بهترین Red Dead Redemption 2 mods

Red Dead Redemption 2 نیست یک بازی که مایل به محتوا. با یک کمپین است که طول می کشد حدود 50 ساعت — و به اندازه کافی محتوای اضافی برای نگه داشتن بازیکنان مشغول به خوبی گذشته 100 — آن را در مورد به عنوان نزدیک به کامل تجربه غرب به عنوان شما می توانید دریافت کنید. اما متوقف نشده modding community از کنار هم قرار دادن برخی از قابل توجه مواد جدید برای Rockstar آمار عنوان شده است. اگر شما به خودتان پیدا کنید در حال رشد خسته از رومینگ غرب وحشی, نصب هر یک از این مدها محدود است به زنده شدن تا تجربه. در اینجا بهترین مدها در حال حاضر در دسترس برای Red Dead Redemption 2.

مطالعه بیشتر

Red Dead Redemption 2 Mod Manager

قبل از نصب چند مد های مختلف آن را به ارزش نصب نرم افزار است که می توانید مدیریت همه آنها را. Red Dead Redemption 2 ندارد یک روش عالی ساخته شده به بازی است که اجازه می دهد تا بازیکن را به راحتی به داد و بیداد کردن تمام فایل های اضافی به این معنی که شما می خواهید چیزی شبیه به این Mod Manager. وجود دارد چند مرحله برای دریافت این در حال اجرا, اما پس از آن شما قادر خواهید بود برای نصب های بعدی مدها را با سهولت.

مهندس راه آهن

در حالی که قطار در حال سرگرم کننده به ظرف غذا به اطراف با در وانیلی Red Dead Redemption 2راه آهن مهندس همه چیز را به سطح بعدی. وزارت دفاع می افزاید: ده ها تن از ویژگی های جدید از جمله کروز کنترل سرعت و جهت نمایش و قابلیت تغییر سوئیچ ها و آهنگ ها در فشار یک دکمه. آن را در حال حاضر یکی از بیشترین دانلود ها انجمن برای این بازی و آن را آسان ببینید که چرا.

Red Dead Redemption 2 مربی

اگر شما می خواهید برای دریافت واقعا عجیب و غریب با بازی و دسترسی مستقیم به ده ها تن از دیوانه ویژگی های داد zolika مربی است که وزارت دفاع شما دنبال آن هستید. این اجازه خواهد داد که شما برای شروع شورش در تقاضا تخم ریزی کردن هر گونه وسیله نقلیه یا عابر پیاده در خواهد شد, تغییر زمان روز تغییر آب و هوا و حتی با استفاده از یک ویژگی به نام “کامل god mode.” اگر شما می خواهید به خم شدن جهان به اراده خود و به سادگی لذت بردن از گسترده زمین بازی است که Red Dead آن را سخت به ضرب و شتم این یکی.

روز دیگر

گاهی اوقات بعد مگس و همه شما می خواهید یک کمی زمان بیشتری را در خورشید است. این قضیه از روز دیگر وزارت دفاع که به شما امکان تغییر دقیق طول چرخه روز/شب. آن را ساده mod اما یکی است که اجازه می دهد تا شما لذت بردن از زیبایی از Red Dead Redemption 2 در شرایط شما.

معرفی کامل ذخیره

بیایید صادق باشیم — هنگامی که شما از طریق آغاز توالی RDR2شما هرگز می خواهید به آن را دوباره. آن را کمی خسته کننده نسبت به بخش های دیگر بازی و از آنجا که شما در حال حاضر می دانیم چه اتفاقی می افتد, آن را حتی بیشتر خسته کننده به تقلا کردن از طریق. اگر شما می خواهید برای شروع یک فایل جدید — اما نمی خواهم به تحمل این بازی را intro — فقط نصب این آسان وزارت دفاع و شما قادر خواهید بود به جست و خیز کل معرفی بخشی از داستان است.

