بهترین خرید فروش لنوو ساعت هوشمند برای نیمی از راه اندازی آن قیمت

Lenovo Smart Clock
نیکول لی / Engadget

اگر شما به دنبال مقرون به صرفه در گوگل-طراحی هوشمند, بلندگو, شما ممکن است بخواهید به اتمام Lenovo ساعت های هوشمند که در حال حاضر در فروش برای $40 در بهترین خرید. که پایین 20 دلار از آن 60 دلار قیمت خرده فروشی و همچنین نیمی از دستگاه اصلی 80 دلار قیمت در راه اندازی. ما به خانه های هوشمند دستگاه نمره 87 ما در نقد و بررسی و توصیه می شود آن را برای قیمت خود را جذاب طراحی مینیمالیستی حسگر نور محیط و یک “sunrise alarm” که به آرامی روشن روی صفحه نمایش خود را برای شبیه سازی اثر نور روز ورود 30 دقیقه قبل از زمان به شما در تنظیم.

خرید Lenovo ساعت هوشمند در بهترین خرید – $40

در حالی که لنوو ساعت هوشمند لمسی صفحه نمایش نشان می دهد اطلاعات آب و هوا خود را در گوگل رویدادهای تقویم و آهنگ در حال حاضر بازی آن را ندارد قابلیت نمایش عکس ها و ویدئوها. آن را در درجه اول یک high-tech ساعت زنگ دار با هشت ساعت و زنگ شش تن و همچنین قابلیت نمایش یادآوری ها و پیشنهادات برای آینده آلارم.

اما آن را نیز دارای دسترسی به گوگل, دستیار, که به معنی آن می توانید دستورات صوتی و دارای ویژگی های مورد نیاز خود را به کنترل خانه های هوشمند راه اندازی. یکی دیگر از چیزی که ما واقعا دوست داشتم در مورد Lenovo ساعت هوشمند است که نشانی از آن نیست که یک دوربین است. بله, آن را هنوز هم دارای یک میکروفون اما شما به راحتی می توانید با قطع و آن را روشن نمی یک دکمه. فقدان کامل یک دوربین می تواند تسکین نگرانی های حریم خصوصی, اگر چه, و می تواند شما را راحت تر و قرار دادن آن در اتاق خواب خود را.

Follow @EngadgetDeals در توییتر برای آخرین تکنولوژی معاملات و خرید خدمات مشاوره.

در این مقاله: engadgetdeals, thebuyersguide تجارت, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>