بهترین loadouts در Call of Duty: Warzone

این که آیا شما در حال جمع آوری پول نقد در غارت و یا تلاش برای زنده ماندن در نبرد رویال, شما به طور کلی در یک نقطه ضعف جدی در Call of Duty: Warzone. پیدا کردن راست سلاح قطعا بهبود شانس خود را, اما شما می خواهید انجام دهید حتی بهتر اگر شما راست loadouts.

در غارت شما می توانید تخم ریزی در خود را با سفارشی loadout اما در نبرد رویال, شما نیاز به پیدا کردن یکی که به طور تصادفی قطره و یا خرید یکی از خرید یک ایستگاه برای $10,000. با این حال شما به دست آوردن loadout, بهتر است آن را سفارشی متناسب با نیاز شما. از آنجا که Warzone بازی حالت بازی متفاوت از چند نفره به طور منظم توصیه می کنیم به یک کلاس ایجاد شده به طور خاص برای نبرد رویال یا غارت. این لیست ما را از بهترین loadouts در Call of Duty: Warzone.

مطالعه بیشتر

HDR و هولگر-26 با Cold Blooded

این loadout است استفاده شده توسط بسیاری از بازیکنان در سراسر جامعه و همچنین به عنوان محبوب Warzone streamers. این یک همه کاره کلاس که تقریبا شامل تمام حالات شما می خواهم روبرو می شوند.

برای استارت, HDR یک انتخاب عالی برای چیدن کردن دشمنان از راه دور. مطمئن شوید که شما رو یکپارچه سرکوبگر در آن به اقامت کردن minimap (و خود را به افزایش محدوده). داشتن حرارتی تیرانداز از خفا در محدوده متصل شده را نیز انجام شگفتی برای کسانی که از راه دور عکس که در آن دشمن خود را ممکن است در سخت برای دیدن مناطق.

تجهیز Overkill جوشیدن به منظور انجام یک دوم سلاح اولیه. ما توصیه می کنیم هولگر-26. این LMG بزرگ آسیب محدوده و دقت و با 100 دور درام شما کمتر احتمال دارد به اجرا از مهمات. مانند HDR می باشد که با کف دست زدن در یکپارچه سرکوبگر به پنهان باقی می ماند. اگر چه هولگر برتری در رسانه – به-محدوده آن را با این نسخهها کار خوبی کردن بیش از حد.

همانطور که برای پردازش توصیه می کنیم Cold Blooded, بنابراین شما لازم نیست هدف قرار گرفتن توسط دشمن Killstreaks و بنابراین شما نمی نشان می دهد تا بر حرارتی حوزه یا سنسور ضربان قلب. استفاده از ردیاب برای دیدن دشمن قدم به قدم که یکی در این نزدیکی هست.

این کلاس فوق العاده است برای ماندن در یک نقطه برای مدتی و یا برای بودن در حرکت است. اگر شما برنامه ریزی در مورد راه اندازی فروشگاه, جایی, استفاده از نزدیکی معادن به تماشای پشت خود را. و همیشه نگاهی به سنسور ضربان قلب خود را برای بررسی به دشمنان نزدیک.

اولیه HDR – یکپارچه Suppressor 26.9″ HDR Pro حرارتی محدوده تیرانداز از خفا FTAC شکارچی طلایه دار 9 دور Mags
ثانویه هولگر-26 – یکپارچه Suppressor FTAC 8.98″ اسپیت فایر Solozero اپتیک مینی reflex, پژوهشگاه Foregrip, Stippled گرفتن نوار
قدرت پردازش Cold Blooded, Overkill, ردیاب
کشنده مجاورت معدن
تاکتیکی سنسور ضربان قلب

FN Scar 17 و HDR با Cold Blooded

با استفاده از این loadout اگر شما می خواهید به سرب با تفنگ حمله و چه بهتر از سلاح FN SCAR 17? اسکار یکی از مهمترین و نادیده گرفته تفنگ در بازی. با دقت و آسیب شما می توانید انتخاب کنید دشمنان خارج از محدوده نزدیک و دور را با سهولت.

این loadout آینه قبلی است اما با بیشتر از تمرکز بر روی نزدیک به متوسط محدوده حملات. تجهیز یکپارچه سرکوبگر به پنهان باقی می ماند و برای طیف وسیعی افزایش دهد و اطمینان حاصل شود شما با استفاده از 30 دور mags برای افزودن قدرت شلیک. به طور پیش فرض اسکار تنها 20 دور در اتاق. شما می توانید دور با این سنتی, چند نفره, اما در Warzoneشما نیاز اضافی دور شما می توانید دریافت کنید.

هر چیز دیگری است که همان قبلی loadout. استفاده Overkill به یک HDR به عنوان یک ثانویه با محدوده حرارتی و یکپارچه سرکوبگر برای کسانی دوربرد سکوت می کشد. سرد پنهان خواهد شد شما را از دشمن Killstreaks و حرارتی, حوزه, در حالی که ردیاب کمک خواهد کرد که شما نقطه در نزدیکی دشمن قدم به قدم.

