بهترین بازی های هیئت مدیره 2020: برای بزرگسالان, خانواده, دو بازیکن و بیشتر

در صورتی که شما از دست رفته آن تخته را بدست واقعا خوب شده است. و با انتخاب محدود در فعالیت های این روزها بازی های هیئت مدیره انتخاب خوبی هستند. با خیلی از زندگی ما با واسطه از طریق صفحه نمایش آن طراوت و انسانی به بازی چهره به چهره با مردم است. میلیون ها نفر از مردم گرفته اند گام از خسته کننده انحصار و زندگی از جوانان خود را به مدرن دروازه کلاسیک مانند مهاجران از Catan, بلیط برای سوار شدنو یا کارت علیه بشریتاما شما کجا رفت ؟ آنچه را که بهترین بازی هیئت مدیره ؟

ما دست برداشت این لیست از بازی های فوق العاده را با توجه به طیف گسترده ای از بازیکنان و منافع نشان دادن فقط یک نمونه از سرگرم کننده ترین و جالب بازی که منتشر شده است در چند سال گذشته است. از آنجا که شما به احتمال زیاد گیر شده است در صفحه اصلی به صورت هفته این ممکن است تنها چیزی که شما نیاز به برخی از فعالیت های جدید را با خانواده.

بالا بازی های هیئت مدیره

  • بهترین بازی هیئت مدیره برای دو بازیکن: متفکر15 دلار
  • بهترین بازی های هیئت مدیره برای گروه های: دنباله$18
  • بهترین بازی های هیئت مدیره برای خانواده: Catan خانواده Edition $25
  • بهترین بازی های هیئت مدیره برای بزرگسالان: خیانت در خانه بر روی تپه$29
  • بهترین بازی های هیئت مدیره برای کودکان و نوجوانان: Hedbanz$12
  • بهترین بازی کلاسیک تخته: Scattergories $16
  • بهترین بازی استراتژی هیئت مدیره: <em>خطر</em>$17
  • بهترین انحصار هیئت مدیره بازی: <em>پارک های ملی نسخه</em>$41
  • بهترین بازی تخته مجازی: Yahtzee — رایگان برای دانلود در App Store یا Google Play Store
  • بهترین بازی های هیئت مدیره برای زوج: Ticket To Ride$44

بیشتر بازی های هیئت مدیره

Carcassonne — 2-5 بازیکنان

Genevieve Poblano/Digital Trends

آه لذت ساده از تخمگذار کاشی برای ساخت شلوغ شهر فرانسه. چه چیزی می تواند بهتر ؟ چگونه در مورد چمباتمه بر روی دوستان خود قطعه زمین و ادعا می کنند آن را به عنوان خود را تبدیل همه کار سخت خود را به شیرین امتیاز برای خودتان ؟ جادویی که احساس می تواند شما را در کارکاسونیک بازی است که به نظر می رسد جذاب و ساده اما پنهان رقابتی هسته. گیم پلی در کارکاسون ساده است: هنگامی که آن را به نوبه خود شما در قرعه کشی یک کاشی به صورت تصادفی و سپس محل آن را در کنار یکی از در حال حاضر قرار داده شده کاشی را تشکیل می دهند که رشد چشم انداز است. اتصال جاده به جاده های, زمینه برای, زمینه های شهرها به شهرستانها و سپس جای خود را به کارگران را به ادعا می کنند این ویژگی به عنوان خود را. اگر در دو حوزه مختلف در نهایت برخورد بازیکن با بیشترین قطعات وجود دارد به پایان خواهد رسید تا به ثمر رساند در تمام نقاط در پایان بنابراین شما باید تصمیم بگیرید که آیا برای ساخت در انزوا مشاهده از دور به عنوان شما دوستان با چماق زدن هر یک از دیگر بیش نخست زمین و یا در عمل خود را.

