می شود در حال سرمایه گذاری هوشمند است که صرفه جویی در پول به عنوان با شدت گرفتن بیماری همه گیر در

به کشور وارد و در عین حال یک ماه دیگر از مستندات و قرنطینه همه چیز نگاه متفاوت از آنها انجام داد. بر خلاف در آغاز همه گیر ترین فروشگاه های مواد غذایی را از کاغذ توالت در انبار. مردم دیگر هدف گروه ترکان و مغولان به همان اندازه کاغذ توالت ممکن است اما به عنوان خانواده متوجه آنچه که آنها صرف هر ماه بر روی کاغذ توالت می شود و تبدیل به یک جایگزین جذاب.

قیمت محصولات را کاهش می دهد کاغذ توالت استفاده توسط 75 ٪ یا بیشتر. که کاملا یک بیت به ویژه هنگامی که شما در نظر چه مقدار متوسط خانواده استفاده می کند. با توجه به مقاله ای از امروز “متوسط آمریکا خانوار با استفاده از 409 تساوی منظم رول در هر سال است.”

هزینه کاغذ توالت

در ابتدا 409 رول صدا ممکن است مانند بسیاری. پس از همه, بزرگ 24 بسته نیست بودجه شکستن. 409 رول در هر سال است که 34 رول در هر ماه. در خارج یکی از مقرون به صرفه تر بسته کاغذ توالت $8.75 برای 12 رول.یکی

که برابر است با تقریبا 25 $در هر ماه در کاغذ توالت هزینه فرض کنید که در مجموع 34 رول استفاده می شود. در طول دوره از یک سال است که 300 دلار است. و این برای کاغذ توالت ارزان–نوع هیچ کس واقعا می خواهد به استفاده از. هیچ کس می خواهد 1-کاغذ توالت. اگر شما خرید با کیفیت بالاتر کاغذ توالت هزینه خواهد فقط برو, به خصوص اگر شما سعی می کنید برای از نو خلق کردن قیمت محصولات تجربه را با اضافه کردن توالت-امن مرطوب دستمال مرطوب به مخلوط.

برای مثال Charmin کاغذ توالت به نظر می رسد ارزان تر است اگر شما تنها نگاهی رول بزرگتر از اندازه است. اما “مگا رول و” مبتنی بر چند به طور منظم رول که هستند اما غیر ممکن است برای خرید دیگر است. بزرگتر رول با اندازه متوسط مردم تمایل به استفاده از کاغذ توالت که بدان معنی است که میزان مصرف مورد همان باقی مانده. اگر یکی 30-بسته Charmin کاغذ توالت دو ماه طول می کشد که 15 دلار در هر ماه است.

خانواده ها هنوز صرف 180 $در هر سال بر روی کاغذ توالت توسط کسانی که تخمین می زند اگر چه اکثر خانواده ها در نهایت با استفاده از بیشتر. در علاوه بر این به استفاده از کاغذ توالت برای تمیز کردن آن نیز استفاده می شود برای آبریزش بینی ریخته و خیلی بیشتر–ساخت مقدار استفاده می شود و حتی بالاتر.

اگر بودجه شما در هر نقطه از $300 به 400 دلار در هر سال برای کاغذ توالت که مقدار اضافه می کند تا. بیش از ده سال است که چندین هزار نفر از دلار است.

مزایای می شود

قیمت محصولات می توانید به طور قابل توجهی کاهش می دهد که هزینه. در حالی که این هزینه در صف مقابل است که اغلب هنوز تند می شود برای مدت زمان طولانی گذشته. آنها نیز به مراتب کمتر از گران قیمت به کار گیرند. می شود با استفاده از حداقل برق و تنها حدود 1/8 از یک گالن آب در هر شستشو. (همچنین شایان ذکر است که طول می کشد حدود 37 گالن آب 1.3 کیلووات ساعت برق و 1.5 پوند از چوب برای تولید یک رول کاغذ توالت با توجه به یک مقاله علمی از آمریکا.)

در نظر بسیاری از افراد می شود به میزان قابل ملاحظه ای پاک تر از با استفاده از کاغذ توالت بیش از حد اگر چه علمی منصفه هنوز در مورد این موضوع. استدلال این است که کاغذ توالت خشک نمی کند و انجام یک کار بزرگ در واقع تمیز کردن منطقه و به جای حرکت باکتری ها در اطراف.

کاغذ توالت حمل خطر آسیب به خصوص برای کسانی که با پوست حساس. پاک کردن بیش از حد سخت می تواند باعث اشک و خش در مناطق حساس. می شود لازم نیست که در خطر است و شما تنها نیاز به حدود سه ورق کاغذ توالت خشک خود را پس از تمیز کردن. یکی 30-بسته Charmin شامل 8,580 ورق و یا به اندازه کافی کاغذ توالت خشک خود را پس از استفاده از قیمت محصولات 2,860 بار.

می شود نیز نمی ناچیز زیست محیطی به لطف کاهش در ضایعات کاغذ در هر ماه.

چرا می شود گرفتار نکرده

اگر می شود باید بسیاری از مزایای چرا آنها محبوب تر است ؟ در اکثر جهان هستند. می شود در حال عادی در اروپا و آسیا, اما آنها همراه شد با فاحشه خانه ها در اوایل 18th قرن در امریکا است. به عنوان یک نتیجه می شود انجام یک منفی ننگ است که هنوز هم همچنان به این روز است.

