بهترین خرید تخفیف Arlo لانه دوربین سیستم های امنیتی — تا 250 $خاموش

آن را می پردازد به دوربین های امنیتی نصب شده در خانه به خصوص در حال حاضر که ما در حال گرفتن بسیاری از مسائل است که ما خرید تحویل به آستان ما. آیا شما نگران سرقت یا تجاوز سکس دوربین کمک به ارائه صلح از ذهن است. متاسفانه, آنها تمایل به واقعا گران است. خوشبختانه ما در بر داشت این عالی امنیتی دوربین معاملات در بهترین خرید. ذخیره تا 250 دلار زمانی که شما دریافت Arlo Pro 2 و گوگل لانه داخلی کم و طب امروز است.

گوگل لانه و شوهر (2 بسته) — $239 شد $299

گوگل متعلق به شرکت Nest شد مشهور برای بازسازی ترموستات و در حال حاضر آن را تمدید آن ارائه شده شامل طیف وسیعی از دوربین های امنیتی از جمله لانه و شوهر. این مقاوم در برابر هوا دوربین مخفی کار می کند یکپارچه با لانه طب داخلی (پایین را ببینید) همراه با یک اکوسیستم از خانه هوشمند دستگاه از مارک های دیگر است. این یک خوبی درک قطعه از تجهیزات نظارت است که دارای جامد با کیفیت و بی سابقه راحتی اگر چه سنگین هزینه اشتراک (شبیه به Arlo Pro 2) ممکن است منصرف کردن برخی از مردم از گرفتن آن است. خوشبختانه 2-بسته گوگل لانه مخفی, هوای آزاد, در فروش در بهترین خرید در حال حاضر برای $239 به جای $299 – سرد 60 دلار ارزش پس انداز.

لانه طب ورزش در فضای باز گرد که مغناطیسی متصل به یک سوراخ پایه است که می توان به دیوار نصب شده با استفاده از پیچ. این یک IP65 ضد آب صدور گواهینامه است که به وسیله آن می توانید زنده ماندن یک سیل از نسبت های کتاب مقدس. آن 1080p دوربین دارای یک تصویر به طور پیش فرض تنظیم 720p است که در حال حاضر به شدت دقیق را در خود دارد. سوئیچ به حالت 1080p, اگر شما می خواهید برای دیدن مردم خلل و فرج. ده IR سنسور اطمینان حاصل شود که آن را می توانید به وضوح ببینید در تاریکی نیز در حالی که از آن ساخته شده است در میکروفون و بلندگو پیشنهاد برقراری ارتباط صوتی دو طرفه. متاسفانه شما نمی قادر خواهد بود برای پیدا کردن یک میکرو SD کارت حافظه به صورت محلی ذخیره سازی ویدئو.

این طب مکمل و جایگزین امنیتی است تا حمایت احتمالا بیشتر کاربر پسند برنامه همراه ما تا کنون مواجه می شوند بی نهایت کمتر پیچیده از Arlo است. لانه آگاه نشان می دهد که شما یک غذای زنده از دوربین های خود را و ذخیره تا 30 روز از فیلم در ابر. آن را نیز همراه با کشت از ویژگی های پیشرفته از جمله فعال حرکت مناطق که اجازه می دهد تا شما را به دریافت اطلاعیه هر زمان که حرکات مشکوک تشخیص داده می شوند (باز کردن درب خود را به عنوان مثال). دردسر? شما باید ادامه پرداخت به صورت ماهیانه یا سالیانه پس از دوره آزمایشی منقضی می شود اگر شما می خواهید برای دسترسی به تمام دوربین امکانات.

لانه جاسوس, هوای آزاد, راه جلوتر از دوربین های امنیتی بسته به لطف فوق العاده ناهموار طراحی قوی روز و شب تصویر با کیفیت و آسان برای استفاده از نرم افزار تلفن همراه. دریافت 2-دوربین بسته نرم افزاری در بهترین خرید امروز برای $239.

گوگل لانه طب داخلی (3-Pack) — $348 شد $398

گوگل لانه طب داخلی فوق العاده است دوربین های امنیتی است که فوق العاده آسان به راه اندازی و همراه با توانمند مجموعه ای از ویژگی های امنیتی. با این مخفی شما 24/7 جریان زندگی می کنند از خانه خود را از طریق لانه برنامه – حتی زمانی که شما در خارج از خانه. شما می توانید دریافت هشدار هر زمان که دوربین تشخیص حرکت و فعالیت است. جالبترین تمام آشیانه گیری می تواند تفاوت بین جنبش از کسی که به دنبال به یخچال و یک فرد وارد یک اتاق. فرد هشدار و فعالیت هشدار می تواند کمک به شما را در سهولت احساس حتی اگر شما در خانه است.

