بهترین صرفه جویی در پول برنامه برای iOS و آندروید

می خواهید برای ذخیره پول ؟ در گذشته شما می اید نیاز به تکیه بر خود-نظم و انضباط نبوغ و سازمان را به صرفه جویی تا سکه. در حال حاضر در عصر دیجیتال وجود دارد طیف گسترده ای از پول صرفه جویی در برنامه های است که تقریبا همه چیز را برای شما. برخی از آنها نسبتا ساده و بودجه بندی برنامه های که ارائه راهنمایی در مورد چگونه به ایجاد منابع مالی خود را آخرین دیگر. دیگران تمام عیار بانکداری تلفن همراه برنامه های که در ترکیب اولیه چک کردن حساب با انواع ابزار برای صرفه جویی در پول.

در هر صورت ما در شش بهترین صرفه جویی در پول نرم افزار در حال حاضر در دسترس برای آندروید و iOS. بدون در نظر گرفتن خاص خود را بودجه بندی نیازهای شما ملزم به پیدا کردن چیزی در این لیست کمک خواهد کرد که شما پول بیشتری ذخیره کنید.

اگر شما علاقه مند در پول-انتقال نرم افزار و یا پول در آوردن برنامه های ما نیز باید جداگانه راهنماهای در آن افراد.

نعناع

Mint best money-savings apps

نعناع یکی از بهترین صرفه جویی در پول برنامه های در اطراف. این کار اجازه می دهد شما را به دیدن تمام امور مالی خود را از طریق یک پورتال است. آن را نیز اجازه می دهد تا به شما در تنظیم اهداف مالی خود را به طوری که برنامه می تواند به شما با شخصی تر صرفه جویی در پول مشاوره و پیگیری پیشرفت شما را نسبت به اهداف خود.

به عنوان یک برنامه است که به ارمغان می آورد همه از حساب های خود و هزینه های خود را به یک محل واحد نعناع اجرا می شود خطر به هم ریخته و پیچیده است. با این حال مخالف است که در واقع مورد: نعناع رابط کاربری است که به وضوح و منطقی گذاشته شده با به راحتی در دسترس بخش ها و صفحات برای حساب های مختلف و انواع هزینه های. بنابراین ساده برای استفاده از نعنا برای به دست آوردن یک عکس فولر از منابع مالی خود را در حالی که این گزینه برای ایجاد یک ساده (و در عین حال موثر) بودجه باعث می شود آن را آسان تر برای به دست گرفتن کنترل آنها.

مفید نعناع را نشان می دهد کاربران فرصت های صرفه جویی و بودجه مشاوره است که آنها را قادر به کاهش در هزینه. آن را نیز اجازه می دهد تا شما دریافت اعتبار رایگان نمرات لایحه یادآوری و هشدار تقلب. گرفته شده به عنوان یک کل آن امکانات و سهولت استفاده از آن را بسیار کامل پول صرفه جویی در برنامه.

نعناع است که در حال حاضر رایگان برای دانلود از فروشگاه برنامه اپل و گوگل فروشگاه بازی.

iOS اندروید

صدای سنج ایجاد کردن

صدای سنج ایجاد کردن نیست به سادگی صرفه جویی در پول, برنامه, اما همچنین یک برنامه بانکداری تلفن همراه است که بیشتر برای کمک به شما در صرفه جویی از برنامه ها از دیجیتال دیگر بانک ها. شما می توانید ثبت نام برای یک حساب کاربری رایگان و هنگامی که شما راه اندازی شما دریافت ویزا دبیت کارت حساب جاری و اختیاری حساب پس انداز. خیلی عادی اما آنچه در مجموعه سنج جدا از جمعیت است که در آن به معرفی طیف وسیعی از ویژگی های است که شما را توانمند سازی به صرفه جویی در پول بیشتر.

مهمترین آن شامل یک خودکار صرفه جویی از ویژگی های که به طور خودکار می فرستد 10 درصد از حقوق و دستمزد خود را به حساب پس انداز خود را در هر ماه. این همچنین شامل گزینه ای برای دور کردن خریدهای خود را به نزدیکترین دلار, به طوری که شما می توانید تفاوت را به پس انداز خود را. در بالای این, شما حتی می توانید بدون هزینه اضافه برداشت و همچنین به عنوان توانایی خود را برای دریافت حقوق و دستمزد دو روز اولیه در برخی از موارد است.

دوباره صدای سنج ایجاد کردن بسیار خوب طراحی شده به عنوان یک برنامه و آسان برای استفاده است. آن را رایگان برای دانلود از فروشگاه برنامه اپل و گوگل فروشگاه بازی.

iOS اندروید

رقمی

Digit budgeting app

رقمی است و دیگری بسیار عالی صرفه جویی در پول برنامه که با این نسخهها کار با خودکار پس انداز خود را. هنگامی که شما دانلود آن را به گوشی خود و اتصال آن به حساب های بانکی خود را, آن را در واقع کار می کند به عنوان یک نوع الگوریتمی مالی دستیار. آن را می توانید تجزیه و تحلیل معاملات خود را و یاد بگیرند که چقدر شما می توانید استطاعت به صرفه جویی در هر ماه که در آن نقطه آن را انتقال این مقدار به یک FDIC بیمه رقمی حساب پس انداز. در حالی که این فرایند خودکار است, شما همچنین باید این گزینه برای تنظیم چقدر آن را دور هر ماه.

در بالای این پس انداز خودکار فرآیند رقمی نیز فراهم می کند کاربران با حفاظت از اضافه برداشت با اطلاع آنها هنگامی که خود را چک کردن حساب های پایین هستند. این همچنین باعث می شود آن را آسان تر به برداشت پول ذخیره شده خود را از استاندارد حساب های پس انداز و ارائه می دهد 1% سود پس انداز (که از نوشتن).

رقمی است که قطعا یکی از بهترین پول و پس انداز برنامه های در اطراف. تنها کوچک حرکت نزولی این است که پس از 30 روز دوره آزمایشی شما مجبور به پرداخت $5 برای اشتراک. آن را در دسترس از فروشگاه Google Play و Apple App Store.

iOS اندروید

بذرها

Acorns money saving app

بذرها ممکن است یک نمونه پول پس انداز, برنامه, اما آن را هنوز هم یکی از بهترین. آن آثار گرد کردن خریدهای خود را به نزدیکترین دلار و با اضافه کردن تفاوت به بذرها حساب استفاده شده است که برای سرمایه گذاری در ارز داد و ستد وجوه نمونه کارها خود را بر اساس درآمد و بودجه بندی اهداف.

بله سرمایه گذاری در بازار سهام ممکن است کمی بیش از حد مخاطره آمیز برای برخی از شما تضمین شده نیست مثبت بازگشت. که گفت:, بذرها به شما امکان انتخاب بین “محافظه کار” و “تهاجمی” پرتفوی خود را بر اساس ریسک پذیری. دوباره, شما نمی توان تضمین شده به پول اما با توجه به این که نرخ بهره در حالت عادی حساب های پس انداز در حال حاضر کم آن ممکن است یک ایده بهتر است برای برخی از مردم به نوبه خود به بازار سهام است.

بلوط رایگان برای دانلود می باشد اما هزینه اشتراک در $1, $2 یا 3 دلار در هر ماه است.

iOS اندروید

شما نیاز به یک بودجه

You Need A Budget app

شما نیاز به یک بودجه پس چرا دانلود You Need a Budget (YNAB) برنامه ؟ این است یکی دیگر از صرفه جویی در پول برنامه است که شما اجازه می دهد پیگیری تمام حساب های خود را و معاملات در یک مکان واحد را قادر می سازد شما را به صرفه جویی در پول در روند. این اجازه می دهد تا کاربران خود را تنظیم اهداف مالی و نیز ارائه می دهد مفید برآورد زمانی که آنها رسیدن به آنها را فرض کنید که آنها به دنبال توجه به بودجه بندی مشاوره. آن را نیز فراهم می کند به طور منظم روند گزارش هزینه های خود را که به شما کمک کند پیگیری فقط چگونه به خوبی شما انجام می دهند در صرفه جویی در پول.

یکی علاوه بر خوش آمدید که YNAB به ارمغان می آورد این است که این کمک های مالی کاربران حق عضویت رایگان آنلاین بودجه بندی کارگاه های آموزشی. این واقعا دور از مشاوره برنامه فراهم می کند به کاربران بیشتر دانش چگونه به بودجه و صرفه جویی در پول.

YNAB رایگان برای دانلود از فروشگاه برنامه اپل و گوگل بازی فروشگاه. اما آن را هزینه برای اشتراک ماهانه پس از 30 روز محاکمه آزاد است که بیش از شروع از $11.99. با وجود این هزینه های آن را ادعا می کند که کاربران جدید صرفه جویی در $600 به طور متوسط در دو ماه اول.

iOS اندروید

عسل

Honey auto coupon app

عسل یک صرفه جویی در پول برنامه برای تمام خریداران وجود دارد. آن را طراحی شده برای هر کسی که می خواهد برای ذخیره پول در هنگام خرید آنلاین, اما نمی, هم ریشه در اطراف مجازی کوپن. قابل دانلود بر روی آندروید و iOS گوشی های هوشمند کار می کند به عنوان یک برنامه افزودنی مرورگر است که به طور خودکار جستجو برای کوپن هر زمان که شما در مورد رفتن به تجارت الکترونیکی پرداخت.

عسل به طور خودکار اعمال کوپن برای شما در تمام وب سایت های قابل اجرا و سازندگان آن می گویند که آن را پوشش می دهد بیش از 400 فروشگاه ها و میلیون ها نفر از اقلام است. آن را فراهم می کند یک راه بسیار خوبی برای کاهش صورتحساب ماهانه خود را خرید در حالی که هنوز قادر می سازد شما را به خودتان درمان هر یک بار در در حالی که.

آن را نیز فراهم می کند تعدادی از ویژگی های اضافی مانند اطلاعیه برای زمانی که تخفیف در دسترس هستند در مورد شما ذخیره شده در یک لیست آرزو. آن را رایگان برای دانلود از فروشگاه برنامه اپل و گوگل فروشگاه بازی.

iOS اندروید

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>