همیشه مرجع سنسور ضربان قلب خود را هنگام ورود به یک ساختمان. اما مطمئن شوید که شما نمی تکیه بر آن 100 درصد از دشمنان ممکن است با استفاده از Cold Blooded به پنهان بماند.

اولیه FN Scar 17 – یکپارچه سرکوبگر جعل تاک 20.0 پوند XRK ستون هرمی شکل سنگی Pro, 30 دور Mags لاستیکی گرفتن نوار (عقب گرفتن)
ثانویه HDR – یکپارچه Suppressor 26.9″ HDR Pro حرارتی محدوده تیرانداز از خفا FTAC شکارچی طلایه دار 9 دور Mags
قدرت پردازش Cold Blooded, Overkill, ردیاب
کشنده مجاورت معدن
تاکتیکی سنسور ضربان قلب

M4A1 و 725-تفنگ ساچمهای با کشتن زنجیره ای

شاید شما بیشتر از یک بازیکن تهاجمی است که دوست دارد به دریافت از نزدیک و شخصی. این loadout است برای شما. ما توصیه می کنیم M4A1 تفنگ حمله با 725-تفنگ ساچمهای. به عنوان با قبلی loadouts استفاده Overkill به حمل دو سلاح اولیه.

M4A1 است که مسلما یکی از بهترین تفنگ در بازی با آسیب بالا و نرخ آتش. آن را با این نسخهها کار در تقریبا تمام حالات و اگر شما می خواهید به ماندن کردن رادار بهتر است به استفاده از یکپارچه سرکوبگر. استفاده از .458 SOCOM 10-دور Mags برای آسیب بالاتر و محدوده آن را در مفید آمده است در Warzone.

برای ثانویه توصیه می کنیم 725. این خواهد بود بسیار مفید برای نزدیک محدوده شرایط. اگر چه بسیاری از جنگ خود را خواهد شد در محدوده زمانی آن کمک می کند تا برای آماده کنند و در هنگام نزدیک شدن. با استفاده از تردستی گرفتن برای بارگذاری سریع تر و XRK 18.0″ ازاد برای افزایش محدوده خود را.

پس از این است که کمی بیشتر از یک مهاجم کلاس شما به احتمال زیاد در حال حرکت خیلی بیشتر در حالی که سینه باز است. که توصیه ما به کشتن زنجیره ای گرفتن که باعث افزایش شانس خود را برای پیدا کردن Killstreaks در جعبه. در ضمن لحن جوشیدن افزایش سرعت که در آن شما می توانید احیای تیمی. اگر شما در حال بازی, انفرادی, تعویض این باد برای ردیاب.

با تهاجمی تر کلاس مثل این Molotovs را انجام شگفتی برای شما. آنها آسیب بالا و هدایت دشمنان از رفتن به جایی که آتش گسترش می یابد. ترکیب که با یک flashbang زمانی که نفوذ یک ساختمان است.

اولیه M4A1 – یکپارچه سرکوبگر سهام M16 بمب دیده بانی مبارزه با نوری .458 Socom 10-دور Mags لاستیکی گرفتن نوار
ثانویه 725-تفنگ ساچمهای – XRK 18.0″ ازاد 1mW لیزر Cronen LP945 مینی رفلکس, لوله, فرمت, Stippled گرفتن نوار کمی از دست
قدرت پردازش کشتن زنجیره ای, Overkill, Tune Up
کشنده مولوتف
تاکتیکی Flashbang

MP7 با شبح

اگر شما یک بازیکن که خسته از گرفتن خال خال توسط دشمن پهپادهای این کلاس را در مفید آمده است برای شما. شما می خواهید به استفاده از آن را برای نزدیک شدن به دشمنان بدون اینکه خال خال. تجهیز MP7 با یک تاکتیکی سرکوبگر همراه با حرارتی ترکیبی. تحت شرایط عادی حرارتی حوزه نخواهد بود لازم است اما در Warzoneآنها بسیار مفید در برابر دشمنان پنهان شده در قلم مو و یا مناطق دیگر.

از آنجا که شما نمی تواند تاب این درد نمیخورد جوشیدن با این کلاس توصیه می کنیم .357 Magnum از آن معاملات بالا آسیب می رساند. مار شات مجله را اساسا به نوبه خود این را به یک تفنگ ساچمهای — مناسب برای کلاس های بدون درد نمیخورد باد. تجهیز .357 طولانی پیوست به افزایش دامنه همراه با سبک ماشه برای افزایش نرخ آتش. شما همچنین می توانید مبادله دید برای Akimbo به دو اداره در جستجوی گنج. اگر شما با استفاده از این perk شما می توانید دشمنان انفجار دور در فقط یک زن و شوهر از عکس. به طور پیش فرض .357 آهن مناظر سخت به استفاده از بنابراین ما توصیه به استفاده از برخی از مرتب کردن بر اساس از بینایی برای کمک به امن کشتن.

بسیار شبیه به آخرین کلاس استفاده کشتن زنجیره ای برای افزایش نرخ افت برای Killstreaks از جعبه و لحن برای احیای افزایش سرعت. با این حال بسیار تهاجمی تر و در خود چهره, کلاس Stims توصیه می شود به شما سریع بازسازی سلامت.

