بزرگ با تکنولوژی اجرائی آزادی قبل از باز کردن اظهارات ضد تراست شنیدن

UNITED STATES - MAY 21: Tim Cook, CEO of Apple, testifies during a Senate Homeland Security and Governmental Affairs Subcommittee on Investigations in Dirksen Building titled "Offshore Profit Shifting and the U.S. Tax Code - Part 2." Cook and other Apple officials were on hand to explain the company's filings after the subcommittee accused Apple of tax avoidance. (Photo By Tom Williams/CQ Roll Call)
تام ویلیامز از طریق گتی ایماژ

بزرگ با تکنولوژی ضد تراست جلسه با کمیته قضایی مجلس تنظیم شده است فردا رخ می دهد, جولای 29th, در 12PM ET. اما همه چهار اجرائی — جف بزوس از آمازون سوندار پیچای گوگل, تیم کوک از اپل, مارک زوکربرگ از Facebook — باید خود را منتشر افتتاح اظهارات اولیه. در همه آنها این مدیران اقدام به موردی است که به عنوان موفق به عنوان شرکت های خود را, آنها را نمایندگی انحصاری زور در صنعت. از آن خواهد شد بزوس, مقعد اولین بار, شهادت, قبل از خانه.

جای تعجب نیست, بزوس, پیچای, زوکربرگ و طبخ ادعا کرد که کسب و کار خود را خوب برای اقتصاد آمریکا است. بزوس برای مثال گفت که آمازون است که اغلب یک منبع درآمد برای کوچک و متوسط کسب و کار. به طور مشابه پیچای گفت که گوگل اغلب فراهم می کند تبلیغات درآمد و کمک به کسب و کارهای کوچک و سرمایه گذاری قابل توجهی در فن آوری های جدید است که می تواند کمک به پیشبرد پیشرفت در پزشکی و علم است. طبخ ذکر است که فروشگاه برنامه اکوسیستم تسهیل بیش از $138 میلیارد دلار در اقتصاد آمریکا در سال 2019 به عنوان به خوبی به عنوان نیمی از یک تریلیون دلار در سراسر جهان است. زوکربرگ ساخته معمول خود را در مورد Facebook است ابزاری در اتصال جهان که او ادعا می کند جهانی است خوب است.

هر سه اجرائی نیز در زمان زمان به آدرس ضد تراست نگرانی هایی است که شرکت های خود را به مراتب بیش از حد غالب است. برای مثال بزوس با اشاره به این که شرکت آمازون رقابت از امثال Walmart, Target و Costco که ارائه منظقه وانت که او می گوید به آنها می دهد برخی از مزیت. مانند بزوس پیچای ساخته شده با این ادعا که گوگل دارای مقدار زیادی از رقبا در قالب الکسا, Twitter, Instagram, Whatsapp و پینترست, در میان دیگران. کوک گفت که در حالی که آیفون یک “انقلابی” محصول آن نیز مقدار زیادی از رقابت سختی از امثال سامسونگ و ال جی و هواوی و گوگل. هر چند زوکربرگ نبود نام-بررسی هر رقبا به طور خاص او می گویند که Facebook چهره “قابل توجهی” رقابت های جهانی و از جمله از سوی دیگر “شرکت ظاهر می شود در این جلسه.”

نگرانی اصلی این آنتی تراست شنوایی است که با تکنولوژی غول های سرکوب رقابت است. قضایی مجلس رئیس کمیته Jerrold Nadler و آنتی تراست کمیته فرعی رئیس David Cicilline گفت: بدین ترتیب:

“پس از ماه ژوئن گذشته فرعی شده است بررسی تسلط تعداد کمی از سیستم عامل های دیجیتال و کفایت موجود قوانین ضد تراست و اجرای. با توجه به نقش محوری این شرکت بازی در زندگی مردم آمریکا بسیار مهم است که مدیران آینده هستند. به عنوان ما گفت: از شروع شهادت آنها ضروری است برای ما برای تکمیل این بررسی است.”

شما می توانید اطلاعات خود را کامل باز کردن اظهارات در اینجا. شهادت برگزار خواهد شد فردا از طریق ویدئو کنفرانس و خواهد بود livestreamed در یوتیوب.

در این مقاله: ضد تراست, آمازون, اپل, Facebook, Google, سوندار پیچای, جف بزوس, مارک زوکربرگ, تیم کوک, قضایی مجلس, کمیته, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im