این دوربین های امنیتی را با کیفیت تصویر فوق العاده است در 1080p HD و همچنین ویژگی های دید در شب. با لانه آگاه باشید شما می توانید 24/7 ضبط مداوم با استفاده از ذخیره سازی ابر برای 10 یا 30 روز است. شما همچنین می توانید نقد و بررسی عکس برای هر یک از فعالیت های اخیر 3 ساعت با استفاده از يوناني به صورت رایگان و با سرعت از طریق روز از فیلم را به سرعت پیدا کردن کلید لحظات. لانه طب داخلی کار می کند با الکسا و ویژگی های صوتی دو طرفه. شما می توانید شنیدن آنچه که اتفاق می افتد و اجازه دهید یک غریبه می دانم که شما با توجه و یا به سادگی به یک سگ برای حذف خود را از نیمکت.

تنظیم آن نسبتا آسان است. لانه کم جمع و جور است و دارای یک ساخته شده است در مغناطیس است که کمک می کند تا آن چوب به انواع سطوح از جمله فلزات. شما همچنین می توانید انتخاب کردن به استفاده از دیوار قابل انتقال صفحه به ضمیمه لانه کم به یک دیوار و یا شما می توانید با باز کردن دوربین از پایه و ضمیمه آن را به هر استاندارد سه پایه کوه.

با تمام این ویژگی های باور نکردنی آشیانه گیری می کند با یک دردسر. اگر چه دوربین خود را برجسته است یک بار 30 روز دوره اشتراک منقضی شده است شما نیاز به پرداخت هزینه ماهانه به منظور برای دوربین به کار ادامه خواهد داد. اما 3-بسته لانه دوربین سرپوشیده در بهترین خرید است که هنوز هم کاملا یک معامله در $348 سرد 50 دلار نرمال آن قیمت خرده فروشی $398.

Arlo Pro 2 — از 254

حتی اگر شده است وجود دارد یک موج اخیر ارزان, stand-alone دوربین های امنیتی مانند $20 Wyzecam این Arlo نرم افزار 2 premium برچسب قیمت است که هنوز هم ارزش ریخت و پاش. آن را به سادگی بهترین خانه هوشمند سیستم های امنیتی دوربین است که پول می توانید خرید. این Arlo Pro 2 دارای مقدار زیادی برای رفتن آن از جمله پیشرفته برنامه ریزی و geofencing کنترل 7 روز رایگان ابر ذخیره سازی اختیاری پشتیبان گیری محلی از طریق USB و سازگاری با نسخه اصلی Arlo Pro. اگر تنها آن برنامه رابط کاربری کمی کمتر پیچیده ما داده اند آن کامل 5 ستاره امتیاز. در حال حاضر شما می توانید 2-دوربین بسته نرم افزاری از Arlo Pro 2 برای $254 (از $400) در بهترین خرید در حالی که 4-دوربین بسته نرم افزاری هزینه 400 دلار (از 650 دلار). اضافه کردن-در دوربین های دیجیتال می تواند خریداری شده به صورت جداگانه.

اگر چه Arlo Pro 2 متصل بیش از Wi-Fi هر دو از طریق سیم و سیم رایگان می آید با یک ایستگاه پایه فراهم می کند که بهتر مدیریت ارتباطات بی سیم و به طور قابل توجهی افزایش عمر باتری آن. بسته به سطح فعالیت یک دوربین می تواند تا زمانی که شش ماه است. ایستگاه پایه همچنین ویژگی های یک 100-به همراه دسیبل آژیر که تقریبا با صدای بلند به عنوان یک زنگ خطر دود و ارائه می دهد دو پورت USB برای اتصال درایوهای سخت خارجی به صورت محلی و پشتیبان گیری. امنیت فیلم های امن در ابر است که به صورت رایگان برای هفت روز اول پس از آن شما می توانید انتخاب کردن برای هر 30 روز پریمایر یا 60 روز نخبگان برنامه ریزی برای $100 و 149 $در هر سال بود.

دوربین خود دارای یک ناهموار طراحی مقاوم در برابر هوا, بنابراین شما می توانید نصب آن را خارج از منزل و در داخل خانه. فیلم دارای رزولوشن 1080p و وجود دارد زوم اپتیکال 8x. گذشته از معمول مجموعه ای از ویژگی های امنیتی (تشخیص حرکت, صدا, تشخیص, شب, چشم انداز, two-way audio) را Arlo Pro 2 دارای تعداد زیادی از تنظیمات پیشرفته است که آن مجموعه جدا از بقیه رقابت است. این شامل geofencing و برنامه ریزی کاهش تابش خیره کننده و دستیار صوتی پشتیبانی (گوگل دستیار آمازون الکسا و اگر این از آن) بنابراین شما می توانید مشاهده و امنیت فیلم در دیگر خانه های هوشمند دستگاه های. متاسفانه Arlo برنامه کمی به هم ریخته. آن را قطعا رفتن به زمان را برای شما برای به دست آوردن از آن آویزان است.

این Arlo Pro 2 ممکن است در یک هزینه بسیار بالاتر از رقبای خود, اما اگر شما می خواهید بهترین داخل سالن/فضای باز امنیتی سیستم cam این است آنچه شما باید خرید. دریافت 2-cam نرم افزاری برای $254 یا 4-cam نرم افزاری برای 400 $در بهترین خرید امروز.

Arlo Pro 2 2-دوربین بسته – $254 شد $400:

Arlo Pro 2 4-دوربین بسته – 400 دلار به 650 دلار:

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر