بهترین تک بازیکن بازی PC

بازی رقابتی است و بیشتر محبوب در حال حاضر از همیشه قبل از, اما این بدان معنی نیست که تک بازیکن عنوان شده است پرتاب به ایستگاه فرعی. گسترده باز جهان بازی ها یک جزء اصلی در بازار این نوع از گردش هستند کاملا مناسب برای یک ماجراجویی انفرادی. کامپیوتر پارسه همچنین دسترسی به چندین عنوان استراتژی بزرگ است که می تواند لذت می برد آفلاین برابر پتروشیمی مخالفان.

بدون توجه به سلیقه شما وجود دارد محدود به یک بازیکن کامپیوتر بازی شما لذت ببرید. لیست زیر به هیچ وجه جامع اما این مطالب در میان بهترین, انفرادی, عنوان شما می توانید شیرجه رفتن به بر روی کامپیوتر شما.

مطالعه بیشتر

The Elder Scrolls V: Skyrim

این نباید به عنوان یک شگفتی آمده اما Bethesda وسیع حماسه است در میان بهترین تک بازیکن بازی بر روی کامپیوتر. بازیکنان به انجام به عنوان آنها لطفا در حالی که رومینگ چشم انداز برفی Skyrim. طولانی داستان اصلی است که در حال حاضر برای مردمی که نیاز به یک بیت از راهنمایی اما قبل از اینکه طولانی, شما در حال رفتن بدون نظارت ماجراهای در تودرتو غار رخنه از طریق قلعه در جستجو برای اشیاء با ارزش و هواداران این بازی به محتوای قلب خود را. Skyrim یکی از محبوب ترین بازی های دهه گذشته و آن را آسان ببینید که چرا.

ما به عنوان خوانده شده کامل The Elder Scrolls V: Skyrim, نقد و بررسی

Red Dead Redemption 2

read dead redemption solo shot

آن را دریافت نمی کند به همان اندازه هیاهو به عنوان Grand Theft Auto اما Rockstar در غرب وحشی است که یک شاهکار تمام خود را دارد. گام به کفش از آرتور مورگان از Van der Linde باند به عنوان او در تلاش برای انطباق با جهان است که به آرامی در حال تبدیل شدن بیشتر متمدن.

زمانی که بازی شروع به پریدن کرد از کنسول به PC آن را به دست آورد یک میزبان از سلاح های جدید, ماموریت, مخفیگاه و گرافیکی پیشرفت است. کامپیوتر است که بدون شک بهترین راه برای تجربه Red Dead Redemption 2و آن را به بازیکنان جهان زندگی می کنند به کشف که آنها را مشغول نگه دارید برای سال آمده است.

ما به عنوان خوانده شده کامل Red Dead Redemption 2 نقد و بررسی

Assassin’s Creed: اودیسه

Assassin's Creed Odyssey review

Assassin’s Creed franchise افتاده بود به یک بیت از یک شیار قبل از انتشار ادیسه. از آنجا که این یوبی سافت تصمیم به طول زمان توسعه این قسط — چیزی است که بلافاصله مشهود است. Garnering بهترین بررسی این سری تا به حال دیده می شود در سال اودیسه بود خیلی بیشتر متمرکز بر نقش جنبه تر از همیشه قبل از ارائه انتهای متعدد و روش های مختلف برای تکمیل ماموریت.

بازیکن می تواند باز کردن توانایی های جدید با استفاده از یک شاخه درخت مهارت و تقریبا در هر جنبه ای دیگر از این بازی دیده شده است برخی از بهبود. یک چیزی که تغییر نمی کند بیش از حد طرح است که فقط به عنوان عجیب و غریب به عنوان گذشته و هنوز جهش به جلو و عقب در زمان به لطف Animus. Assassin’s Creed: Valhalla منتشر شده بعد از این سال بنابراین در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای شیرجه رفتن به اودیسه.

ما به عنوان خوانده شده کامل Assassin’s Creed: اودیسه نقد و بررسی

عذاب ابدی

نوعی عذاب ابدی است که قادر به ترجمه همه چیز ما را دوست داشت در مورد بازی های اصلی در حالی که نوسازی آنها را برای مخاطبان جدید. آن را سریع آن را وحشیانه و آن را دریافت پمپاژ آدرنالین خود را در عرض چند دقیقه از بازی. وجود دارد یک حالت چند نفره در دسترس است اما تک بازیکن مبارزات انتخاباتی اصلی در قرعه کشی از عذاب ابدی.

بر خلاف بسیاری از بورس که پرتاب ده ها شبیه اسلحه و فایل های پیوست در شما عذاب ابدی‘s محدود آرسنال تشکیل شده است واقعا سلاح های منحصر به فرد. شما خوب بکار بردن سلاح های گرم مانند پلاسما تفنگ BFG 9000 و مبارزه با تفنگ ساچمهای است که هر کدام بسیار مفید در شرایط خاص و در عین حال همه در خدمت همان هدف حرکت اقدام رو به جلو نگه دارید و شیاطین در خلیج.


جزئیات کامل ما عذاب ابدی نقد و بررسی

The Witcher 3: Wild Hunt

تا کنون بهترین بازی در The Witcher سری Wild Hunt ادامه سفر Geralt به عنوان او جستجو برای Ciri دختر امپراتور Emhyr. وجود دارد به اندازه کافی سیاسی فتنه را بازی تاج و تخت, حسود, و مقدار زیادی از محتوا به نگه داشتن بازیکنان مشغول به ماه.

