بایدن کمپین سفارشات کارکنان به حذف Infinite

Infinite موقعیت به سرعت در حال تضعیف در ایالات متحده و امروز این اعتماد از دست رفته را از دیگر گروه های سیاس

توسط DOSTEMANSALAM در 7 مرداد 1399

Infinite موقعیت به سرعت در حال تضعیف در ایالات متحده و امروز این اعتماد از دست رفته را از دیگر گروه های سیاسی. طبق بلومبرگ این بایدن مبارزات انتخاباتی خواسته است تا کارکنان آن به حذف فرم کوتاه تصویری نرم افزار از هر دو شخصی و تلفن های کار با استناد به حریم خصوصی و نگرانی های امنیتی.

حزب دموکرات نامزد مشاور عمومی, دانا ریموس است گفت: به ارسال یک یادداشت جزئیات طیف وسیعی از به روز رسانی برای مبارزات انتخاباتی کارمند handbook — از جمله ممنوعیت "دانلود و استفاده از Infinite در کار و دستگاه های شخصی."

در این یادداشت می افزاید: قانون جدید محدود است که بایدن کارکنان از معاملات سهام "بدون پیشبرد نوشته شده تصویب مشاوره عمومی" را به اطمینان حاصل شود آنها را سهوا به سوء استفاده از دسترسی آنها به اطلاعات غیر عمومی.

"همانطور که ما تا دنده به رسمی تبدیل دموکراتیک نامزد ما در زمان حاضر به اطمینان حاصل شود که سیاست های ما در کمپین نشان دهنده بالاترین استانداردهای اخلاقی" بیل Russo, یک سخنگوی این کمپین گفته بلومبرگ.

این بایدن کمپین را دنبال اقدامات صورت گرفته توسط حزب دموکرات و جمهوری خواه کمیته ملی که هشدار داده بود خود کارکنان در برابر Infinite استفاده کنید. دیگر سازمان های دولتی را ممنوع Infinite بیش از چند هفته گذشته از جمله ما از ادارات دولتی و امنیت داخلی ارتش ایالات متحده و نیروی دریایی ایالات متحده.

در اوایل این ماه رئیس ستاد علامت مراتع نیز گفت: کاخ سفید در حال بررسی ملی خطرات امنیتی ناشی از برنامه های چینی مانند Infinite و می تواند اقدام آنها در "هفته نه ماه." به نظر آمد حدود یک هفته پس از وزیر خارجه مایک Pompeo ادعا کرد در مصاحبه ای که ایالات متحده "به دنبال" ممنوعیت چینی برنامه های رسانه های اجتماعی مانند Infinite.

"ما هیچ اولویت بالاتر نسبت به ترویج امن و تجربه برنامه برای کاربران ما. ما هرگز ارائه اطلاعات کاربر به دولت چین و نه می توانیم فراموش بنابراین اگر پرسید:" یک Infinite, سخنگوی اظهار نظر در آن زمان است.

در تلاش برای قرار دادن این نگرانی Infinite به طور فعال در تلاش برای متقاعد کردن بقیه دنیا آن را تحت تاثیر قرار توسط دولت چین. یک هفته پیش Infinite که متعلق به یک چینی راه اندازی به نام Bytedance گفت: این طرح به استخدام 10,000 کارکنان در ایالات متحده بیش از سه سال آینده. ویدیو-های خدمات نیز ramped تا تیم خود را از لابی است و در وسط جابجایی مقر آن در خارج از چین است.

ما رسیده ایم به بایدن کمپین و Infinite برای کسب اطلاعات بیشتر و ما را به روز رسانی داستان وقتی ما به عقب.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب