بهترین بازی مسابقه ای برای نینتندو سوئیچ

وجود دارد چیزی در مورد بازی های مسابقه ای که فقط کار می کند در نینتندو سوئیچ. این که آیا آن را به دلیل شما می توانید یک ماشین در حالی که در یک ماشین و یا فقط که شما می توانید شیب را عقب و جلو سوئیچ مانند یک فرمان ما نمی دانیم. بدون در نظر گرفتن نوع است که یک جزء اصلی از نینتندو دستی. از واضح نوشته مانند Mario Kart 8 لوکس به سنگهای پنهان مانند مارپیچ مسابقه 2nd, در اینجا بهترین بازی های مسابقه ای برای نینتندو سوئیچ.

مطالعه بیشتر

Mario Kart 8 Deluxe

نینتندو

این بازی که نیاز به هیچ مقدمه ای Mario Kart 8 لوکس به فروش می رسد ترین نسخه از هر بازی بر روی سوئیچ و آن را حتی نزدیک است. سوپر سر و صدا وارنر نهایی دم حدود 6 میلیون واحد در حالی که نفس های وحشی و سوپر ماریو اودیسه اضافی میلیون ، به عبارت ساده ماریو Kart 8 لوکس است که باید خود را بر روی سوئیچ. ماریو Kart حق رای دادن در واقع تاسیس طلسم مبتنی بر kart مسابقه و اصلاحی هشتم ورود در این سری است که در میان بهترین.

و آن را فقط ماریو Kart 8 با تمام DLC بسته بندی شده در. هر چند لوکس است بیشتر یا کمتر مستقیم پورت از نسخه های Wii U با اضافی و DLC گنجانده شده است وجود دارد برخی از تغییرات. شما می توانید حمل دو مورد در لوکس بیش از یکی از شما می تواند در پایه بازی حالت جنگ است که بیشتر یادآور نسخه های قبلی به عنوان مخالف به هر همراه در پایه بازی و بیشتر از همه چیز قفل شده است از لحظه ای که شما موسیقی پاپ در کارتریج. مانند بسیاری از اول عناوین در سوئیچ ماریو Kart 8 لوکس نیست فقط احساس بهترین Mario Kart بازی در سوئیچ اما یک تعریف برای ورود به کل سری.

ما به عنوان خوانده شده ماریو Kart 8 Deluxe نقد و بررسی

سریع RMX

Fast RMX
شین’en چند رسانه ای

سریع RMX ارزان سوئیچ بازی که به تنهایی به اندازه کافی برای توصیه داده مخوف سوئیچ مالیات. آن را فقط اتفاق می افتد که سریع RMX است یک بازی مسابقه ای بزرگ ، راه اندازی در کنار سوئیچ در مارس 2017, سریع RMX یک پیگیری به Fast Racing Neo, سریع گام, مربوط به اینده مسابقه الهام گرفته از F-Zero منتشر شد که در Wii U در سال 2015. مانند بسیاری از, Wii U, بازی, چند, Neo فروش نیست خوب با وجود اصل بودن مدرن F-Zero.

به نظر می رسد مانند یک داستان به عنوان قدیمی به عنوان زمان در این نقطه, اما سریع RMX به سریال یک زندگی جدید در سوئیچ. این مسابقه با ماشین مربوط به اینده, مطمئن, اما هیجان RMX می آید از سرعت. این بازی است که بسیار کمتر در مورد مسابقه به خط پایان و خیلی بیشتر در مورد رام وحش شما در حال خلبانی. به علاوه این بازی زیبا ویترین چقدر خوب سوئیچ می تواند نگاه هنگامی که یک توسعه دهنده است که بر روی آن است.

راه رستگاری

screenshot of road redemption on nintendo switch
Tripwire Interactive

شخصیت خود را در سلول های مرده کت و شلوار آنها را با برخی از چرم و پرتاب آنها را در پشت یک موتور سیکلت و شما در واقع باید راه رستگاری است. راه اندازی این است: پس از یک موتور سیکلت مبتنی بر قاتل whacks رئیس ثروتمند سلاح های کارتل های کارتل قرار می دهد با هم یک جایزه برای قاتل ، با یک هدف مشترک هر قاتل با یک دوچرخه است که به دنبال نمره و اگر چه برخی از کمک خواهد کرد که شما در طول سفر خود را بیشتر فقط می خواهم به شما از راه.

جاده رستگاری ترکیبی از rogue-مانند عناصر combat racing ایجاد یک viscerally رضایت بخش و بی نهایت replayable گیم پلی حلقه. هسته اصلی این بازی این است که مسابقه در امتداد یک جاده با استفاده از خفاش ها و شمشیر ها و هر چیز دیگری شما می توانید برای خارج کردن مخالفان خود را. اما روند ارتقاء شخصیت خود را و دوچرخه پس از شکست در اجرا چیزی است که نگه می دارد جاده رستگاری جالب است. به علاوه مانند سریع RMX, جاده رستگاری ارزان است بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد تا آن را انتخاب کنید.

گرفتن

screenshot of grip on nintendo switch
Wired Productions

گرفتن به نظر می رسد خیلی افتضاح بود سریع RMX و با توجه به چقدر خوب دومی به نظر می رسد که یک چیز خوب است. این دو بازی به اشتراک گذاری تعداد زیادی از عناصر, در واقع. گرفتن یک مربوط به اینده مسابقه که در آن شما می توانید آمار سرعت نزدیک 800 مایل در ساعت است. در بالا از آن, هر چند, شما می توانید مسابقه را از در و دیوار و سقف و شما می توانید مخالفان خود را به بیت با انواع سلاح های مختلف.

بر خلاف دیگر مبارزه با روروک مخصوص بچه ها گرفتن یک تیرانداز اول مسابقه دوم. اگر چه گیم پلی است که بر اساس اطراف به خوبی مسابقه سرگرم کننده می آید از به روز رسانی و سفارشی کردن وسیله نقلیه خود را پس از آن به عنوان کشنده به عنوان ممکن است در این مسیر. بازی حتی تعدی در آزمایشات خاک با نزدیک به 20 درستی نام Carkour دوره های خود را که در آن مسابقه به خط پایان است بر اساس اطراف موانع دیگر روروک مخصوص بچه ها. بر خلاف بسیاری از بازی های دیگر در این لیست گرفتن یک کمی از همه چیز.

آزمایش های افزایش

screenshot of trials rising on nintendo switch
یوبی سافت

محاکمات افزایش شمارش به عنوان یک بازی مسابقه ای درست است ؟ از لحاظ فنی شما در حال مسابقه موتور سیکلت با دیگر مخالفان هر چند بازی با کیفیت devolves به برخی از شوخی بی رحمانه یادآور گرفتن بیش از آن را با بنت Foddy. بر خلاف اکثر بازی های مسابقه ای دیگر به سادگی ساخت آن را به خط پایان یک شاهکار به خودی خود در دادگاه در حال افزایش است. با موانع بی شماری و یک سیستم فیزیک که همیشه به نظر می رسد مانند آن را به کار بر علیه شما آن را یک بازی است که خواسته های شما سعی می کنید و دوباره امتحان کنید. شکست بخشی از این روند است.

این روند نمی تواند بیشتر سرگرم کننده است ، خسته کننده به عنوان محاکمات افزایش می تواند بازی هرگز خود را بیش از حد جدی gleefully پرتاب شما در سراسر عرصه و به Evel Knievel-esque تله مرگ. وجود دارد مقدار شگفت آور از عمق در افزایش بیش از حد. محاکمات سری همواره شناخته شده برای یک لیست طولانی از اقلام و ماهرانه مخفی عید پاک تخم مرغ بنابراین اگر چه شما می توانید از طریق بازی در کمتر از 20 ساعت مسترینگ آن را به ده ها تن بیشتر است.

افق تعقیب توربو

screenshot of horizon chase turbo on nintendo switch
Aquiris

افق تعقیب توربو است که بازی های آنلاین مسابقه سعادت. به شدت با الهام از ماشین های بازی از 80s و 90s افق تعقیب توربو است همه چیز در مورد بازگشت به اصول. شما رانندگی یک ماشین سریع در اطراف مسیر و سعی کنید به ضرب و شتم هر کس دیگری بدون messing با اسلحه و یا پوست موز. پرنیان از این بازی این است که حق هم با بری لیچ در راس موسیقی متن فیلم. لیچ نیز در بازی مانند دنده بالا و عجله.

بازی تلاش نیست به هر چیزی در آن نیست و به همین دلیل ما آن را دوست دارم. به جای رفتن در واقع بینانه جهت همتراز برای دوره ی مسابقات بازی — افق تعقیب توربو با استفاده از یک قالب دار زیبایی یادآور 16-bit عصر روروک مخصوص بچه ها. اگر چه ساده و تصاویری خیره کننده با رنگ های روشن و کامل سیستم آب و هوا. آنها مکمل سوئیچ کاملا بیش از حد مطلوب عملکرد بیش از این آب گل آلود “HD” بافت دیده می شود در تعداد بی شماری از سوئیچ پورت.

