بزوس انکار کند آمازون با استفاده از شخص ثالث فروشنده داده

مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس شد و در نهایت سوال بیش از دو ساعت به تکنولوژی شنوایی مورد استفاده از شخص ثالث فروشنده داده به اطلاع آن محصولات خود — و بزوس آن را انکار نمی کند.

نماینده ایالات متحده Pramila Jayapal (D-WA) سوال بزوس در مورد گزارش می دهد که آمازون کارکنان دسترسی شخص ثالث فروشنده داده به طور مستقیم به رقابت با محصولات خاص خود را دارد. Jayapal خواسته بزوس اگر آمازون دسترسی شخص ثالث فروشنده داده اما بزوس در پاسخ او نمی تواند به یک “بله یا خیر” پاسخ و که آنها بررسی گزارش آن.

U.S. Rep. Pramila Jayapa
مجلس نمایندگان

بزوس’ ظاهر در این جلسه بود که تا حد زیادی با توجه به وال استریت ژورنال بررسی که کشف ادعای استفاده از شخص ثالث داده است. این گزارش در تضاد با سخنان آمازون نمایندگان در جلسه سال گذشته موجب کنگره به تقاضا بزوس به نظر می رسد قبل از قانونگذاران.

Jayapal گفت: سابق آمازون کارمند گفت: این کمیته که داده ها را از فروشندگان شخص ثالث “است که مانند یک فروشگاه آب نبات…هر کسی می تواند دسترسی به هر چیزی که آنها می خواهند.”

“ما یک سیاست در برابر استفاده از فروشنده-داده های خاص برای کمک به خصوصی ما کسب و کار, اما من می توانم به شما تضمین می کنند که سیاست هرگز تجاوز” بزوس گفت. “اگر ما در بر داشت که کسی آن را نقض ما را به عمل در مقابل آنها.”

Jayapal گفت که این کمیته نگران است که آمازون نظارت این شخص ثالث داده خواهد مانع از کسب و کارهای کوچک آمازون ادعا می کند برای کمک به.

“اگر شما به طور مداوم نظارت بر داده ها و سپس آنها هرگز خواهی بزرگ به اندازه کافی برای رقابت با شما,” او گفت:. Jayapal نیز کبابی بزوس برای سیاست های خود برای فروشندگان شخص ثالث که او ادعا آمازون شد خود مجبور به دنبال.

“شما می توانید مجموعه ای از قوانین از این بازی را برای رقبای خود را اما نه باید به دنبال آنها خود را,” او گفت:.

بزوس پاسخ داد که آمازون “افتخار” کار خود را با فروشندگان شخص ثالث.

بعد تشکر. لوسی می کنند افزایش نگرانی ها از یک شخص ثالث کتاب فروش که مدعی کسب و کار بود delisted پس از شروع به رقابت در برابر خود آمازون فروش کتاب.

“چه چیزی شما را به می گویند به کسب و کارهای کوچک که در حال صحبت کردن کنگره از آنجا که شما در حال گوش دادن به آنها؟” می کنند گفت.

بزوس را تکذیب کرد که آمازون به طور سیستماتیک با استفاده از قدرت خود برای سرکوب فروشندگان شخص ثالث.

“است که ما چگونه کار کسب و کار” او گفت:.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>