حقوقی جست و خیز روی صفحه نمایش

این وزارت دفاع معرفی یک نیشگون گرفتن و کشیدن است که باعث می شود بازی آسان تر برای پرش به و بازی. اگر شما واقعا بی تاب — یا همین حالا برنامه ریزی در انجام هر کاری بی پروا با بازی حقوقی جست و خیز روی صفحه نمایش به شما اجازه دور زدن تمام هشدارها در هنگام بارگذاری Red Dead Redemption 2.

سرقت بانک

چه بازی های غربی بدون سرقت بانک? این به درستی به نام سرقت بانک وزارت دفاع به بازیکنان توانایی به غارت بانک ها با اشاره تفنگ خود را در گوی مانند که چگونه آن را با این نسخهها کار در Grand Theft Auto V. این یک راه آسان برای ساختن یک جفتک سریع اما انتظار نداریم که به دور و بدون هشدار مقامات محلی!

زنبیل آسیب تعمیرات اساسی

اگر شما آرزو خود را shootouts تا به حال کمی تنوع بیشتر به آنها, شما تنها نیستید. یکی از Red Dead Redemption 2‘s بیشترین دانلود مدها از همه زمان است Ped آسیب تعمیرات اساسی. این مجتمع اضافه کردن-در تغییرات راه NPCs واکنش نشان می دهند پس از ضربه. برای مثال آنها ممکن است تلو تلو خوردن در صورتی که یک پا مجروح و یا گرفتن در یک زخم بر روی بازوی خود را. می آید در دو رقم واقعی و استاندارد بنابراین شما می توانید خیاط تجربه را به میل خود.

عکس-رئالیسم Reshade

تصاویری از راک استار غربی در خودشان زیبا هستند اما اگر شما می خواهید چیزی کمی بزرگتر شما می توانید با نصب این mod by Anamist. آن نیاز به یک کامپیوتر قدرتمند — کاربران به طور معمول یک بیت از افت فریم در ثانیه — اما اگر شما قدرت پردازش برای اجرای این mod شما را به یک درمان زیبا و reimagined جهان است.

Red Dead Redemption 2 صرفه جویی در ویرایشگر

لازم نیست که زمان برای کار را از طریق 50-plus-ساعت کمپین به باز کردن تمام محتوا ؟ با این mod می توانید ده ها تن از متغیرهای مرتبط با خود را در فایل ذخیره کنید. این که آیا شما به دنبال برای افزایش سلامت خود و کسب پول بیشتر و یا فقط تغییر اقلام در کیف شما می توانید آن را تمام انجام با این صرفه جویی در ویرایشگر.

زنده ماندن در جزیره

در حال حاضر در مرحله بتا زنده ماندن در جزیره قطره بازیکنان در یک جزیره متروکه با هیچ سلاح و نیروهای آنها را به مبارزه برای زندگی خود را. بازیکنان نیاز به صیقلی کردن محیط اطراف خود را برای پیدا کردن منابع برای کمک به آنها را در سفر خود را, مبادا آنها با یک مرگ زود هنگام. هدف کلی? برای قرار دادن مولوتف و شکار یک خرس. آن را سرگرم کننده و چالش برانگیز — وزارت دفاع است که به معرفی یک راه کاملا جدید به بازی بازی.

Red Dead Freecam

این یک زیبا پس چرا که نه آن را کشف و بدون محدودیت است ؟ Red Dead Freecam به بازیکنان کنترل کاملی بر روی دوربین اجازه می دهد آنها را به اوج بالا به هوا و گرفتن عکس های شگفت انگیز از محیط زیست است. آن را پیچیده ترین مدها اما مشاهده جهان از یک زاویه جدید می تواند شگفت آور یک تجربه سرگرم کننده است.

چشمک زدن (انتقال)

فراموش نکنید که این اسب فقط دوربری! گرفتن در اطراف جهان گسترده آسان است زمانی که شما فورا می توانید پرش به محل اشاره گر خود را. وجود دارد یک طیف حداکثر شما می توانید چشمک زدن به احتمال زیاد با توجه به محدودیت های فن آوری — اما آن را هنوز هم heck از بسیاری سریعتر از سوار بر اسب.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de