بسیاری از مردم نیز دوست نداشتن ایده بودن squirted در ادم بیکار و تنبل با یک انفجار از آب سرد است. در حالی که آن ممکن است شما از خواب بیدار از آن چیزی است که اکثر مردم می خواهم به عنوان بخشی از زندگی روزمره خود را. خبر خوب این است که اکثر مدرن می شود باید آب گرم کن پس از این تجربه بسیار لذت بخش تر.

دلیل دیگری هزینه شده است. تنها به تازگی مجبور می شود به یک سطح است که باعث می شود آنها را در دسترس برای فرد به طور متوسط. پیش از این قیمت ممنوع اکثر مردم از سرمایه گذاری.

در حال حاضر وجود دارد کم قیمت بودجه گزینه برای افرادی که می خواهید را به یک قیمت محصولات سعی کنید بدون بزرگ سرمایه گذاری در صف مقابل. این TUSHY آبگرم قیمت محصولات پیوست $130 اما فاقد بسیاری از ویژگی های پیشرفته تر از واحدهای دیگر. آن را نمی کند, استفاده از قدرت و قلاب در به خط آب زیر سینک به جای بیشتر می شود که متصل به خط آب منجر به مخزن توالت.

یک mid-range گزینه CoWay Bidetmega 150. این $400 واحد است و بیشتر شبیه می شود شما را پیدا خواهد کرد در ژاپن است. نه تنها آن را به تمیز کردن خانه خود را, اما آن را نیز خود تمیز کردن نازل است. این Bidetmega 150 کنترل پنل با خط بریل بنابراین حتی کسانی که بدون بزرگ بینایی می توانید با استفاده از آن.

ویژگی های دیگر وجود دارد که این محصولات به ارزش سرمایه گذاری مانند حالت کودک که caters به پوست حساس تر و جلو حالت برای تمیز کردن بیشتر مناطق حساس. شامل nightlight را آسان می کند برای دیدن هنگامی که تماس با طبیعت شما از خواب بیدار در 3 هستم. این Coway Bidetmega 150 دارای یک حالت سازگار با محیط زیست است که آن را کاهش می دهد مصرف برق هنگامی که آن را استفاده نمی کنید بیش از حد — یک واقعیت است که بیشتر و کاهش هزینه های عملیاتی.

هر دو این مدل ها “توالت پیوست” می شود که بدان معنی است که آنها تبدیل به بخشی از توالت و نه مستقل و واحد است. اگر شما به دنبال یک سنتی قیمت محصولات است که آن را تمام می کند, شما ممکن است در نظر Ove تووا هوشمند ، این یک توالت که دو برابر به عنوان یک قیمت محصولات و ویژگی های یک کرسی گرم آب کنترل دما و فشار و حتی کنترل از راه دور.

آن را همراه با یک برچسب قیمت $1,200 اما. سبک و طراحی را ه تووا یک نگاه پیچیده است که تجدید نظر به بسیاری از مردم و tankless طرح کاهش مصرف آب من یک حاشیه بزرگ. این صندلی گرم ساخته شده در قیمت محصولات و هوا-خشک کن.

قیمت محصولات یک سرمایه گذاری هوشمند

آیا شما می خواهید برای کاهش هزینه های برای نیازهای اساسی و یا شما می خواهید برای بهبود خود را به طور کلی بهداشت قیمت محصولات کمک خواهد کرد. اگر شما را در بودجه تنگ است, سرمایه گذاری در زیر$200 مدل می تواند به شما آغاز شده–اما بهترین ارزش می آید از اواسط محدوده مدل. قیمت محصولات مانند Coway Bidetmega 150 دارای بسیاری از ویژگی های مشابه به عنوان شرکت مدل بالاتر پایان اما در قیمت بسیار مقرون به صرفه نقطه.

کاهش کاغذ توالت استفاده و هزینه با خرید یک قیمت محصولات. هر چند چشمگیر هزینه ممکن به نظر می رسد مانند بسیاری اگر شما تقسیم هزینه در طول سال شما با استفاده از دستگاه آن را بیش از خود پرداخت به خصوص که در زمان بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه در حالی که به آمده است.

می شود به طور کامل و بدون خطر است. همانطور که با هر خرید همیشه وجود دارد شانس آن را ممکن است یک نقص است. داستان وجود دارد معیوب واحد گرمایش و در نتیجه انفجار از آب جوشان بسیار حساس مناطق اما این چیزها هستند و چند دور بین. شما همچنین باید در نظر گارانتی قیمت محصولات قبل از خرید شما از جمله انواع خسارت گارانتی را پوشش می دهد.

با توجه به Coway تمام می شود بیا با 12 ماه گارانتی تولید کنندگان را پوشش می دهد که 100% تعویض قطعات و کار. این شرکت می گوید بسیاری از مشکلات را می توان حل و فصل از طریق تلفن, اما اگر شما مطمئن نیستید که شما می توانید به رفع مشکل آنها می تواند به ترتیب حمل و نقل رایگان به مرکز خدمات.

نکته اصلی به خاطر داشته باشید این است. شما در حال رفتن به صرف حداقل 200 $در هر سال فقط بر روی کاغذ توالت و نه از جمله هزینه دستمال مرطوب و مرطوب. قیمت محصولات بالا است و سرمایه گذاری در صف مقابل اما در طول سال خواهد شد در نتیجه صرفه جویی قابل توجهی. بیش از ده سال شما به دنبال در حدود 3000 $برای کاغذ توالت و در هر نقطه از 120 دلار به 1200 $برای یک قیمت محصولات.

می خواهید بیشتر در اخبار, بررسی, راهنما و امکانات از روندهای دیجیتال? دنبال کنید با ما در اپل, اخبار گوگل, اخبار و Flipboard.

بیشتر می شود

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de