مه از عشق — 2 بازیکنان

مدرن بازی های هیئت مدیره است و نه فقط در مورد زامبی ها و الف ها و تفنگداران دریایی فضایی. مطمئن شوید که وجود دارد یک تن از آن اما هر سال در محدوده ممکن است میز تجارب رشد با فراز و نشیب. وارد مه از عشق: یک کمدی رمانتیک با بازی هیئت مدیره برای دو نفر. هر دو بازیکن خود را ایجاد شخصیت داستانی و کار از طریق یکی از چندین سناریو با ثابت فصل و تصادفی صحنه, نمودار این دوره از رابطه خود به خود خوشحال (یا ناراضی) ، این یک بازی زیبا که اعتصاب تعادل باور نکردنی بین مکانیک که یک پازل را حل کند در حالی که داستان و شخصیت رو به جلو به جای گم شدن در چکيده min-اعضاء.

مه از عشق‘s پیدایش جهان صحبت می کند در مورد آن انقلابی در صنعت. طراح یعقوب Jaskov بازی و دوست صدها نفر از بازی های هیئت مدیره است اما همسر او هرگز علاقه مند در هر یک از آنها. برای تمام این صنعت رشد و تنوع در چند دهه گذشته بازی هنوز هم تقریبا به طور انحصاری تمرکز بر درگیری های خارجی و داخلی, شخصیت محور داستان است. Jaskov توسعه مه از عشق برای این سازش مخاطبان از یک نتیجه کاملأ پیچیده شارپ استفاده از برخی از بازی های مدرن بهترین طراحی شیوه ها و ایده های, در حالی که همچنین کاملا هجوم صنعت کنوانسیون. آن خارج انحصاری توزیع معامله در ایالات متحده امیدوارم صحبت می کند به یک رادیکال تنوع جریان اصلی هیئت مدیره صنعت بازی در آینده ای نزدیک.

Walmart

آزول — 2-8+ بازیکنان

بعضی از بازی ها به طور کامل ساخته شده در اطراف یک ایده یا موضوع با هر مکانیک طراحی شده برای خدمت به آن است. برای دیگران یک “تم” است که فقط یک نازک زیبایی روکش بیش از آن ترد سیستم های انتزاعی. Azul, یک بازی در مورد تخمگذار کاشی های زیبا برای پرتغالی کاخ سلطنتی است که مستقیما دومی. بازیکنان رقابت برای ساخت کامل ترین و زیبایی خشنود مربع از کاشی های رنگارنگ. تهیه پیش نویس کاشی از یک commune همراه با قوانین برای نحوه ذخیره کردن آنها و یا ذخیره آنها را برای آینده دور می سازد و برای جلب رضایت پازل است که آسان برای یادگیری است اما سخت به کارشناسی کارشناسی ارشد و پخش خوب (و متفاوت) در طیف کامل خود را از دو به چهار بازیکن فقط در حدود نیم ساعت.

هنگامی که ساخت یک بازی مجموعه, این مهم است که طیف وسیعی از وزن و تعامل-سبک. آزول فوق العاده است “بازکن” برای بازی شب, پس از آن به سرعت فراهم می کند و یک جریان ثابت از تصمیم گیری جالب و بدون تا کنون قریب به اتفاق بازیکنان به “تجزیه و تحلیل فلج.” همچنین ویژگی های دلپذیر سطح منفعل-تهاجمی تعامل (از طریق انکار کاشی را به دیگر بازیکنان) و آن را مهم است که به نگه دارید تا با آنچه دوستان خود را انجام می دهند تا کنون که بدون قرار دادن شما را به درگیری مستقیم است که می تواند کامل مشرب تن است که برخی از مردم می خواهم به مجموعه ای برای یک شب از خنده و گفتگو در جدول بازی ها به عنوان بهانه ای برای به دست آوردن وجود دارد.

Gloomhaven — 1-4 بازیکن

در Gloomhavenدو تا چهار بازیکن تیم برای co-operative, فانتزی, ماجراجویی, کمپین است که دهانه صدها ساعت با بیش از یک دوجین شخصیت های منحصر به فرد به باز کردن. شما می خواهم برای روشن فکر این بود که یک تصویری بازی اما هیچ Gloomhaven است آخرین عظیم خزیدن به سیاه چال انداختن بازی هیئت مدیره برای منفجر کردن در Kickstarter. بازیکنان در نقش سرگردان ماجراجویان در جهان ماندگار پر از گنج برای پیدا کردن هیولا به شکار و زندان ها به روشن حاصل آیتم های جدید و توانایی های خود را به عنوان آنها بروید. این استاندارد تصویری بازی کرایه اما Gloomhaven دارای مجموعه ای از بازی های هیئت مدیره در جهان به آتش کشیده برای چگونه ظرافت آن را تقطیر است که تجربه را به یک فرمت آنالوگ.