Crash Team Racing Nitro-سوخت

screenshot of crash team racing nitro-fueled on nintendo switch
اکتیویژن

Crash Team Racing Nitro-سوخت است یک بازسازی از بازی های محبوب پلی استیشن کلاسیک در نهایت منتقل شده به یک کنسول نینتندو. اگر چه از دیدن سقوط barreling رو به جلو در یک سوئیچ است که یک کمی عجیب و غریب, نیترو سوخت یک همراه ایده آل برای هیبرید کنسول. برای بیشتر قسمت ها این فقط Crash Team Racing با یک کت تازه رنگ و تصفیه مکانیک. شما می توانید با استفاده از همان شخصیت های درگیر در همان حالت های بازی و مسابقه در آهنگ های مشابه به عنوان سال 1999 انتشار.

نیترو سوخت” است و نه فقط یک جاذب شعار ، در علاوه بر این به پایگاه آهنگ و karts نیترو سوخت می آید با همه چیز از Crash Nitro Kart, بیش از حد. اگر چه نیترو سوخت بسیار کمی برای بیشتر طلسم مبتنی بر kart-مسابقه نوع آن همه چیز باید آن را به خوبی. مانند Mario Kart 8, لوکس, نیترو سوخت قطعی برای ورود به سقوط مسابقه سری.

مارپیچ مسابقه 2

screenshot of gotcha racing 2nd on nintendo switch
Arc System Works

زمان برای دیدگاه های مختلف به معنای واقعی کلمه. مارپیچ مسابقه 2nd نیست یک انتخاب قطعی و بدیهی برای یک مسابقه اما آن را یکی از بزرگ. اگر چه این بازی به نظر می رسد مانند چیزی بیش از یک بازی ساده و سرگرم کننده مسابقه از بالا به پایین آن در واقع از Arc System Works همان استودیو پشت دو اژدها و Guilty Gear سری به عنوان به خوبی به عنوان بازی مانند توپ اژدها FighterZ. مارپیچ Racing 2 یک مسابقه از بالا به پایین با برخی از جالب دوره ها و تنگ مکانیک. سرگرم کننده می آید از سفارشی کردن وسیله نقلیه خود را هر چند.

بازی جاست دارای یک gacha سیستم که در آن شما صرف پول در بازی به خرید آیتم های جدید. بر خلاف رایگان-به-بازی, بازی موبایل, هر چند شما لازم نیست که به مارپیچ Racing 2 یک خط مستقیم به کارت اعتباری خود را. وجود دارد تقریبا 700 قطعات در این بازی شما می توانید آنها را به سادگی با هیچ microtransactions. بدون تهدید یک overdrawn تعادل مارپیچ مسابقه 2 نشان می دهد که چگونه موثر gacha بازی ها در نگه داشتن بازیکنان درگیر و مقرون به صرفه-بن برچسب قیمت وجود دارد هیچ دلیلی برای یک شات بدهید.

GRID Autosport

screenshot of grid autosport on nintendo switch
Codemasters

با همه چیز از شخصیت کثافت در استان به باد دور دشمنان خود را با وسیله نقلیه نصب شده راکت انداز آن را تنها به نظر می رسد اتصالات برای پایان دادن به لیست ما با خوب قدیمی بازی مسابقه ای. GRID Autosport همه چیز در مورد اتومبیل های سرعت و گرافیک است که یک ترکیب ایده آل برای این ژانر است. مهم نیست که اگر شما را به مسابقه می خواهید یک dragster در مناسب مسیر مسابقه و یا یک souped تا سدان در خیابان های شهر Autosport تا به چیزی برای شما.

این یک بازی موبایل, هر چند که ما سعی در جلوگیری از این لیست (شما باید یک سوئیچ, بعد از همه, و همچنین ممکن است استفاده از آن را). خوشبختانه Autosport بزرگ است, بازی موبایل, بازی و آن را اجرا می کند حتی بهتر بر روی سوئیچ. منتشر شده توسط Codemasters — همان استودیو پشت خاک و سری F1 — GRID Autosport معتبر بزرگ-مسابقه جعبه است که متناسب با در جیب شما. بازی به نظر می رسد و اجرا می شود تکان دهنده به خوبی بر روی سوئیچ هم که همیشه فوق العاده برای دیدن.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>