بهترین بازی های رایگان در Oculus تلاش

Oculus تلاش و باور نکردنی دستگاه, اما با برچسب قیمت با شروع از $400, آن را بیشتر بودجه پسند سیستم بر روی این سیاره است. اکثر بازی ها در تلاش هستند کمی مقرون به صرفه تر از معمولی خود را به PC یا کنسول عنوان و در عین حال آنها هنوز هم اجرای شما در حدود 20 دلار در هر. این بدان معناست که بین خرید هدست و گردآوری یک کتابخانه از عناوین بزرگ شما می تواند به دنبال در تمام ماه را به ارزش اجاره.

خوشبختانه Oculus تلاش این فروشگاه شامل ده ها تن از بازی های رایگان. برخی از آنها کوتاه تظاهرات از تکنولوژی VR در حالی که دیگران ارائه می دهند به طور کامل گوشت-از تجارب. صرف نظر از قصد آنها این بازی ها اجازه می دهد تا شما را به استفاده کامل از خود تلاش جدید بدون نیاز به شیب به ماه آینده بودجه. در اینجا بهترین رایگان Oculus بازی تلاش و تحقیق.

مطالعه بیشتر

قیمت اتاق

این باید یکی از اولین بازی است که هر کس نقش خود را در تلاش است. آن را راحت برای همه بازیکنان — بنابراین شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد گرفتن VR سردرد — آن را حاوی محتوای منحصر به فرد و کاملا رایگان است را به بازی.

در Rec اتاقبازیکنان به اویختن با دوستان خود در فضاهای خود آنها را طراحی کرده اند. این می تواند ساده اتاق که در آن به استراحت و یا آنها می تواند تمام عیار فعالیت های چند نفره مانند پینت بال و شمشیر مبارزه با. Rec اتاق است و کراس پلت فرم سازگار است و حتی می توان با کاربران PC که اصلا یک هدست. با بیش از 100,000 بازیکن ایجاد فضاهای Rec اتاق دارای یک مقدار باور نکردنی از محتوا به صورت رایگان بازی.

Oculus

طعمه!

آن را ممکن است به عنوان جامع به عنوان واقعی VR ماهیگیریاما طعمه! است یک جایگزین فوق العاده برای کسانی که به دنبال صرفه جویی در چند دلار است. مجازی ماهیگیران تفننی می تواند بازدید از چهار دریاچه ها به عنوان آنها در تلاش برای گرفتن ماهی نادر به صورت محلی آکواریوم. این یک بیت از یک کشش تا آنجا که روایت نگران است اما آرامش بخش گیم پلی است که در آن طعمه! واقعا می درخشد.

ماهیگیری یک zenlike تجربه برای بسیاری از مردم در دنیای واقعی چیزی است که زیبا و دوباره در این عنوان است. گام بر روی اسکله, بازیگران خط خود و خیس خوردن در مناظر گرمسیری که شما صبر کنید به قلاب ماهی. شما همچنین می توانید نگه داری چند مغازه های مختلف برای ارتقاء دنده خود را و چت با مردم محلی.

Oculus

اکسیر

اکسیر بازی مناسب برای نشان دادن تلاش چشمگیر دست-قابلیت ردیابی. بازیکنان در نقش یک جوجه جادوگر که متصدی حفظ جادویی آزمایشگاهی و dabbling در جهان از کیمیاگری.

ساخته شده است به نمایش گذاشتن Oculus تلاش دست-ردیابی تکنولوژی نسبتا واضح است که این تمدید tech demo. با اینحال اکسیر می ایستد به عنوان یکی از بهترین رایگان-به-بازی تجربه مستقل هدست و یکی است که شما نمی خواهید به دست است.

Oculus

بگو

اگر قدیمی خود را Tamagotchi به نحوی ساخته شده جهش به پله این است که احتمالا آنچه که محصول نهایی خواهد بود. بگو اجازه می دهد تا شما pet خوراک و در غیر این صورت ارتباط برقرار کردن با یک مجازی — و شایان ستایش — حیوان خانگی. این یک مختصر تجربه است که نور در محتوا اما نشانی از یک کار بزرگ نشان دادن هدست بالقوه و acquainting بازیکنان به مقیاس پذیر مناطق بازی. این یک راه سرگرم کننده را به شما معرفی خواهر و برادر جوان تر به جهان VR که در غیر این صورت ممکن است علاقه مند به فن آوری است.