The Witcher 3 نیز دریافت متعدد بسط و افزود فوق العاده داستان جدید برای این قاره است. آن را ارائه نمی دهد به همان اندازه آزادی به عنوان یکی دیگر از RPG در این لیست — Skyrim — اما آن را به بازیکنان بیشتر وزین کردن روایت و پیچیده مبارزه با سیستم قرار می دهد که عناوین دیگر به شرم.

ما به عنوان خوانده شده کامل The Witcher 3: Wild Hunt نقد و بررسی

تمدن ششم

Civilization VI review

هر کسی که به دنبال استادانه درست شده بازی استراتژی باید نگاه هیچ بیشتر از تمدن ششم. بازیکنان را در نقش یکی از 20 تاریخی رهبران آنها به عنوان تلاش برای ساخت قدرتمند ترین تمدن در جهان است. دادوستد جنگ و مدیریت منابع تمام اولویت و تمدن ششم باعث می شود آن را آسان به از دست دادن آهنگ از زمان با آن enthralling گیم پلی.

“فقط یک” تبدیل شده است شعار بسیاری از Civ بازیکنان به عنوان آنها باقی بماند تا به این ساعت اندکی از شب ساختمان مجازی خود سلسله. استراتژی بازی است که بسیار آسان برای یادگیری اما بازیکنان ماهر می دانم که وجود دارد خیلی بیشتر به این بازی از ملاقات چشم. تازه واردان و چاشنی استراتژیست های یکسان را پیدا خواهد کرد بسیار به عشق در تمدن ششم.

جزئیات کامل ما تمدن ششم نقد و بررسی

Sekiro: سایه ها دو بار می میرند

Sekiro easy mode mod FromSoftware Souls games gameplay difficulty

از توسعه Dark Souls می آید Sekiroمجازات اکشن-ماجراجویی است که در میان بهترین-بررسی بازی های 2019. آن را به عنوان ساده ترین اما هنگامی که سیستم مبارزه کلیک شما قلاب می شود.

شما به آرامی راه خود را از طریق یک زیبا — و در عین حال وحشتناک — 1500s ژاپن و کسب مهارت های جدید و افزایش قدرت خود را با هر پیروزی کوچک. برخی از کارفرمایان در آن جهان خواهد شد که شما فوق العاده کنترل خود را در نا امیدی تنها به یک آه امداد تنفس هنگامی که شما در نهایت کشف ضعف خود را.

جزئیات کامل ما Sekiro: سایه ها دو بار می میرند نقد و بررسی

Fallout 4

Fallout 4

شما رو به دست آن را به آنها را — این تیم در بتسدا می داند که چگونه به هنر و صنعت بزرگ باز جهان عنوان شده است. خرید اینترنتی 76 ممکن است کمی, تخت, اما آخرین تک بازیکن قسط در حق رای دادن می ایستد به عنوان یک عهد به چه تیمی می تواند رسیدن به زمانی که این چوب برای چه آن را بهترین می داند.

بسیار شبیه به Skyrim, Fallout 4 به بازیکنان عظیم جهان پس از آخرالزمانی به کاوش در هر راه آنها را مشاهده کنید مناسب. V. A. T. S سیستم باعث بازگشت از بازی های قبلی اجازه می دهد تا شما را به کم کردن سرعت عمل و هدف به نقاط خاص بدن در دشمنان خود را. این سیستم منحصر به فرد و یکی است که شما را حفظ خواهد کرد بازی برای صدها ساعت.

جزئیات کامل ما Fallout 4 نقد و بررسی

دیسکو Elysium

دیسکو بهشت عشق-نامه ای به کلاسیک آر پی جی. این برنامه شامل یک جهان باز به نوبه خود مبتنی بر جنگ و چرخاندن روایت پر از شخصیت های رنگارنگ آن را یک بازی است که خواهد شد با شما به خوبی گذشته اعتبار نهایی.

بازیکنان را در نقش یک کارآگاه در شهر Revachol محل مملو با مواد مخدر و جرم و جنایت و خشونت است. به عنوان شما در ارتباط برقرار کردن با افراد مظنون با استفاده از یک انشعاب گفت و گو سیستم شما به سرعت تبدیل شدن به درگیر در یک پرونده قتل که در آن چیزی است که آن را برای اولین بار به نظر می رسد.

Grand Theft Auto V

اگر چه آن حالت تک نفره نیست دریافت همان توجه به عنوان Grand Theft Auto Online, GTA V هنوز هم می ایستد به عنوان یکی از بهترین انفرادی بازی در بازار است. لوس سانتوس مجازی زمین بازی پر از سرگرم کننده راه برای ناراحت اجرای قانون و آزار شهروندان است.

آن را حدود 30 ساعت به ضرب و شتم پایه بازی اما completionists خواهد بود سرگردان در جاده ها از لوس سانتوس به صورت صعودی از 80 ساعت قبل از پله به دور از صفحه کلید خود را. با سه شخصیت قابل پخش است که می تواند جابجا کردن در هر زمان GTA V ثابت کرد که هنوز هم وجود دارد راه هایی برای نوآوری در سن GTA فرمول.

ما به عنوان خوانده شده کامل Grand Theft Auto V, نقد و بررسی

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de