بهترین آی فون 11 Pro Max, محافظ صفحه نمایش,

با افزایش محبوبیت فبلت به اندازه گوشی های هوشمند, محافظ صفحه نمایش کمتر از یک لوکس و بیشتر از اولین خط دفاع است. آی فون اپل 11 نرم افزار Max — با آن 6.5 اینچ, 2688 × 1242-OLED با وضوح صفحه نمایش است که در میان بزرگترین اپل, بنابراین شما نمی خواهید به ترک آن را در معرض قطره ضربه و آسیب رساندن اثرات.

هر چند آیفون دارای شیشه ضد خش با یک oleophobic coating, دومین لایه از حفاظت نمی تواند صدمه دیده است. برخی از صفحه نمایش اضافه کردن “ضد سرقت” ویژگی های است که محدودیت دید برای اشخاص ثالث در حالی که بسیاری از ویژگی های 9H hardness, امتیاز اساسی ابتدا با استفاده از آزمون سخت ترین مداد نقطه (9 ساعت) در برابر شیشه است. هر ماده ای سخت تر از صفحه نمایش شما را به علت خراش به نظر می رسد در گوشی های هوشمند خود را شیشه ای.

ضخامت و سختی شیشه ای محافظ صفحه نمایش طراحی شده برای جذب ضربه. اگر یک قطره خسارت خود را به محافظ صفحه نمایش به سادگی حذف آن از خود گوشی سالم و جایگزینی آن با یک صفحه نمایش جدید. شیشه محافظ صفحه نمایش به خصوص موثر به دلیل ظاهر خود را شبیه به گوشی خود را روی صفحه نمایش اصلی اجازه می دهد برای پر جنب و جوش رنگ و شفافیت نوری. در اینجا چند آنهایی که خوب در حال حاضر در دسترس است.

Zagg InvisibleShield شیشه ای+ محافظ صفحه نمایش

Zagg InvisibleShield Glass+ Screen Protector

آن ممکن است کمی گران در مقایسه با دیگر شیشه های محافظ در کلاس خود است اما Zagg را InvisibleShield شیشه ای+ محافظ صفحه نمایش ارائه می دهد مقدار زیادی از محافظ تکنولوژی برای آی فون خود را و شما. در علاوه بر این به ارائه دقیق و مورد پسند مناسب برای صفحه نمایش های بزرگ این Zagg سطح دارای احساس صاف برای ناوبری آسان از تمام ویژگی های آی فون. این به طور خاص طراحی شده شیشه ای مقاوم در برابر ضربه و خراشیدگی و smudging. روغن-مقاوم در برابر صفحه نمایش خود را نگه می دارد تلفن, تمیز, به منظور افزایش وضوح مشاهده. شیشه صفحه نمایش همراه با یک VisionGuard فیلتر نور آبی در کنار باکتری ها-خواص دائم درمان ضد میکروبی. این شرکت می گوید: ضد میکروبی تکنولوژی تعبیه شده در شیشه ای — کشته شدن نزدیک به 100 ٪ از سطح باکتری است. محافظ ترجمه لایه فیلتر مضر انرژی بالا قابل مشاهده (HEV) نور از صفحه نمایش گوشی خود را برای محافظت از چشم خود را.

Amuoc خو فیلم شیشه ای برای اپل آی فون 11 Pro Max

Amuoc Tempered Glass Film

این Amuoc سه-بسته لیزر-برش 2.5-D لبه گرد 9H خو شیشه ای محافظ را پوشش می دهد و فراهم می کند حفاظت نهایی برای آی فون غول پیکر خود را روی صفحه نمایش. آن را راحت برای استفاده و آسان به درخواست است. بالا-شفافیت پوشش ارائه می دهد با کیفیت بالا مشاهده روشن در حالی که هیدروفوبیک, oleophobic پوشش نیز همین طور عرق روغن پوست و اثر انگشت. شیشه پوشش مقاوم در برابر خراش و نشکن برای محافظت از صفحه نمایش خود را از خراش و قطره. آن می آید با یک نصب و راه اندازی فریم به کمک نرم افزار.

