بهترین فیلم اکشن در آمازون نخست

حمل و نقل رایگان است اما آمازون نخست جالبترین گرفتن فقط ممکن است آمازون نخست تصویری. آمازون جریان, خدمات بست

توسط DOSTEMANSALAM در 8 خرداد 1399

حمل و نقل رایگان است اما آمازون نخست جالبترین گرفتن فقط ممکن است آمازون نخست تصویری. آمازون جریان, خدمات بسته بندی شده است پر از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد فیلم های مستند و محتوای تولید شده توسط کاربر هر دو کلاسیک و تازه از تئاتر. آنها با اضافه کردن عرضه های جدید در هر ماه, بنابراین شما هرگز رشد خسته از آنچه در دسترس است.

آمازون نخست تصویری یک گنج واقعی از پالس تپش اکتان بالا طرفداران. چه انتظار دیگری از سازندگان Jack Ryan? آیا شما به دنبال فوق العاده جاسوسان و دولت توطئه ابرقهرمانان, ماجراهای به ناشناخته و یا چیزی در میان آمازون نخست تا به چیزی برای شما. اگر شما به دنبال برای یک شب سفید-knuckled عمل بسته بندی شده سرگرم کننده لطفا به عنوان خوانده شده در برای بهترین فیلم اکشن در آمازون نخست.

به عنوان یکی از بروس لی بهترین فیلم Fist of Fury هر دو کامل معرفی به استاد کونگ فو و بی وقفه در rewatchable کلاسیک برای طرفداران. Fist of Fury معرفی لی به جهان به عنوان معروف هنگ کنگ سینما شخصیت Chen Zhen (بعد با بازی جکی چان). Chen Zhen یک دستیار واقعی زندگی استاد هنرهای رزمی Huo Yuanjia که شد افسانه ای مقاومت جنگنده در برابر امپریالیسم. درست مثل سابق خود استاد Chen Zhen مبارزه برای افتخار و برای کشور خود. به عنوان او شکست باطل ژاپنی مبارزان که مشتاق به انقیاد چینی, Chen Zhen صعود صفوف و به دنبال کسب قومش از احترام و موقعیت در هنرهای رزمی است.

سازمان دیده بان در حال حاضر

mission impossible fallout best hulu movies

آخرین نسخه در حق رای دادن ذرات با افزایش استانداردهای اخیر ماموریت: غیر ممکن است منتشر شده است. وقتی اتان هانت (تام کروز) را انتخاب و برای نجات تیم خود را به جای کامل یک ماموریت به سرقت رفته پلوتونیوم می یابد راه خود را به دست, وحشیانه, بسیار خطرناک تروریست ها. در حال حاضر خود را در صندوق بین المللی پول تیم مجبور به پیوستن با سازمان سیا قاتل (Henry Waters) به توقف قریب الوقوع هسته ای فاجعه است. کروز و Waters, دو نفر از بهترین های امروز بازیگرانی که خود را مانع قرار داده و در مطلق نشان می دهد از مرگ هجوم مانع و مبارزه choreography.

سازمان دیده بان در حال حاضر

Platoon (1986)

جوخه نیست دقیقا یک فیلم اکشن اما در زندگی واقعی جنگ ویتنام دامپزشک الیور استون جنگ حماسه قطعا متناسب با این لایحه به عنوان چیزی از یک فیلم اکشن فن خواهد بود. برنده چهار اسکار از جمله بهترین فیلم و بهترین کارگردان جوخه بافت یک داستان دلخراش در مورد جوخه های بسیار متفاوت سربازان جوان در آینده به همان نتيجه گيری: جنگ جهنم است. چارلی شین نقش عصبی ارتش و داوطلب, همه آمریکایی privates که بین دو Sergeants' متفاوت ایدئولوژی و رهبری تاکتیک. گروهبان الیاس (ویلم دفو) آرمان گرا است و مناسب و معقول. گروهبان بارنز (Tom Berenger) است سخت misanthropic و هیچ غریبه ای به ارتکاب جنایات به نام جنگ. به عنوان جوخه چرخ عمیق تر به جنگل همه را تجربه برخی از چیز ساییده شده در درزهای.

Harrison Ford in Patriot Games

هریسون فورد طول می کشد تا جک رایان گوشته در این سال 1992 علاوه بر این به تام کلنسی آمریکایی فوق العاده-عامل حق رای دادن. هنگامی که یک بازنشسته Ryan گرفتار در وسط ایرا حمله تروریستی او کمک می کند تا برای خنثی کردن آنها اقدام به ترور قرار دادن او را در رادار از یک تبادل نظر جناح. به منظور نجات خود و خانواده اش او را مجبور به بازگشت به عمل است.

