بزرگ با تکنولوژی اجرائی شهادت قبل از کنگره: به روز رسانی های زنده و تجزیه و تحلیل

امروز مدیران دره سیلیکون بزرگترین شرکت های فن آوری — جف بزوس (آمازون) تیم کوک (اپل) مارک زوکربرگ (Facebook) و سوندار پیچای (Google) — شهادت خواهد داد قبل از کمیته قضایی مجلس در مورد اینکه آیا یا نه آنها در بازار تسلط نقض قوانین ضد تراست.

شما می توانید شنیدن زنده در این دیدار ، ما خواهید بود پس از شنیدن تمام روز ارائه به روز رسانی های زنده در لحظات حیاتی و همچنین به عنوان تجزیه و تحلیل از کارشناسان بالا.

بزوس انکار کند آمازون با استفاده از شخص ثالث فروشنده داده

خواهد شد Nicol

11:55 p. m. PT تشکر. Pramila Jayapal (D-WA) سوال بزوس در مورد گزارش می دهد که آمازون کارکنان دسترسی شخص ثالث فروشنده داده به طور مستقیم به رقابت با محصولات خاص خود را دارد.

زمانی که Jayapal پرسید که آیا یا نه آمازون دسترسی شخص ثالث فروشنده داده بزوس پاسخ داد که او نمی تواند به یک “بله یا خیر” پاسخ و که آمازون در حال بررسی این گزارش است.

Jayapal در ادامه به بازجویی از آمازون اطلاعات شیوه استدلال که اگر آمازون انحراف مسیر داده از فروشندگان در آن پلت فرم برای طراحی محصولات آن را می سازد آن را غیر ممکن است برای کسب و کارهای کوچک به رقابت بپردازند.

“شما می توانید مجموعه ای از قوانین از این بازی را برای رقبای خود را اما نه باید به دنبال آنها خود را,” او گفت:. بزوس پاسخ داد که آمازون “افتخار” کار خود را با فروشندگان شخص ثالث.

Scattershot سوالات نگه تکنولوژی شنوایی unfocused

توسط پل اسکوایر

11:30 p. m. PT داشتن چهار tech غول امپریالیسم صورتحساب به عنوان یک فرصت بزرگ Tech پاسخ به اتهاماتی که آنها قدرتمند هستند انحصارات اما با هر چهار پاسخ دادن به سوالات در یک بار شنیدن شده است unfocused.

این جلسه تا کنون نوسان از موضوع به موضوع از فروشگاه App اپل و سیاست های Facebook را کسب Instagram قطعا به سازمان ملل متحد ضد تراست بحث سانسور و coziness با چین است. چند از تکنولوژی اجرائی مواجه شده اند پیگیری سوالات در عین حال به آنها یک شانس برای گرفتن نفس خود را. مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس حتی خواسته شده است یک سوال است.

اگر هر یک از شرکت خواسته شده بود تا حضور خود را در جلسه ما ممکن است دیده تر اشاره كردم.

جمهوری خواهان انتقاد گوگل در روابط با چین

خواهد شد Nicol

11:30 a. m. PT تشکر. مت Gaetz (R-FL) مورد بازجویی قرار پیچای در مورد گوگل اتصالات به چین با استناد به این شرکت در آزمایشگاه هوش مصنوعی در چین و متهم این شرکت از کمک نظامی چینی توسعه سیستم های بهتر.

“ما در حال کار با چینی نظامی. که کاملا نادرست” پیچای مقابله اضافه کرد که گوگل در این کشور “بسیار محدود در طبیعت است.”

Nadler بازجویی زوکربرگ در مورد Instagram کسب

خواهد شد Nicol

11:15 am. PT تشکر. Jerrold Nadler به چالش کشیده زوکربرگ در مورد Facebook را کسب Instagram استدلال که gobbling تا رقبای این است که رفتار ضد رقابتی.

“در فضای تلفن همراه, عکس و دوربین نرم افزار آنها یک رقیب” زوکربرگ اعتراف کرد اما با اشاره به این که وجود دارد مقدار زیادی از برنامه های کاربردی مانند Instagram ،

“این یک تضمین Instagram بود به موفقیت” زوکربرگ گفت: این ادعا که Facebook به کمک این پلت فرم رشد. زوکربرگ همچنین گفت FTC پاک کسب در زمان.

با این حال تشکر. Cicilline با اشاره به FTC قبلی تصمیم روشن نیست Facebook از رو ضد تراست تحقیقات و یا عمل است.

