بهترین گوشی های هوشمند معاملات برای ماه ژوئن 2020: آیفون, سامسونگ, و, گوگل, پیکسل

همه ما علاقه برندهای گوشی های هوشمند, نرم افزار و سیستم عامل اما آیا این نوع از چیزی برانگیخته احساسات قوی در درون شما یا نه یک چیز وجود دارد همه ما می توانید موافقت کنید در: پرداخت قیمت خرده فروشی برای دستگاه های گل سرسبد هیچ سرگرم کننده است. با اینحال همیشه وجود خواهد آمد زمانی که شما نیاز به خرید یک گوشی جدید را به دلیل یکی از قدیمی خود رفت و برای یک شیب یا به دلیل آن را فقط در حال اجرا طولانی در دندان و می تواند با استفاده از ارتقاء. هر چه دلایل خود را اگر شما در شکار برای گوگل, پیکسل, معاملات, Samsung Galaxy معاملات, آیفون پردازد, و یا تلفن همراه دیگر چانه زنی ما رو بهترین گوشی های هوشمند معاملات حق در اینجا. این کاهش قیمت و حامل ارائه می دهد شما می توانید ذخیره صدها نفر, بیش از حد, بنابراین شما باید مقدار زیادی بیش از سمت چپ به نمره یک ساعت هوشمند معامله برای جفت کردن با این گوشی جدید است.

امروز بهترین گوشی های هوشمند می پردازد

حامل ارائه می دهد و معمولا شما نیاز به ثبت نام برای یک سرویس خاص تجارت در یک دستگاه و یا پورت در شماره فعلی خود را به دریافت بهترین تخفیف ممکن است و این است که اغلب بهترین راه برای نمره یک معامله بر روی یک نام تجاری گوشی های هوشمند (به خصوص مدل های جدیدتر که فقط منتشر شد). این گوشی های هوشمند می پردازد اما همچنین شامل برخی از خوب قفل دستگاه است که شما می توانید آن را به یک سرویس دهنده خود را انتخاب:

 • آیفون SE 64GB (با حداکثر سرعت دویدن)90 دلار ($5/month) با 18 ماه فلکس اجاره + رایگان 50 دلار کارت هدیه شد $400
 • Samsung Galaxy A10e + از 1500 دقیقه از 1500 متون و 365 سرویس روز (Tracfone)$110, $بود 348
 • گوگل صفحه 3a XL 64GB (با حداکثر سرعت دویدن)180 دلار ($10/month) با 18 ماه فلکس اجاره $430
 • گوگل صفحه 4 XL (با حداکثر سرعت دویدن)$216 ($12/ماه) با 18 ماه فلکس اجاره شد $830
 • Samsung Galaxy S20 128GB (با حداکثر سرعت دویدن)270 دلار ($15/ماه) با 18 ماه فلکس اجاره شد $1,000
 • LG G8 ال جی 128GB با آمازون الکسا (کلیک کنید)$400
 • OnePlus 7T$499, شد $599
 • آی فون 11, آیفون, 11 نرم افزار و آی فون 11 Pro Maxتا 700 دلار خاموش با واجد شرایط و فعال سازی

سامسونگ کهکشان گوشی های هوشمند می پردازد

front view of Samsung Galaxy S20 line
جان ولاسکو / Digital Trends

بیش از ده سال پس از آغاز به کار سامسونگ کهکشان گوشی های هوشمند هنوز هم فرمان سهم شیر از گوشی های هوشمند آندروید در بازار و مسلما می تواند در نظر گرفته شود اپل رقابت اصلی در سراسر جهان (اگر چه اپل در حال حاضر یک بازار بزرگتر به اشتراک گذاری در ایالات متحده از تمام اندیشه مارک های تلفن همراه). همانطور که شما احتمالا استنباط از نام 2019 Galaxy S10 تلفن نمایندگی دهمین نسل از سامسونگ اصلی خط شاخص اما سامسونگ رو در روح 2020 هنگامی که آن را نورد جدید گل سرسبد S-سری — دوبله کهکشان S20 — در فوریه Galaxy Unpacked event. کهکشان خانواده نیز از ویژگی های توجه داشته باشید گوشی های هوشمند است که اشغال نوع از عجیب و غریب فضایی به عنوان جایگزین flagships شامل صفحه نمایش بزرگتر و شامل قلم قلم اگر چه نمی بینیم جدید refresh اعلام کرد در Galaxy Unpacked. با این حال سامسونگ را نشان می دهد منحصر به فرد Galaxy Z تلنگر یک چرخش جدید در فلیپ تلفن مفهوم و در اواخر سال 2019 ما شاهد بزرگتر (تقریبا iPad Mini-مانند زمانی که در حال استفاده) Samsung Galaxy برابر شده است.

