بزرگ با تکنولوژی اجرائی’ مرحله نهایی مسابقات با کنگره: این آنتی تراست شنوایی که نبود

همه چشم به در کاپیتول هیل برای دیدن اگر کنگره می تواند جمع اوری تا تمرکز به چه شکل چهار نفر از بزرگترین شرکت های فن آوری از زمان ما بودند واقعا انحصارات. چه اتفاقی افتاد به جای لفظی هرج و مرج و عضو کمیته نیروهای مسلح سنا.

هر چه امید وجود دارد ممکن است که این جلسه قبل از قضایی مجلس کمیته فرعی ضد تراست خواهد بود متمرکز و با اشاره در پرسش آن بود که به سرعت نقش برآب: روشن شد در عرض چند دقیقه که اعضای کنگره قرار بود به وقت خود را به درخواست بیشتر یا کمتر هر سوال آنها می خواستند از چهار تکنولوژی تیتان که مونتاژ قبل از آنها.

Scattershot سوالات در بازه زمانی از نمایندگان شخصی نارضایتی در برابر جیمیل را فیلتر هرزنامه به چهار اجرائی’ افکار در انصراف از فرهنگ به اینکه آیا آنها پشتیبانی مرکز قانون فقر جنوب.

U.S. Rep. Pramila Jayapa
مجلس نمایندگان

چند موفق به چوب به برنامه: Rep. Pramila Jayapal از واشنگتن خواسته به برخی از سوالات مستقیم از چهار مورد شیوه های جمع آوری اطلاعات خود را که آیا آنها تا کنون کپی رقبای خود و این که آیا آنها به طور سیستماتیک انحصار آگهی بازار در حالی که کنترل همه طرف آن است.

اما در بین خطوط برش لحظات از Jayapal — به عنوان به خوبی به عنوان نمایندگان مریم, گی Scanlon جو Neguse لوسی می کنند رئیس David Cicilline و چند نفر دیگر که عمدتا متمرکز بر پرسش از ضد تراست و این که آیا این شرکت ها بیش از حد قدرت — اعضای دیگر مانند جیم اردن از اوهایو و مت Gaetz از فلوریدا به نظر می رسید که شخصی محور برای خرد کردن با چهار اجرائی.

اردن و Gaetz هر دو خواهان صرف چند جلسه بازجویی Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل و مدیر عامل گوگل Sundar Pichai در اتهامات که سیستم عامل خود را سانسور خبری محافظه کار سیستم عامل یک موضوع است که به گل نشسته فناوری بزرگ برای سال, اما کمی برای انجام با اتهام آنتی تراست فعالیت در برابر آنها.

نماینده گرگ Steube فلوریدا در یک نقطه شاید اشتباه مدیر عامل گوگل پیچای خود را به عنوان شخصی پشتیبانی فنی تیز خواستار بدانید که چرا مبارزات انتخاباتی خود ایمیل های که فیلتر شده به او را تشکیل’ دادن پوشه ها. یک خط خاص از سوال که Gaetz تصمیم به رفتن به پایین بود که آیا گوگل در هر نقطه به همکاری با چینی نظامی اتهام که پیچای گفت قطعی شد “کاملا نادرست است.”

عدم تمرکز

تقریبا تمام اعضای این کمیته تا به حال لحظه گرفتن sidetracked. به جای تمرکز بر چقدر قدرت بزرگ با تکنولوژی برخوردار بیش از رقبای خود و اینکه آیا آنها باید شکسته شود تا مانند انحصارات بینندگان به جای شنیده در مورد این اتهامات محافظه کار تعصب گسترش اطلاعات غلط و که در آن آگهی روزنامه و درآمد حاصل از (یا نیست) این روز است. در واقع رتبه بندی عضو جیم Sensenbrenner ویسکانسین در دور دوم خود را از سوال به جای آن تصمیم گرفت به را هم در مورد او چگونه فکر می کردند که شرکت های بزرگ به یک چیز خوب در آشکار pro-انحصار موضع.

بزوس در خصوص بسیار عقب بر روی پاشنه خود را زمانی که او رفت و او را از طریق آخرین دور با نمایندگان. آن بزوس اولین بار در مقابل کنگره و بسیاری از چشمان او برای پاسخ آمازون بازار تسلط.

“این dispiriting چگونه او به نظر می رسید به دانستن در مورد آنچه آمازون استمرار علیه ما” گفت: Dania راجندرا مدیر آتنا ائتلاف طرفدار کار سازمان است که با هدف اصلاحات آمازون شیوه های کار.

“وجود دارد مقدار زیادی از قدرت است که آقای بزوس برخوردار بیش از ما در زندگی روزمره” راجندرا گفت: روندهای دیجیتال. “و این واقعا چیزی بود تا ببینید که چگونه بسیاری از بار او پیشنهاد کرد که او نیاز به بازگشت به کسی و راه او نمی تواند به عقب تا اینکه یا این که سیاست های شرکت های بزرگ و چه عواقب شد و برای عدم اجرای آن است.”

گام بعدی برای بزرگ Tech?

خارج از برخی از لحظات خشن برای زوکربرگ و بزوس بزرگ با تکنولوژی به احتمال زیاد کمی به نگرانی در مورد. تلاش برای سوال تمام چهار مرد در یک بار به معنای قانونگذاران به سختی کردم به فشار هر یک موضوع برای مدت طولانی. مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک از این جلسه به دنبال بسیار خوب در مقایسه با سه تن دیگر. گذشته از این واقعیت است که بسیاری از اعضای تصمیم به هدف را در اپل او قادر به استخدام یک انتخاب خط مورد حفاظت از حریم خصوصی فرزندان پرسید که Jayapal در مورد اینکه چرا برخی از برنامه های حذف شده از فروشگاه App.

به دنبال به جلو البته سوال این است که آیا هیچ گونه نظارتی مراحل می تواند و یا باید در مقابل این شرکت های بزرگ.

Facebook CEO Mark Zuckerberg
مجلس نمایندگان

کوین Dinino رئیس جمهور KCD روابط عمومی و عضو هیئت مدیره مرکز اینترنتی برای تعالی گفت: روندهای دیجیتال است که او باور نمی کند یک راه وجود دارد را به دوره-صحیح از طریق قوانین و مقررات.

“هر گونه تغییر در حال رفتن به یک تاثیر مواد بر هر یک از این شرکت پایین خطوط و آن را قطره پایین به ما رتبه و فایل مردمی از نظر مالی,” Dinino گفت و اشاره کرد که بسیاری از مردم را 401K حساب های بازنشستگی در حال پیچیده در سرنوشت این شرکت عظیم. “من نمی بینم که چگونه شکستن آنها است و حتی عملی در این نقطه است. من واقعا فکر می کنم آنها به تبدیل شدن به بیش از حد بزرگ است اما با توجه به موفقیت خود است.”

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>