بهترین محافظ صفحه نمایش برای مک بوک

اپل ممکن است در حال کار بر روی یک ساخته شده است در فیلتر حریم خصوصی خود را برای آینده صفحه نمایش اما در عین حال هیچ راه بهتری برای تضمین محیط زیست از حریم خصوصی خود را با خود صفحه نمایش را پوشش میدهد. برخی حتی می توانید محافظت از صفحه نمایش مک خود را در برابر اتفاقی قطره, انگشت لکه یا آرنج شکسته ، کدام را انتخاب میکنید ؟ ما تحقیقات و بررسی به ما کمک کرد پیدا کردن بهترین شروع با Homy محافظ صفحه نمایش بسته است.

توجه داشته باشید: ما به طور خاص ذکر چه مدل از مک بوک این محافظ هستند. اما برای تقریبا تمام انتخاب های ما همان محافظ ساخته شده برای انواع مدل های مختلف, بنابراین حتی اگر آن را به نظر می رسد مانند آنها متناسب با مک بوک خود را دو بار چک کنید. شما ممکن است بطور دلپذیر شگفت زده کرد.

Homy محافظ صفحه نمایش 2-بسته — MacBook Pro 15-inch

Homy این محافظ صفحه نمایش به خصوص از ویژگی های سرد: این بسته همراه با دو گزینه های مختلف هر دو مات و روشن نسخه که شما می توانید از را انتخاب کنید بسته به اینکه چقدر مهم تابش خیره کننده است که به شما. در علاوه بر این به چیدن بهترین محافظ برای عادات خود را, هر دو گزینه را نیز به شما ابتدا حفاظت و کاهش نور آبی. آه و پرتاب آنها را در یک صفحه کلید پوشش بیش از حد برای حداکثر محافظت اگر شما تمایل. چند موجود بسته به شما این انتخاب بسیار مخلوط با گرد و حفاظت است که باعث می شود آن را آسان بالا انتخاب کنید.

این فیلتر بسیار عالی در سطح حرفه ای گزینه فیلتر که مدیریت به شما خوش روشن شدن صفحه نمایش مستقیم (به جای تیرگی اثر است که بسیاری از صفحه نمایش می تواند داشته باشد) در حالی که مسدود کردن نمایش ها از این طرف به آن را سخت تر برای هر کسی که به جاسوسی بر شما. همچنین بلوک 35% از نور آبی و مفید ارائه می دهد حفاظت ابتدا. به علاوه, سیلیکون, مرز, مهر طراحی شده است برای دوام طولانی مدت. آن ممکن است کمی گران است اما اگر شما انجام بسیاری از کار در مکان های عمومی و شما نیاز به برخی از حفظ حریم خصوصی آن را یک سرمایه گذاری بزرگ است.

Supershieldz محافظ صفحه نمایش 3-بسته — MacBook Pro 16 اینچ 2019

Supershieldz شده است محبوب محافظ صفحه نمایش با نام تجاری برای دستگاه های اپل برای مدتی در حال حاضر. خود مک بوک ارائه یکی دیگر از جامد آزادی با یک محافظ است که به خصوص آسان به محل بر روی صفحه نمایش خود را (و دو اضافی فقط در صورتی که شما به آنها نیاز دارید). این محافظ به طور خاص متمرکز بر جلوگیری از آسیب به صفحه نمایش با پنج لایه های مختلف برای جلوگیری از همه نوع از بریدگی یا خراش است. هیچ چسب های مورد استفاده در این محافظ فقط با یک سیلیکون ژل لایه به صورت یک خلاء پیوست.