فانتزی خزیدن به سیاه چال انداختن یک سبک شلوغ در هیئت مدیره بازی به عنوان به خوبی به عنوان بازی های ویدئویی است. در طول تاریخ سیاه چال می خزد سقوط تحت “Ameritrash” اصل و نسب با مکانیکی خود را بیش از حد تمرکز بر شبیه سازی و یک دوز سنگین تصادفی است. این آهنگ از ضعیف سالخورده کلاسیک مانند قهرمان تلاش برای Gloomhaven‘s فوری Kickstarter سابقه پادشاهی مرگ: هیولا. در حالی که مشابه و در قسمت پهن آن به عنوان سنگین تابوت جعبه لادن با مقدار مضحک از هیولاها و غارت Gloomhaven طول می کشد بیشتر محدود و رویکرد اندیشمندانه از KD‘s maximalism با تنگ تر مکانیک یادآور سبک اروپایی تخته

گرگ و میش Imperium (4th Edition) — 3-6 بازیکنان

Fantasy Flight Games

بزرگ وجود دارد و بازی های هیئت مدیره و سپس گرگ و میش Imperium. فانتزی پرواز را امضا بازی استراتژیک کهکشانی دیپلماسی و فتح است معروف عظیم میزبانی چهار تا شش بازیکن در یک کهکشان است که طول می کشد تا یک مقدار زشت و ناپسند از جدول مربع پوند پلاستیکی, مینیاتور سفینه های فضایی و تا هشت عظیم ساعت از زمان پخش. هر بازیکن فرض گوشته منحصر به فرد تمدن بیگانه رقابت به بالا سگ در فضا در پی یک امپراتوری کهکشانی خبرداد. آیا شما می خواهید به ادراک معامله گران مانند Ferengi والا امپریالیستها مانند قنطورس یا کندو ذهن مانند Formics گسترده مکانیک و گسترده منابع کهن الگوهای TI اجازه می دهد اساسا هر آنچه طعم فضا opera قلقلک فانتزی خود را.

TI‘s اولین نسخه منتشر شده در سال 1997 ساخت آن باستان با استاندارد معاصر هیئت مدیره بازی. چند تکرار را سخت تر و کارآمد قانون تنظیم نسبت بیشتر ظریف Eurogame-سبک مکانیک و بسیار جذاب تر ارائه بصری است. در سال 2017, fourth edition شامل 20 سال از بازخورد بازیکن, ساخت شگفت انگیزی صاف و تصفیه شده نسخه یک بازی است که حقوق همه باید انبوه سنگین. بی شمار وجود دارد بیشتر متمرکز نسخه TI فانتزی در حال حاضر در دسترس در هیئت مدیره و بازی های ویدئویی (از گرفتگی به Stellaris) اما هیچ چیز کاملا منطبق حداکثری عظمت TI 4th Edition هنگامی که شما می خواهید برای رفتن در یک روز از تظاهر به در بابل 5 با دوستان خود.

Flamme روژ — 2-4 بازیکنان

به عنوان تم و مکانیک از بازی های تخته ای مدرن به طور فزاینده ای رشد استادانه درست شده گاهی اوقات شما فقط می خواهید ساده هیجان از ضرب و شتم کسی به خط پایان. Flamme روژ درخشان دوچرخه بازی مسابقه ای است که به زیبایی تقطیر در دنیای واقعی مکانیک از تیم دوچرخه سواری به, سریع, سرگرم کننده استراتژیک و خانواده پسند هیئت مدیره بازی. هر یک از 2 تا 4 بازیکن را کنترل دو روروک مخصوص بچه ها (یک “rouleur” و “sprinteur”) هر کدام با یک مسئول عرشه از دو کارت با شماره 2-9 (به rouleur حتی گسترش 3-7 در حالی که sprinteur بیشتر رونق یا رکود عرشه با twos و nines در مخلوط). هر نوبت هر بازیکن تساوی چهار کارت از هر عرشه و انتخاب یکی برای هر یک از سواران خود را برای تعیین اینکه تا چه حد آنها حرکت کردن دو خط مدولار آهنگ. تهیه پیش نویس و خستگی مکانیک شما را تشویق به ماندن در بسته و در پایان با دقیقا یک فضا (اما نه بیشتر) بین شما و بعد سوار در یک حکومت مجموعه ای است که قابل ملاحظه ای آسان برای آموزش به دلیل نحوه پاک آن را تقطیر در دنیای واقعی دوچرخه سواری.