تا آنجا که 2019 ارائه وجود دارد در واقع پنج تا 10 نسل کهکشان دستگاه برای خریداران به از را انتخاب کنید: کهکشان S10 بزرگتر S10 به علاوه بودجه فکر S10e این توجه داشته باشید 10 و تبصره 10 پلاس (Galaxy Note 10 سری هنوز در جدیدترین یادداشت شما می توانید خرید در حال حاضر اگر چه ممکن است ما دیدن یادداشت جدید مدل منتشر شد مدتی بعد از این سال). همه آنها بزرگ اگر چه کهکشان S10e بهترین ارزش از دسته در حالی که توجه داشته باشید از 10 به علاوه می تواند مورد علاقه ما به طور کلی. بهترین شرط بندی شما هنگامی که به دنبال یک معامله در نسخه های جدید مانند این است که به استفاده از حامل های زیر ارائه می دهد اما اگر شما از ذهن نیست last-gen مسائل شما همچنین می توانید پیدا کردن معاملات بزرگ در حامل-مدل گوشی مانند Galaxy S9, کهکشان, S8, توجه داشته باشید 9 و مشابه 2017 و 2018 flagships.

اپل آی فون معاملات

Apple iPhone 8 review keyboard front
جولیان Chokkattu/Digital Trends

اپل آی فون دستگاه آورده است که گوشی های هوشمند را به محل موردتوجه وتماشای عموم و بیش از یک دهه بعد این سری است که هنوز رفتن قوی. در سال گذشته شاهد انتشار نیست اما سه مدل جدید (صنعت روند که تبدیل به هنجار شده در سال های اخیر) در اواسط محدوده آی فون 11 گل سرسبد آی فون 11 Pro و تا اندازه آی فون 11 Pro Max. این زیر انتشار اپل استراتژی از سال 2018 در آن شرکت نورد بیشتر بودجه دوستانه آیفون XR همراه با گرانتر آیفون XS و آیفون XS حداکثر flagships. اپل اخیرا به ارمغان آورد به آی فون SE دوم-gen SE نمایندگی بزرگ اواسط محدوده شاخص جایگزین شبیه به گوگل صفحه 3a.

متاسفانه اپل آی فون معاملات می تواند یک کمی سخت به پیدا کردن گاهی اوقات. اغلب بهترین راه برای نجات صدها نفر است یا امکان استفاده از یک حامل ثبت نام ارائه و یا به سادگی به خرید و مرمت اما زرنگ و دانا مقرون به صرفه-شکارچیان هنوز هم می تواند پیدا کردن کارت های اعتباری و یا گوشی آیفون در معاملات جدید و کمی با مدل های قدیمی تر اگر آنها به اطراف نگاه کنید. در حال حاضر به خصوص زمان خوبی برای معاملات نگاه کنید به تازگی در قطع دستگاه های مانند آی فون 8, آی فون, 8 به علاوه و high-end آیفون X که شاخص از سال 2017 است که بسیار ارزان تر در حال حاضر اما نه بیش از حد مورخ برای استفاده روزمره خود را به عنوان گوشی های هوشمند.

ال جی گوشی های هوشمند می پردازد

مرتب سازی از طریق LG گل سرسبد ارائه می تواند یک کمی گیج کننده است با توجه به برخی از عجیب و غریب نامگذاری کنوانسیون اما وجود دارد هیچ انکار است که این نام تجاری پمپ کردن برخی بسیار خوب گوشی های آندروید است. نه بر خلاف سامسونگ و ال جی دو گل سرسبد خطوط: استاندارد G-دستگاه های سری و premium V-گوشی های سری که هر دو در حال حاضر خرس ال جی “ال جی” نام تجاری است. در این سال این شرکت اضافه شدن سه دستگاه جدید به سری G پایدار, LG G8 ال جی (جانشین 2018 G7 ال جی) و واقعا منحصر به فرد dual-screen ال جی G8x در حالی که V سری شاهد یک خانه تکانی در جدیدتر 5G قادر LG V50 ال جی که موفق 2018 V35 ال جی و V40 ال جی.

ال جی جدیدترین ارائه نمی تحریک ما کاملا به عنوان به عنوان دیگران, اما آنها هنوز هم جامد دستگاه های آندروید و ارزش آن اگر شما می توانید پیدا کردن یک معامله خوب است که با کمک ما شما می توانید. حامل اغلب ارائه تخفیف, تخفیف و بگو ارائه می دهد در این حق بیمه دستگاه های LG, اما شما همچنین می توانید پیدا کردن برخی از گوشی های هوشمند معاملات حتی در آخرین مدل. و البته اگر شما می خواهید بهترین معامله بر روی گل سرسبد شما هنوز هم می تواند پیدا کردن (و نه استفاده و یا مرمت شده) نمی نوبه خود تا بینی خود را در کمی مسن تر میدارد مانند LG G7 ال جی یا LG G6.