Viuauax نور آبی فیلتر محافظ صفحه نمایش — مک بوک ایر 13 اینچ

این نازک نور آبی را فیلتر نمی شود هر گونه مشکلات را با خود مک بوک ایر به طور کامل بسته شده, اما آن را به اندازه کافی با دوام برای کمک به محافظت در برابر خش و آن را کاهش نور آبی برای چشم های حساس. آن را نیز کمک می کند کاهش تابش خیره کننده در روشن روشن مناطق. نگه داشتن در ذهن است که فیلم محافظ مانند این باید با دقت نصب شده برای جلوگیری از تشکیل حباب و آنها طراحی شده به طور دائم یک بار آنها چسبیده است. خوشبختانه این محافظ می آید در طیف گسترده ای از گزینه های اندازه بنابراین شما می توانید نسخه مناسب برای مدل خود را.

آقای سپر محافظ صفحه نمایش 3-بسته — 12 اینچی مک بوک

برای 12-inch MacBook مدل های آقای سپر محافظ هستند برخی از بهترین. آن را سخت تر مدل از فوق العاده انعطاف پذیر فیلم است که باعث می شود آن را آسان به پایبندی محافظ به صفحه نمایش بدون ایجاد حباب — و حتی آن را خاموش اگر شما متوجه هر گونه مشکلات. آن را نیز باعث می شود صفحه نمایش بسیار آسان تر برای تمیز کردن در علاوه بر این به آن ابتدا حمایت می کند.

تنها این است که اندازه ثابت و آن را نامناسب برای بزرگتر مدل های مک بوک.

Forito Anti-Glare Screen Protector 2-بسته — MacBook Pro 16 اینچ 2019

آیا شما نفرت تابش خیره کننده است ؟ این محافظ بسته طراحی شده است به خصوص با ضد تابش خیره کننده خواص برای کمک به ایجاد صفحه نمایش خود را به عنوان قابل مشاهده است که ممکن است حتی در نور روشن است. همچنین کمک می کند تا جلوگیری از افراد دیگر از بودن قادر به دیدن هر آنچه که شما در حال کار بر روی. محافظ شامل لایه های طراحی شده برای کمک به مقاومت در برابر اثر انگشت و پوست و روغن بیش از حد, بنابراین لکه نمی خواهد به عنوان بسیاری از یک مشکل است ، این امتیاز در 95% شفافیت برای کمک به جلوگیری از صفحه نمایش تیره به عنوان آنجا که ممکن است.

AyaWico نور آبی محافظ 2-بسته — MacBook Pro 13-inch 2016 تا 2019

این است که نور آبی نگرانی اصلی خود را? نور آبی ممکن است کمک کند با روشنایی و وضوح تصویر, اما آن را نیز دارای یک اثر قوی در چشم خود را. آن بوده است همراه با چشم درد و بی خوابی و فقیر چرخه خواب و مشکلات دیگر. به چشمان خود استراحت دهید و این فیلتر را مسدود خواهد کرد تا به 90 درصد از آبی طیف نور است. استفاده از آن در ترکیب با شب و تاریکی حالت به چشم خود استراحت آنها سزاوار است.

این همچنین شامل حفاظت ابتدا برای کمک به آماده شدن برای هر گونه حوادث جزئی ممکن است شما را.

Forito مغناطیسی Screen Filter — MacBook Pro 16 اینچ 2019

گاهی اوقات یک محافظ صفحه نمایش صدا ممکن است مانند یک ایده عالی است اما اگر شما را دوست ندارم چگونه آن را به نظر می رسد هنگامی که آن را در محل مصرف آن را دوباره همیشه آسان نیست. ترین فیلتر طراحی شده نیست که برداشته شود اما این خاص Forito محصول است به طور خاص ساخته شده مغناطیسی با دلبستگی گزینه بنابراین شما می توانید پاپ این در و آن را به جلو و هر زمان که شما می خواهید. این شامل یک حریم خصوصی فیلتر نور آبی فیلتر ضد تابش خیره کننده فیلتر و ضد خش محافظت کند. این یک راه حل ایده آل برای استفاده در فضاهای عمومی و یا در شب, اما اگر شما می خواهید به طور کامل تجربه یک بازی و یا کامل روشنایی صفحه نمایش خود را شما می توانید فقط آن را با سهولت.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im