مسابقه بازی ها به عنوان قدیمی به عنوان هیئت مدیره بازی خود را — مارها و نردبان آثار تمام راه بازگشت به هند باستان به عنوان یک مراقبه در سرنوشت و اخلاق است. توجه داشته باشید “مراقبه” با این حال: “رول و حرکت” مکانیک در قلب مارها و نردبان شد به طور تصادفی و غیر تعاملی طراحی شده توسط, اما در بازی مدرن “رول و حرکت” شده است تنزل به کودکان و “Ameritrash” بازی است. Flamme روژ‘s کارت-مسابقه رانده مکانیک نگه داشتن برخی از این اتفاقی اما خلق و خوی آن برای قرار دادن ماهر تصمیم گیری در جلو و مرکز. به طور کلی پیچیدگی قوانین بازی تخته می رود تا Flamme روژ بسیار عالی برای یادآوری ارزش ظرافت و سادگی.

اسامی — 2-8+ بازیکنان

جاسوسی و انجمنی واژگان هرگز رفته تا به خوبی با هم. اسامی جاسوسی است-حزب مضمون کلمه بازی که در آن دو تیم رقابت برای قرار دادن همه عوامل خود را برای اولین بار. کلمات تصادفی هستند که در یک پنج به پنج شبکه. هر دو تیم spymasters می توانید یک کارت است که به آنها می گوید که واژه ها برای هر تیم که خنثی هستند و که یکی از سیاه قاتل کلمه. این spymasters نوبت گفتن یک کلمه و یک عدد است. تیم خود کرده است که بسیاری از حدس (plus one) برای پیدا کردن کلمات مرتبط با آن نشانه است. انتخاب صحیح و کلمه می شود پوشش داده شده با رنگ خود را و آنها را ادامه خواهد داد. حدس می زنم اشتباه است و این به نوبه خود می گذرد, مگر اینکه آنها برداشت قاتل کلمه که بدان معنی است که آنها از دست دادن بلافاصله. اولین تیمی است که در می یابد تمام کلمات خود را برنده. آن را بسیار ساده و آسان برای آموزش اما گرانول تنوع از کلمات باعث می شود آن را یک بازی جالب و به چالش کشیدن پازل.

چند بازی شده اند تا به سرعت به آغوش جامعه به عنوان کلاسیک به عنوان اسامی بود در سال 2016. چک طراح Vlaada Chvátil تبدیل شده است قابل توجه مولف مدرن هیئت مدیره بازی; بازی های خود را که شامل فضا هشدار, به سیاه چال انداختن حیوانات خانگیو Galaxy Trucker, متفاوت است به طور گسترده ای در نظر مکانیک, اما به طور کلی یکپارچه بودن طرف-splittingly خنده دار. در علاوه بر این به اصلی اسامیناشر پس از آن منتشر شد یک نسخه بصری با اسامی: تصاویر و شوخ کارت علیه بشریت-الهام نسخه به نام اسامی: Deep Undercover.

کاپیتان Sonar — 2-8 بازیکن

مانند جنگیاما در زمان واقعی و با تیم, کاپیتان سونار هیجان بازی دوئل زیردریایی طراحی شده برای بازیکنان تا به هشت. آن شروع می شود با دو تیم راه اندازی در طرف مقابل میز و تقسیم به نقش های مختلف. کاپیتان مثلا نمودار دوره خود را در شفافیت با یک نشانگر بر روی نقشه و تصمیم می گیرد که به آتش اژدر در حالی که مهندس با این نسخهها کار برای حفظ زیر سیستم های آن را به عنوان آسیب می شود. بازیکنان همچنین می توانید در نقش اپراتور رادیو که باید گوش به تیم های دیگر پچ پچ به استنباط خود را محل. این یک زمان نبرد عقل است که نیاز به کار تیمی و تفکر سریع و هوشمندانه کسر.