زوکربرگ دفاع در نظر گرفتن تئوری های توطئه

خواهد شد Nicol

11:05 صبح Rep. جیم Sensenbrenner (R-WI) سوال زوکربرگ در مورد سیستم عامل رسانه های اجتماعی’ تصمیم گیری را به پایین پست ها شعار هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای کوروناویروس. کنگره تعجب که آیا آن است که یک ماده بهترین چپ بین مردم و پزشکان خود را.

“ما نمی خواهیم به داوران از حقیقت است،” اما او اضافه کرد که Facebook موظف است برای حذف محتوا است که می تواند مطرح فوری آسیب رساندن به مردم این ادعا را نادرست از درمان برای coronavirus.

Cicilline کوره پیچای

خواهد شد Nicol

11:00 p. m. PT تشکر. Cicilline متهم گوگل از سرقت از شرکت های دیگر در طول بازجویی از پیچای گفت: غول جستجو در زمان محتوا از سایت های دیگر.

وی Yelp را دشمنی با گوگل که در سابق متهم این شرکت از قرار دادن خود را در لینک های بالا دیگر بهتر است آنهایی که در پاسخ به پرس و جو جستجو.

“چرا گوگل سرقت محتوا از صادقانه کسب و کار؟”

در حالی که پیچای مخالفت با اتهام Cicilline ادعا کرد که گوگل اسناد داخلی نشان می دهد که این جاسوس و دزد ایده ها از شرکت های دیگر.

زمانی که Cicilline فشرده پیچای اگر گوگل تا کنون با استفاده از داده های خود را برای شناسایی ممکن است رقبای پیچای آن را انکار نمی کند و گفت: “فقط مانند کسب و کارهای دیگر ما سعی می کنیم به درک روند از اطلاعات است که ما می توانیم و ما با استفاده از آن به بهبود محصولات ما برای کاربران.”

زوکربرگ می رود دفاعی

خواهد شد Nicol

10:55 p. m. PT Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل استدلال کرد که شرکت های فن آوری مانند Facebook در حال رقابت در برابر نه فقط قدیمی تر شرکت های آمریکایی اما رقبای آینده در کشورهای دیگر مانند چین است. اگر کشورهای آمریکای مجاز نیست به رشد او استدلال شرکت های دیگر را گرفت.

او همچنین تاکید کرد که Facebook follows ارزش های آمریکایی رقابت و موفقیت است.

“ما رقابت سخت است. ما رقابت نسبتا” او گفت:. “و زمانی که ما موفق به این دلیل است که ما را به محصولات مردم را دوست دارم.”

طبخ ادعا می کند اپل باعث می شود زندگی را ساده تر برای مشتریان و رقبا

خواهد شد Nicol

10:50 a. m. PT مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک داد پرقدرت دفاع از اپل کسب و کار با این استدلال که این شرکت بسیار موفق تنها به دلیل محصولات خود بهترین هستند.

“محصولات مانند آیفون فقط کار” او آن قرار داده است.

او همچنین مخالف است که اپل با استفاده از فروشگاه برنامه خود را به stymy رقابت برنامه اشاره فقط چگونه بسیاری از میلیون ها نفر از برنامه های پیدا کردن موفقیت در پلت فرم خود را.

“اگر اپل یک دروازه بان,” او گفت: “آنچه که ما انجام داده ایم این است که باز کردن دروازه گسترده تر است.”

پیچای استدلال می کند که گوگل پشتیبانی از رقابت

خواهد شد Nicol

10:45 a. m. PT الفبا/مدیر عامل گوگل Sundar Pichai استدلال کرد که گوگل در شیوه های کسب و کار حمایت از رقابت و نه سرکوب آن. پیچای اشاره به باز بودن پلت فرم آندروید است که او گفت: تحریک نوآوری در میان کوچک توسعه دهندگان نرم افزار.

“گوگل موفق هنگامی که دیگران موفق” پیچای گفت.

بزوس می گوید که آمریکایی ها عشق آمازون

خواهد شد Nicol

10:35 a. m. PT مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس به تصویر کشیده آمازون به عنوان یک آمریکایی درست داستان موفقیت با استناد به خود آغاز فروتن در آلبوکرک نیومکزیکو و چالش های آمازون رو در اوایل. بزوس تاکید کرد که اگر چه ایالات متحده به مشکلات آن, او فکر می کند آن را یک کشور است که پرورش روحیه کارآفرینی بهتر از هر دیگر.

بزوس نیز تحت فشار قرار دادند در برابر این ایده که آمریکایی ها عصبانی هستند در آمازون. بر خلاف آمریکایی ها عشق آمازون او استدلال کرد.

“چه کسی به آمریکایی ها اعتماد بیش از آمازون برای انجام کار درست است؟” بزوس پرسید. “تنها خود را از پزشکان و نظامی است.”