Oculus

VR چت

ایجاد یک آواتار چت با دوستان و بازی مینی بازی با دوستان خود در VR چتیکی از محبوب ترین برنامه های اجتماعی در Oculus تلاش. بازیکنان متصل در سراسر PC تلاش و شکاف معنی که شما همیشه باید یک استخر بزرگ از غریبه ها به اویختن با.

VR چت نیز به شما می دهد توانایی خود را برای ایجاد فضا برای دیگران را ببینید. این یک سیستم پیچیده است که اجازه می دهد تا یک درجه آزادی, اما آن را می توان کمی قریب به اتفاق برای بازیکنان جدید است. آن هم نه راحت ترین تجربه برای مردمی که عادت به VR بنابراین بهتر است برای صرفه جویی در این یکی تا شما سازگار به محیط مجازی.

Oculus

پوکر VR

آن آغاز شده به عنوان یک Oculus رفتن برنامه, اما به لطف محبوبیت خود را در بر داشت یک راه برای پرش به بیش از این تلاش است. قماربازان در حال نشسته در یک جدول داخل یک کازینو شلوغ تا 100 بازیکن در یک زمان است که نشانی از یک کار بزرگ از تلاش برای از نو خلق کردن پوکر واقعی را تجربه کنند. بازیکنان قادر به سفارشی آواتار خود را با صدها نفر از مقالات مختلف از لباس قبل از نشستن با گروه خود و پوکر VR حتی آهنگ سخنرانی خود را الگوهای خود را تغییر آواتار های چهره هنگام صحبت کردن.

خسته شدم از قمار است ؟ پوکر VR به شما اجازه می دهد انجام تراشه کلاهبرداری در اوقات فراغت خود را و شما حتی می توانید آنها را به پشته به عظیم برج در بالای جدول پوکر. با توجه به رایگان عنوان پوکر VR می آید بسته بندی شده با محتوای به اندازه کافی به شما را مشغول نگه دارید برای ساعت ها در پایان فقط انتظار نداریم که هر افتخاری نوشیدنی.

Oculus

کلید

وجود دارد هیچ چیز دیگری در تلاش کاملا مانند کلید. این تئاتر تجربه اجرا برای حدود 20 دقیقه teleporting بینندگان به یک جهان سورئال است که باید با تجربه نزدیک به واقعا قدردانی می شود.

کلید مصمم است که آن است که یک بازی ویدیویی — و نه آن است که “رئالیسم جادویی را تجربه کنند.” که برای تلفن های موبایل کمی مبهم است, اما آن را صادقانه بسیار مناسب توضیحات. تجربه دریافت کرده است بررسی بیحوصلگی حرف زدن از هر خروجی قابل تصور و حتی برنده ترایبکا جشنواره Storyscapes جایزه. آن را علاوه بر فوق العاده به VR چشم انداز و یکی از بهترین نرم افزار های موجود در تلاش است.

Oculus

Oculus اولین تماس

این است که تا کنون گسترده ترین تکنولوژی نسخه ی نمایشی در دسترس برای هدست. با الهام از ’80s, تکنولوژی Oculus اولین تماس مجازی گودال ماسهبازی است که شما طناب نشان می دهد وقتی که می آید به تعامل با جهان اطراف شما.

این چیزهای کوچک ما را برای اعطا در دنیای واقعی تبدیل شده که دیدنی در این محیط مجازی. تکان دادن مرکس راه اندازی مینیاتوری راکت و ایجاد اشیاء با یک چاپگر 3D به برخی از وظایف شما به خودتان پیدا کنید شگفت زده در این نسخه ی نمایشی. VR جانبازان حتی کشف مقدار به عشق در این جلا عنوان.

Oculus

اکو VR

آن را هنوز در فاز بتا اما اکو VR فوق العاده بلند پروازانه عنوان. بازیکنان در حال پرتاب به عرصه عاری از جاذبه آنها به عنوان تلاش برای حرکت مجازی ساحه و پرتاب دیسک را به هدف حریف. اکو VR یک کار عالی از ردیابی بازوی خود را حرکت بیش از حد — پرتاب دیسک در سراسر نقشه را با سرعت بالا به نظر می رسد هرگز به رشد است.

شما باید این گزینه را به بازی آنلاین و یا آفلاین در برابر رباتها اما تجربه بسیار با ارزش تر اگر شما در حال بازی در برابر مردم واقعی. به عنوان یک بتا این امکان وجود دارد که شما اجرا به چند اشکالات در طول زمان خود را با این بازی. بسیاری از این نیست بازی شکستن اما Ready at Dawn تیم است که همیشه به دنبال بازخورد به منظور بهبود تجربه.

Oculus

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im