بزرگ با تکنولوژی ضد تراست شنوایی با اپل و گوگل موکول به جولای 29th,

WASHINGTON, DC - DECEMBER 11: At a House Judiciary Committee hearing with Google CEO Sundar Pichai testifying, policy attorney Ian Madrigal is also Monopoly Man who photo bombs high profile congressional hearings on Capitol Hill in Washington, DC on Tuesday December 11, 2018. (Photo by Melina Mara/The Washington Post via Getty Images)
Melina مارا/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ

کمیته قضایی مجلس بزرگ با تکنولوژی ضد تراست شنیدن یک تاریخ جدید پس از یک تاخیر به افتخار اواخر Rep. John Lewis. در پی یک Axios گزارش کمیته تایید کرده است که این جلسه موکول شده است به جولای 29th, در 12PM شرقی. شما به احتمال زیاد هنوز هم پیدا کردن یک livestream از این جلسه در کمیته کانال یوتیوب هر چند آن را تا به حال نشده است به روز رسانی به منعکس کننده تاریخ جدید همانطور که از نوشتن این.

این جلسه را اجرائی از آمازون, اپل, گوگل و Facebook شهادت خود شرکت ادعا تسلط در فضاهای آنلاین. این اولین بار در تمام چهار مدیران را شهادت در یک جلسه (البته عملا با توجه به همه گیر) و از آن خواهد شد آمازون رئیس جف بزوس برای اولین بار در زمان شهادت در کنگره است.

شرکت رهبران لزوما ارائه عمده آیات. همانطور که شما ممکن است را دیده اند با مارک زوکربرگ را شهادت در سال 2018 این شرکت بعید است به تغییر پیام خود را در یک راه نشان داد. در این مورد آنها به احتمال زیاد به رد نگرانی های است که آنها را نگه دارید قدرت بیش از حد بر جنبه های خاصی از اینترنت و سیستم عامل خود را. حتی پس از این کمیته می تواند در پیدا کردن شهادت مفید برای تعیین نتیجه تحقیقات خود را.

در این مقاله: کنگره, مجلس نمایندگان, آنتی تراست, دولت, سیاست, Apple, Google, Facebook, آمازون, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>