تشکر. جیم اردن متهم به شرکت های فن آوری از خاموش کردن محافظه کاران

خواهد شد Nicol

10:25 p. m. PT تشکر. جیم اردن (R-OH) گذاشته به فناوری بزرگ در بیانیه افتتاحیه را متهم کرده که آنها را از سانسور سیاستمداران محافظه کار در سیستم عامل خود را.

“من فقط به تعقیب قطع” اردن گفت. “بزرگ فن آوری است که به محافظه کاران است. که سوء ظن است. که قوز. این یک واقعیت است.”

اردن ابراز خشم بیش از رسانه های اجتماعی سیستم عامل تعدیل پست توسط رئیس جمهور تهمت و حتی متهم آنها را بدون شواهد “shadowbanning” سیاستمداران محافظه کار.

تشکر. Cicilline هشدار می دهد که فناوری بزرگ است “بیش از حد قدرت”

خواهد شد Nicol

10:15 a. m. PT در باز کردن بیانیه تشکر. دیوید Cicilline (D-RI) اخراج سالوو از انتقاد در صنعت فن آوری, ترسیم گسترده رسیدن به هر یک از آنها را در سراسر بخش های متعدد (برای مثال با استفاده از کنترل دیجیتال زیرساخت برای جاسوسی رقبا و جعبه آنها). او همچنین اشاره کرد که این شرکت ها رشد کرده و قوی تر با وجود اختلاف.

“سادگی” Cicilline گفت: “آنها قدرت بیش از حد.”

Cicilline همچنین هشدار داد که این بیماری همه گیر کوروناویروس می تواند این شرکت ها حتی در بیشتر موقعیت غالب و قادر به خدمات به طور فزاینده ای آنلاین جامعه به عنوان کسب و کارهای محلی سقوط.

“بنیانگذاران ما نمی خواهد تعظیم قبل از یک پادشاه” Cicilline به این نتیجه رسیدند. “نه باید به ما تعظیم قبل از امپراطوران آنلاین اقتصاد است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند اقدام اجرایی

خواهد شد Nicol

9:45 a. m. PT پیش از این جلسه رئیس جمهور تهمت و تهدید در توییتر برای تنظیم بزرگ فن آوری است که اغلب sparred با.

آن را نمی خواهد اولین بار تهمت هدفمند فن آوری شرکت با یک فرمان اجرایی; در مارس او صادر شده به منظور هدف قرار دادن سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

یکی دیگر از تاخیر کوتاه

خواهد شد Nicol

9:09 a. m. PT دادرسی شده است به تعویق افتاد با توجه به توییت توسط لوتر لاو معاون ارشد رئیس جمهور از سیاست های عمومی در Yelp از. لاو گفت: این تاخیر به دلیل تمیز کردن پس از یک جلسه توسط خانه کمیته مهاجرت. روزنامه نگار Mark Gurman تایید کرد که این تاخیر می تواند در یک ساعت.

دزدکی حرکت کردن پیش نمایش از تکنولوژی اجرائی’ باز کردن اظهارات

توسط Mathew کاتز

8:39 a. m. PT به طور کلی باز کردن اظهارات حداقل بخش های جالب توجه از این نوع جلسات. همانطور که ما قبل از دیده می شود این آتش بازی واقعا شروع به زمانی که قانونگذاران با صراحت سوال اجرائی زنده در دوربین. که گفت: هر یک از تکنولوژی تیتان منتشر کرده اند خود را به باز کردن اظهارات و شما می توانید به عنوان خوانده شده آنها را به طور کامل در زیر:

چرا بزرگ با تکنولوژی ضد تراست شنیدن مسائل

خواهد شد Nicol

7:30 p. m. PT آن را یک رویداد مهم برای اولین بار این چهار مرد همه را باید به صورت یک کنگره کباب در همان زمان. این نیز مهم است چرا که قانونگذاران را فرصتی برای به چالش کشیدن برخی از قدرتمند ترین رهبران کسب و کار در ایالات متحده آمریکا در مورد شیوه های بسیاری از نظر های ضد رقابتی است. این شرکت عظیم برسد و با توجه به نحوه برخی از آنها هر دو ایجاد محصولات و کنترل بازار که در آن رقابت محصولات فروخته شده آنها قدرت را به دیکته کردن قوانین بازی.

پیش از شنیدن هر دو بزوس و زوکربرگ را منتشر کرده اند اظهارات بیان دیدگاه های خود در مورد مسائل. جای تعجب نیست هر دو در دفاع از خود شیوه های کسب و کار, اما به احتمال زیاد خواهد شد در صورت موشکافی شدید از قانونگذاران.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>