گوگل صفحه گوشی معاملات

Google Pixel 3 review
سیمون هیل/Digital Trends

گوگل در اواخر به سخت افزار بازی اما با توجه به این که این نرم افزار titan است که مغز در پشت سیستم عامل اندروید آن را هیچ جای تعجب است که آن صفحه گوشی ارائه آنچه ممکن است بهترین out-of-the-box آندروید تجربه به توان در یک دستگاه تلفن همراه. در مقایسه با دهه های دستگاه های قدیمی مانند iPhone یا Galaxy Google در صفحه دستگاه در حال حاضر تنها در خود چهارم: نسل جدیدی از صفحه 4 تا صفحه 4 XL به تازگی منتشر شد در این پاییز با آوردن آنها را به برخی از پیشرفت های قابل توجه مانند کاملا فلزی و شیشه ای ساخت و ساز (فرار از نیمه پلاستیک پشت از مدل های قبلی) به همراه سه لنز دوربین ماژول. این موفق عالی صفحه 3 صفحه 3 XL flagships از سال 2018 است.

این گل سرسبد گوشی های هوشمند مقرون به صرفه در مقایسه با رقابت بیش از حد (با توجه به این که اپل و سامسونگ در حال حاضر با انتشار شاخص در $1,000-به علاوه محدوده) و گوگل نیز نشان داد دو و حتی بیشتر مقرون به صرفه میانی گل سرسبد جایگزین — پیکسل 3a و صفحه 3a XL — پیش از آن در سال 2019. گوگل مبهوت گوشی های هوشمند انتشار استراتژی به این معنی است که ما ممکن است دیدن یک صفحه جدید 4a و 4a XL بهار آینده اما در حال حاضر برای زیر$400 صفحه 3a به خرید اگر شما می خواهید یکی از این دستگاه ها به قیمت ارزان. همچنین در حالی که معاملات در این صفحه 4 تا صفحه 4 XL ممکن است کمیاب این اولیه پس از راه اندازی صفحه 3 صفحه 3 XL هنوز هم ارزش خرید است که می توان برای تخفیف های بزرگ در حال حاضر.

حامل های هوشمند معاملات

خدمات تلفن همراه ارائه دهندگان خدمات به طور منظم ارائه مشوق های فریبنده تا شما را به سوئیچ به برنامه های LTE. حامل ارائه می دهد نیز اغلب بهترین راه برای نمره معاملات جدید flagships مانند آی فون 11 و Samsung Galaxy S20. اگر شما به دنبال یک جدید, حامل, شما می توانید یک تکه از تغییر و حتی نمره رایگان دستگاه با استفاده از یکی از این گوشی های هوشمند معاملات از Sprint, T-Mobile, Verizon یا AT&T:

 • T-Mobile: صرفه جویی تا 700 دلار از طریق لایحه اعتبارات بر روی آی فون SE, آیفون, 11, نرم افزار آیفون و 11 Pro Max زمانی که شما سوئیچ با یک trade-in (به شما اجازه می دهد به طور بالقوه نمره SE یا آی فون 11 به صورت رایگان). و یا شما می توانید لذت بردن از 50% تخفیف (همچنین از طریق لایحه اعتبار) جدید سامسونگ Galaxy S20 هنگامی که شما تغییر و یا 50% جدید وان پلاس 8 هنگامی که شما تجارت-در یك دستگاه و یا اضافه کردن یک خط جدید است.
 • Verizon: سوئیچ با یک انتخاب-تجارت و ثبت نام برای یک طرح نامحدود به دریافت تا $850 کردن یکی از آخرین اپل, وان پلاس 8 5G یا Samsung Galaxy S20 (از طریق لایحه اعتبار و یک کارت هدیه) به علاوه یک رایگان Verizon جریان دستگاه تلویزیون و یا را انتخاب کنید از انواع بگو پیشنهادات و مستقل تخفیف از $300 به $600 در flagships مانند آیفون XS, گوگل, صفحه 4, و کهکشان S10 هنگامی که شما تغییر و اضافه کردن یک خط (برخی از پیشنهادات نیاز به یک تجارت در برای دریافت بهترین تخفیف).
 • AT&T: AT&T بزرگ ارائه می دهد اگر شما نمی خواهید برای خرید دو گوشی: دریافت آی فون 8 به صورت رایگان و یا آی فون 11 64GB برای 50 ٪ خاموش هنگامی که شما تغییر و یا اضافه کردن یک خط در یک فضای مجاز: نامحدود طرح و یا شما می توانید تخفیف عظیم در نسل فعلی دستگاه های مانند آی فون SE, آیفون, 11, آیفون سری X, LG V سری Galaxy S سری Galaxy Z تلنگر و توجه داشته باشید کهکشان دستگاه های با تجارت-ins مورد نیاز است.
 • با حداکثر سرعت دویدن: اضافه کردن یک خط جدید و نمره Samsung Galaxy S10 Plus به صورت رایگان از طریق لایحه اعتبار و یا تجارت در یك دستگاه به یک آیفون رایگان 11. شما همچنین می توانید 50% یا بیشتر از آخرین اپل, گلکسی سری S و Note دستگاه های گوگل, صفحه, گوشی های ال جی LG V و G-سری گوشی های ال جی و بیشتر از جمله 5G قادر مدل های تجارت در لازم است. پورت-در شماره خود را و شما می توانید 100 دلار پیش پرداخت مسترکارت.
ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>