ما دیده ایم تیم-در تیم-دوئل با هم پیوسته مینی بازی مانند قبل از این — فقط یک نگاهی به عالی فضای دانشجویان و یا آن اسپین آف فضا دانشجویان: تاس دوئل — اما ترکیب آن با جنبش و کسر در نامه از Whitechapel یا خشم دراکولا مطلق سکته مغزی از نبوغ. این بازی همچنین می آید با پنج سناریو است که باید نقشه های مختلف و قوانین خاص همراه با یک به نوبه خود مبتنی بر نوع برای بیشتر روشمند بازی اضافه کردن بیشتر ارزش پخش به یک در حال حاضر پایگاه بزرگ بازی.

همه گیر میراث — 2-4 بازیکنان

جهان است که موجب ویرانی چهار وحشتناک بیماری است. یک تیم از کارشناسان باید مسابقه در سراسر جهان برای پیدا کردن درمان جامعه قبل از فرود به هرج و مرج. برای اولین بار منتشر شده در سال 2007 همه گیر است که یک زمان سرگرم کننده و چالش برانگیز بازی همکاری برای دو تا چهار بازیکن است. آسان برای یادگیری و سخت به استاد است به طور گسترده ای در نظر گرفته کلاسیک و عالی معرفی به آنچه که بازی های مدرن باید ارائه دهد.

همه گیر میراث استفاده می کند که پایه و اساس یکی از هیجان انگیز ترین و شگفت انگیز بازی ما تا کنون ایفا کرده است. مانند سال 2011 را در معرض خطر میراث قبل از آن همه گیر میراث روابط هر فرد جلسه به یک کمپین بزرگتر با رویدادهای یک بازی داشتن دائمی اثرات هیئت مدیره و بازی های بعدی. هر بازی نشان دهنده یک ماه از سال است و شما می توانید هر ماه یک بار دوم قبل از حرکت اگر شما موفق اولین تلاش با چالش تعدیل بالا یا پایین بر اساس چگونه شما انجام می دهند. هر ماه جدید می افزاید: مکانیک از واقعی ظهور تقویم جعبه و محفظه پر از برچسب کارت و قطعات را تغییر دهید که بازی در هر دو کوچک و فراگیر در راه است.

همه در یک بار آن را می تواند طاقت فرسا اما بازی تدریجی تکامل را نگه می دارد چالش های تازه و ایجاد یک گیج و پیچ خورده روایت است. در طی سال در شهرستانها را جبران ناشدنی سقوط شخصیت را شکل روابط و توسعه پس از سانحه زخم ها خواهد شد و حتی فقط چند بازی کپی خود را از همه گیر میراث منحصر به فرد خواهد بود. آیا تحقیقات بیش از حد زیادی به دلیل جای تعجب است که بخشی از سرگرم کننده; این است که به راحتی یکی از بهترین بازی ها در سال.

جمجمه — 3-6 بازیکنان

Skull_

ظاهرا نکردم دوچرخهسواری باندهای این بازی با زیر لیوانی مناسب برای بازی در یک بار. هر کس سه گل و یک جمجمه تخمگذار آنها را رو به پایین در یک زمان در مقابل آنها تا زمانی که یک بازیکن شرط که چگونه بسیاری از آنها می توانند بدون پیدا کردن یک جمجمه. هر کس دیگری در اطراف می رود یا افزایش و یا تاشو تا زمانی که کسی در نهایت برای آزمایش شانس خود را. موفقیت دو بار و شما برنده این بازی اما پیدا کردن یک جمجمه و شما از دست دادن یکی از کارت های خود را در تصادفی.

آن را مانند پوکر اما با بسیار ساده ریاضی است. جمجمه زیبایی stripped-down بازی بلوف میزند و پهلوانان است که به عنوان پر تنش به عنوان آن است که آسان برای یادگیری است. بازی بسیار ساده است که هنگامی که شما می دانید قوانین آن را آسان به فقط کپی خود را با یک پشته از زیر لیوانی و یک نشانگر است که در خرج کردن در یک بار, اما آثار هنری و اجزای بسیار زیبا که شما می خواهید خود را به رسمی edition.

ویراستاران’ توصیه های