بهترین روز پدر اپل دیده بان در معاملات 2020: سری 3 و سری 5

2020 خرید تابستان فصل شروع قوی در سراسر آخر هفته روز یادبود و روز پدر در آینده (نه به ذکر است بیشتر از تابستان فروش مانند ژوئیه 4 و نخست در روز) در حال حاضر زمان برای شروع به فکر کردن در مورد هدیه برای پدر. اگر شما در اینجا, که بدان معنی است که شما مناظر خود را در مجموعه Apple Watch اما به عنوان بهترین و محبوب ترین پوشیدنی در بازار امروز معاملات می تواند کمیاب و اغلب به فروش به سرعت. ما اینجا هستیم برای کمک: زیر ما ربوده آخرین و بزرگترین روز پدر اپل دیده بان در معاملات شما می توانید در حال حاضر.

امروز بهترین روز پدر اپل دیده بان در معاملات

  • اپل دیده بان سری 3 (38mm GPS)$179شد $199
  • اپل دیده بان سری 3 (42mm GPS)$209بود $229
  • اپل دیده بان سری 5 (40mm GPS)$299شد $399
  • Apple Watch Nike+ سری 4 (40mm GPS)$245شد $349
  • اپل دیده بان سری 5 (44mm GPS)330 دلاربود $429
  • اپل دیده بان سری 5 (44mm تلفن همراه + GPS)$503شد $529

چگونه به انتخاب یک دیده بان اپل

ساعت های هوشمند کاملا هرگز گرفتار مانند بسیاری فکر می کردند که — همانطور که معلوم است مردم در واقع نیست همه که دیوانه در مورد این ایده از “تلفن همراه بر روی مچ دست خود را” — اما اپل دیده بان شد (و همچنان) تنها استثنا. اپل پوشیدنی به فروش می رسد خیلی خوب است که این شرکت در حال حاضر می ایستد در میان بزرگترین ساعت ساز و آن را نگه داشته است به روز رسانی است که گل سرسبد ساعت هوشمند بسیار خوبی در طول سال.

جدیدترین دیده بان اپل است که در سری 5 به نمایندگی از نسل ششم از خط (به عنوان نسل اول اپل دیده بان خرس نیست شماره “سری” moniker). به عنوان آخرین و بزرگترین WatchOS پوشیدنی اپل دیده بان سری 5 تقریبا کامل: این بسته های زرق و برق دار همیشه در صفحه نمایش لمسی پیشرو در صنعت ساخت با کیفیت بصری و نرم افزار بسیار کاربر پسند رابط و یک ظرفی شبیه بشاخ یا قیف از ویژگی های هوشمند و تناسب اندام-ابزار ردیابی.

اپل دیده بان سری 5 بود و نه گران در راه اندازی آن هر چند با شروع قیمت از $400 به صورت اساسی ترین non-مدل LTE. اما مداوم و فروش و معامله مانند روز پدر اپل دیده بان در معاملات ذکر شده در بالا ضربه زدن به پایین قیمت بسیار کمی به تازگی در واقع اپل دیده بان سری 5 دیده می شود به اندازه کافی پایین قیمت ها در ماه های اخیر که ما دیگر توصیه می کنند که شما حتی زحمت با آخرین نسل سری 4. اگر شما می خواهید چیزی ارزان تر از سری 5, اما, سپس, ساعت اپل سری 3 است که هنوز هم یک انتخاب بزرگ برای قیمت.

با وجود اینکه چند سال از ساعت اپل سری 3 است که هنوز هم پشتیبانی می کند به یک دلیل: این یک ارزش فوق العاده و بسیار محبوب است. آن را فاقد برخی از اصلاحات و ویژگی های پیشرفته تر از اپل دیده بان سری 5 (مانند ساخته شده است در GPS است که در حال حاضر استاندارد) اما اگر شما به دنبال جامد ساعت هوشمند قابلیت های و مجموعه بهداشت و درمان و تناسب اندام-ابزار ردیابی سری 3 ارائه می دهد بیشتر بنگ برای جفتک انداختن خود را تا حد زیادی حتی در آن قیمت در حدود $200 — نیمی از قیمت ورود به سطح سری 5, و فوق روز پدر اپل دیده بان در معاملات می تواند به شما اجازه گرفتن یکی برای حتی کمتر است.

در نهایت شما می خواهید به تصمیم می گیرید که آیا یا نه شما می خواهید یک دیده بان اپل است که ویژگی های ساخته شده است در اتصال 4G LTE همراه با استاندارد بلوتوث. این اجازه می دهد تا شما را به استفاده از خود اپل سازمان دیده بان خود را در شبکه های تلفن همراه برای تماس های متون و داده ها بدون نیاز به همگام سازی پوشیدنی خود را به گوشی های هوشمند خود را. شما پرداخت هزینه اضافی برای استفاده از این قابلیت اما اگر شما یکی از این افراد که در واقع هیجان زده بود در مورد مفهوم “گوشی های هوشمند بر روی مچ دست خود را” (و یا شاید شما فقط می خواهم با داشتن گزینه ای برای ترک تلفن خود را در صفحه اصلی) سپس آن را قطعا با توجه به ارزش.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>