اولیه MP7 – تاکتیکی Suppressor, FSS, Recon, حرارتی, هیبرید, جعل تاک استاکر, مار, شات, تکاور Foregrip
ثانویه .357 – .357 طولانی APX5 هولوگرافی نزد, سبک وزن, ماشه, Lockwood .357 سفارشی سهام
قدرت پردازش کشتن زنجیره ای, شبح, Tune Up
کشنده مولوتف
تاکتیکی Stim

سپر ضد شورش و Grau 5.56 با Cold Blooded

این یک بیت از یک کلاس غیر عادی اما می توان آن را بسیار موثر است. در Warzoneآن را کاملا مشترک برای دریافت گرفته شده از پشت, که جایی است که سپر ضد شورش به بازی می آید. استفاده از آن برای پوشش خود را به عقب و یا جلو خود را هنگامی که ساخت راه خود را به سمت دشمنان است. هر زمان شما برای باز کردن یک درب که ممکن است دشمنان در پشت آن گارد جلو خود را با سپر. آن را نیز می تواند یک انحراف بزرگ در حالی که هم تیمی های خود را از دشمنان با تمرکز بر شما. و یا به سرعت به آن زمانی که دشمنان در حال شلیک در شما از جلو.

با این کلاس شما می خواهید متنوع ترین سلاح ثانویه شما می توانید پیدا کنید. ما توصیه می کنیم Grau 5.56 که می توان از یک دوربرد ماشین به اصل نزدیک محدوده SMG. هر کدام راه شما می خواهید آن را سفارشی و استفاده از یکپارچه سرکوبگر به پنهان بماند.

Tempus 26.4″ بشکه افزایش خواهد یافت محدوده و سرعت گلوله هنگام حمله از راه دور در حالی که از بین بردن سهام آن را احساس بسیار سبک تر مانند یک SMG. انتخاب 60 دور mags برای کمک به زمانی که دشمنان متعدد در یک بار. این Grau این دقت باعث می شود آن را یکی از مفید ترین تفنگ در بازی. با Grau آهن مناظر باید به خوبی برای شما کار بنابراین شما می توانید صرفه جویی در یک اسلات پیوست.

همانطور که برای پردازش سرد خواهد شد نگه داشتن شما را از دشمن Killstreaks در حالی که لحن تا به شما کمک خواهد کرد احیای تیمی سریعتر. مطمئن شوید که به سپر ضد شورش بر روی پشت خود را به پوشش خود را هنگامی که احیای کسی. همیشه با استفاده از سنسور ضربان قلب در هنگام ورود به یک ساختمان و یا زمانی که شما می دانید دشمن نزدیک است. استفاده از Molotovs برای فریب دشمن از نزدیک محله های منطقه است.

اولیه سپر ضد شورش
ثانویه Grau 5.56 – یکپارچه Suppressor, Tempus 26.4″ فرشته هیچ سهام 60 دور Mags, اندکی از دست
قدرت پردازش سرد خون Overkill Tune Up
کشنده مولوتف
تاکتیکی سنسور ضربان قلب

دیگر loadout راهنمایی

A Call of Duty:Warzone player shoots down a helicopter
اکتیویژن

به طور کلی وجود دارد مقدار زیادی از ترکیبی از سلاح هایی که موفق به Warzone. یک قاعده سرانگشتی مناسب این است را انتخاب کنید سلاح های که اکسل در محدوده زمانی و یک صدا خفه کن برای جلوگیری از شناسایی شدن. بسیاری از دشمنان شما روبرو می شوند در Warzone خواهد بود از متوسط به محدوده پس از آن همیشه یک ایده خوب به نوعی از تفنگ تیرانداز از خفا و یا نشانه گیر تفنگ برای آن شرایط.

Overkill شگفتی در Warzoneاز آن به شما می دهد دو سلاح اولیه. استفاده از این نزدیک و دوربرد سلاح دسته کوچک موسیقی جاز است که موثر است برای همه شرایط. شما موفق تر خواهید بود اگر شما مجهز به متنوع ترین loadout مانند تفنگ حمله/تک تیرانداز همراه با یک تفنگ ساچمهای یا SMG.

همچنین نگه داشتن در ذهن وجود دارد قدرت پردازش است که کار متفاوت در Warzone مانند Tune Up (سریع تر هم تیمی احیای سرعت) و کشتن زنجیره ای (بالاتر Killstreak افت سرعت از جعبه).

اگر شما کسی که دوست دارد به ماندن در یک نقطه برای مدت زمان طولانی آن را یک ایده خوب برای استفاده از claymores یا مجاورت معادن به تماشای پشت خود را. در نهایت با استفاده از سنسور ضربان قلب در هنگام نفوذ یک ساختمان و یا اگر شما فکر می کنم دشمن نزدیک است. این اساسا یک بخش ضروری از یک Warzone loadout پس از آن مشخص می کند که دشمنان به شما نزدیک هستند.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de