Supershieldz برای آی فون اپل 11 نرم افزار Max

Supershieldz for Apple iPhone 11 Pro Max

Supershieldz برای جدید اپل آی فون 11 Pro Max ضد جاسوسی خو شیشه ای محافظ صفحه نمایش. ساخته شده از با کیفیت بالا و حفظ حریم خصوصی شیشه ای روی صفحه نمایش خود را قابل مشاهده است تنها برای بیننده به طور مستقیم در مقابل آن. ضد خش و حباب-رایگان Supershieldz حمل 9H hardness امتیاز در حالی که حفظ گوشی ذاتی لمس تجربه. آن 2.5-D لبه گرد شیشه ای است که راحت در دست در حالی که خود را آبگریز و oleophobic پوشش عمل می کند به کاهش عرق و اثر انگشت. این بسته شامل دو محافظ صفحه نمایش.

JETech محافظ صفحه نمایش

JETech Screen Protector

ساخته شده از با کیفیت بالا 0.33 میلی متر ضخامت premium شیشه ای با لبه های گرد این JETech محافظ صفحه نمایش شفاف است بسیار پاسخگو به لمس و مقاوم در برابر خراش تا 9H hardness. آن برگ آیفون شیشه ای بدون گرد و غبار و اثر انگشت و حباب رایگان و به راحتی نصب تنها با یک فشار.

خو شیشه ای محافظ صفحه نمایش برای آی فون 11 Pro Max

Tempered Glass Screen Protector For iPhone 11 Pro Max

این فیلم شیشه ای محافظ صفحه نمایش ارائه می دهد تقویت فناوری و 9 ساعت اندازه گیری است که محافظت از آی فون خود را از ناخواسته scuffs و خش از کلید و سکه و سایر تیز یا ساینده اشیاء در جیب شما. آن را فراهم می کند و 99% HD شفافیت با یک سطح صاف برای حفظ روشن و روشن تصویر با کیفیت. نصب و راه اندازی آسان است چرا که این محافظ خود اخراج حباب های هوا در حالی که به طور خودکار اتصال با صفحه نمایش. با پوشش آبگریز و oleophobic پاک کردن لایه ها بر روی شیشه آن نیز در برابر روغن باقی مانده از اثر انگشت بیش از بلند مدت.

مانتو محافظ صفحه نمایش برای iPhone 11 Pro Max

Manto screen protector

این مانتو محافظ صفحه نمایش است که به طور خاص ساخته شده برای اپل غول OLED صفحه نمایش آی فون. از آن محافظت از صفحه نمایش در استفاده روزانه و کاهش خطر آسیب و یا گران قیمت تعویض صفحه نمایش. آن را کمی کوچکتر از صفحه نمایش واقعی بر روی دستگاه خود را برای اطمینان از مناسب و سازگاری با اکثر گوشی موارد است. خود را تقویت شیشه با چگالی بالا سطح گوشی خود را محافظت از قطره و خش و افزایش oleophobic پوشش برای جلوگیری از اثر انگشت و گرد و خاک. شیشه ای نیز با پوشش anti-آبی -, نور, فیلم, که, محافظت از چشم خود را با کاهش مضر نور از صفحه نمایش گوشی خود را. آن می آید با یک دستیار نصب و راه اندازی فریم برای کمک به شما کاملا پایان کار فقط در چند دقیقه.

amFilm شیشه ای محافظ صفحه نمایش برای آی فون 11 Pro Max

amFilm Glass Screen Protector for iPhone 11 Pro Max

به طور خاص طراحی شده برای آی فون 11 Pro Max این محافظ صفحه نمایش 0.3 میلیمتری برای به حداکثر رساندن حساسیت و دوام. با فوق العاده روشن با کیفیت بالا و سطح 99.9% شفافیت شیشه سپر ترویج مطلوب و طبیعی تجربه مشاهده. آن را ارائه می دهد سازگاری کامل با صفحه نمایش لمسی با حساسیت و مقاوم در برابر خراش با یک سطح سختی 9H و صدر با oleophobic پوشش به منظور کاهش اثر انگشت. این بسته شامل سه شیشه ای محافظ صفحه نمایش نصب و راه اندازی سینی دستمال مرطوب و مرطوب و گرد و غبار حذف برچسب.

Spigen خو شیشه ای محافظ صفحه نمایش

Spigen Tempered Glass Screen Protector

این آی فون 11 Pro Max محافظ صفحه نمایش ساخته شده از شیشه آبدیده با دوام امتیاز از 9 ساعت سختی است. این شامل یک خودکار و تراز نصب و راه اندازی کیت ساخت آن آسان به درخواست و سازگار با تمام Spigen iPhone موارد است. آن oleophobic پوشش مانع تجمع ناخوشایند اثر انگشت. می آید دو به یک بسته.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im