردن یک دست کت و شلوار در برابر اپل به خصوص در محدوده قانون ضد تراست. “این دشوار است به درک که چگونه قوانین مربوط به دسترسی به فروشگاه App در حال ضد رقابتی,” او گفت:. “چه رقیب ادعا می کند که اگر آنها تا به حال دسترسی به در شرایط مختلف از آنها می خواهم که قادر به ارائه یک جایگزین؟,” او اضافه شده است.

بحث تکنولوژی صنعت تحلیلگر Benedict Evans نوشت: در ماه ژانویه چگونه بی اثر او احساس می کند ضد تراست اقدامات هستند. او گفت که آنچه blunted مایکروسافت تسلط نبود دادخواهی طولانی آن را از طریق رفت در ’90s اما روند تغییر در فن آوری است. “آن موارد” او نوشت: “در سال 2001 به پایان رسید و هیچ یک از آنها گفت: هر چیزی در مورد تلفن همراه و در عین حال مایکروسافت از دست داد [موبایل تسلط] نیز هست.” به جای آن ایجاد شد و از آی فون و مهم تر از اندروید است که مکیده تمام اکسیژن از مایکروسافت موبایل جاه طلبی.

ما تنها با کشیدن بزرگ فناوری از طریق دادگاه اگر آن را احساس خاصی است که این قانون در کنار آن و با آن می توانید برنده شوید. اما حتی اگر آن را می توانید آن را نامشخص اگر این اقدامات خواهد بود به اندازه کافی به واقعا هیچ تفاوت واقعی به مصرف کنندگان است. گوگل, اپل, مایکروسافت, آمازون و Facebook به تنهایی را تا نزدیک به 20 درصد از S&P 500.

واشنگتن پست می گوید که هر یک صرف مبالغ هنگفتی در لابی واشنگتن هر سال را امتحان کنید و آب کردن آن مخالفان سیاسی. البته ضد تراست است که تنها ابزار برای اولین بار قانونگذاران می توانید سعی کنید و آن را بزرگ فناوری به پاشنه و در صورتی که نتواند دیگر ابزار می تواند با استناد به راحتی.

در این مقاله: Apple, آنتی تراست, سیاست, App Store, Google, Facebook, مایکروسافت, آمازون, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>