بهترین خرید تخفیف بالا-دارای بوز و سونی سر و صدا لغو هدفون

اگر شما یک همسایه پر سر و صدا که همیشه انفجار موسیقی خود را برای کل شهر به شنیدن و یا شما زندگی می کنند درست در کنار یک خیابان شلوغ با مقدار زیادی از خشم ترافیک صداهای صلح و آرامش باید دشوار است به آمده است. شما نیاز به یک جفت از سر و صدا لغو هدفون. دو تا از بهترین است که ما تا کنون آزمایش های Bose QuietComfort 35 II و Sony WH-1000XM3 هر دو در فروش در بهترین خرید برای $72 ، بشتابید هر چند که ما شاهد محدود در دسترس بودن در هر دو هدفون.

سونی WH-1000XM3 – $278 شد $350

جدید و بهبود یافته Sony WH-1000XM3 شرکت بیمه سر و صدا لغو هدفون ارائه و انتخاب ما برای بهترین هدفون از سال 2020 است. با تشکر از سونی QN1 پردازنده, پردازش صوت و حذف نویز باید هر دو به طور چشمگیری بهبود یافته است. روشن ANC عملا محو هر صدای بلند در محیط زیست از مردم به وسایل نقلیه است. این WH-1000XM3 همچنین انطباق خود را لغو سر و صدا بر اساس جایی که شما هستند. از طریق حس موتور این هدفون اجازه دهید در برخی از ترافیک سر و صدا مانند horns and sirens بنابراین شما می توانید با خیال راحت آگاه باشید از محیط اطراف خود است.

موسیقی برای تلفن های موبایل معصوم با این هدفون پشتیبانی از 32 بیتی پردازش سیگنال بالا سیگنال به نویز و اعوجاج کم. استودیو ضبط صدا, بی عیب و نقص, در حالی که ضبط شده زندگی می کنند به طور کامل همهجانبه. کنترباس صدا punchy و قوی اما بدون گسسته زیبایی و ظرافت از mids و اوج. شما می توانید کار این هدفون از طریق حرکات و همچنین با فشار دادن دکمه. هنگامی که شما دست خود را به جام بیش از حق earcup موسیقی به طور خودکار مکث بنابراین شما می توانید یک مکالمه است. کشیدن و بهره برداری و همچنین اجازه می دهد تا شما را به بازی/توقف جست و خیز/بازگشت آهنگ و تنظیم حجم. در نهایت سونی WH-1000XM3 عمر باتری می تواند یک حماسه 30 دقیقه بین اتهامات عنوان شده علیه. حتی شارژ این فقط برای 10 دقیقه اجازه می دهد تا شما را به استفاده از آنها را برای مدت پنج ساعت با فعال لغو سر و صدا. سونی WH-1000XM3 هستند دست به پایین بهترین هدفون که شما می توانید خرید در حال حاضر. آنها کمی گران است اما آنها می گویند شما رو به صرف کمی پول برای کیفیت واقعی. آنها به طور معمول خرده فروشی $350 اما با بهترین خرید عالی $72 تخفیف شما می توانید مانع آنها برای $278.

Bose QuietComfort 35 II – $و 299 $بود 349

این Bose QuietComfort 35 II یا QC35 دوم به صورت کوتاه, بودند برخی از مورد علاقه ما سر و صدا لغو هدفون در سال 2019 درآمد یک جامد 4-خارج-از-5 امتیاز در بررسی ما در سال گذشته است. درست مثل سونی WH-1000XM3 این هدفون سر و صدا لغو دلاوری شگفت انگیز است, یکی از بهترین ما تا کنون مواجه می شوند. از ویژگی های می آید در سه تنظیمات: کم و متوسط و بالا است. اگر شما هنوز هم نیاز به شنیدن یک بیت از آنچه اتفاق می افتد در اطراف شما می توانید آن را در پایین. برای تبدیل شدن به کاملا بی اعتنا به جهان برای کل موسیقی غوطه وری میل لنگ آن را به بالا. این رعد غرش موتورهای هواپیما می تواند به طور کامل ریشه کن و ساکت تر برای تلفن های موبایل حتی نمی خواهد شانس ایستاده است. این هدفون همچنین مجهز به یک سر و صدا رد دو میکروفن سیستم است که تضمین می کند سر و صدا-free phone calls بدون در نظر گرفتن چگونه با صدای بلند در محیط اطراف خود هستند.

تا آنجا که به کیفیت صدا می رود QC35 دوم عالی هستند. موسیقی برای تلفن های موبایل بزرگ با punchy, باس, کافی میانی حضور و مزه سه برابر کردن. شما سخت فشرده برای پیدا کردن یک بهتر است-صدایی جفت قوطی برای قیمت. متاسفانه برخی از موسیقی غنا و ظرافت از دست داده می شود زمانی که لغو سر و صدا در بالاترین تنظیمات اما نه به اندازه کافی برای خراب کردن تجربه گوش دادن خود را. این قوطی عمر باتری فوق العاده ای قادر به ماندگاری تا 20 ساعت در هنگام استفاده به صورت بی سیم با نویز در — و حتی بیشتر چشمگیر 40 ساعت در زمانی که سیمی. ایده آل برای آگهی مکرر که سفر در مسافت های طولانی به QuietComfort 35 II هدفون در حال حاضر در دسترس در بهترین خرید برای $299 به جای معمول خود را خرده فروشی قیمت $349 – سرد 50 دلار ارزش پس انداز.

ما بازدید معاملات hub بیشتر برای هدفون می پردازد.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de