سازمان دیده بان در حال حاضر

The Descent

نیل مارشال فرود مدرن ترسناک کلاسیک و یکی از بهترین هیولا فیلم را ببینید. هنگامی که یک گروه از دوستان و علاقه مندان به ورزش شدید تصمیم به رفتن به کشف ومطالعه غارها به درمان پس از حملات فاجعه یکی از خانواده های آنها را هولناک اشتباه از نزولی به ناشناخته, unmapped غار. به طور طبیعی آنها تلو تلو خوردن به یک لانه قنات هیولا که استقبال خارجی ها. برای نیمه اول نزول است زمان spotlighting وحشت و ترور که به دام افتاده در یک فضای که در آن شما نمی توانید تشخیص تا از پایین. در دوم هیولاها بیرون می آیند و آن را به تمام بازدید فن.

Overlord

چگونه نازی ها فوق العاده سرباز زامبی خود را غلغلک دادن فانتزی ؟ اگر شما فکر می کنم که برای تلفن های موبایل مانند یک عجیب و غریب, فیلم غرور, شما نمی خواهد اشتباه, اما اجازه ندهید که شما را متوقف از ارباب. این یکی خیلی بیشتر از فقط جرات گور و بقای اصلح استعارههای. در D-Day نیروهای نظامی از سربازان است مخفیانه کاهش یافته و در پشت خطوط دشمن در فرانسه ایجاد کرد که در آن ماموریت خود را برای دست کشیدن از یک برج است که تداخل با تهاجم. هیچ کس متوجه می شود که آنها به دلیل یک مقدار nastier تعجب از برخی عصبانی stormtroopers. سکندری بر کار یک دانشمند دیوانه در حالی که کار به شدت به آشکار خود را با حضور در روستای سربازان آمریکایی باید کار موثر برای محافظت از موقعیت خود را در حالی که همچنین در حال حرکت بر روی برج و آن دسته اسب سواران از وحشت.

یکی از چند مارول فیلم به صورت رایگان در دسترس در آمازون نخست نیز یک پرایمر برای کسی جدید به مارول سینمایی جهان است. Captain America: The First Avenger است که اصل داستان از استیو راجرز, لاغر و استخوانی بروکلین بچه مشتاق به کمک به آمریکا در جنگ تلاش است که نگه می دارد گرفتن رد نظامی بودن بیش از حد, خوب, لاغر و استخوانی. قلب خود را با این حال جلب چشم یک پناهنده دانشمند آلمانی که در حال کار بر روی یک سری supersoldier پروژه با دولت آمریکا. پس از دستخوش تحول راجرز مناسب به عنوان سخنگوی این جنگ هنوز هم تلقی نامناسب برای نبرد. اما او امور را به دست خود خود را به خط مقدم.

سر ریچارد اتنبرا هدایت این جنگ جهانی دوم کلاسیک در مورد عملیات بازار باغ متفقین تلاش برای جذب چند مهم استراتژیک پل در هلند به امید شکستن خطوط دفاعی آلمانی. شجاعانه 1944 ماموریت تا به حال بالقوه برای پایان دادن به جنگ نزدیک به یک سال قبل از آن در نهایت آیا, اما آن را نمی فوق العاده بدون خطر است. همانطور که از عنوان پیداست این یکی ندارد شادترین اما آن grippingly به تصویر می کشد نومیدی و قهرمانی به نمایش گذاشته توسط نیروهای متفقین در اروپا به عنوان سربازان فداکاری کردند سعی کنید برای نجات به عنوان بسیاری از هموطنان خود را به عنوان امکان پذیر است. همه بازیگران شامل James Caan, Michael Caine, Sean Connery الیوت گولد, Gene Hackman, آنتونی هاپکینز, Laurence Olivier و رابرت ردفورد.

Sean Connery in Highlander

"می تواند وجود داشته باشد تنها یک پشت کوهی!" که شعار امر به ویژه مناسب برای این فیلم یک ترکیب از بالا, فانتزی, زمان سفر شان کانری در اسکاتلند (حتی اگر او را به اسپانیایی?) شکوه و بارهای و بارهای از '80s در اردوگاه. Russell Mulcahy, مدیر اولین موزیک ویدئو تا کنون پخش شده در MTV به ارمغان می آورد شگفت آور درجه ای از دیوانگی و اعوجاج به این فیلم است که قطاری از عظمت ارتفاعات اسکاتلند و سریع برش نئون, زمان سفر دنباله عملا در بالای یکدیگر است. آن شما کار می کند. ملکه را فراهم می کند موسیقی متن این فیلم در مورد یک جاویدان اسکاتلندی شمشیرزن که باید سفر خود را به کشتن یکی نهایی باقی مانده جاویدان دشمن برای تبدیل شدن به یک پشت کوهی.

Yul Brynner and Steve McQueen in The Magnificent Seven

با شکوه هفت یکی از نمادین ترین وسترن تمام دوران جاودانه در سال 2013 زمانی که آن را پذیرفته به کتابخانه کنگره به دلیل اهمیت فرهنگی. بر اساس آکیرا کوروساوا را هفت سامورایی, با شکوه هفت شرح زیر هفت پی سی gunfighters که استخدام می شوند توسط ساکنان بی دفاع ایجاد کرد برای آزادسازی آنها از یک باند سرکوبگر, مرگبار راهزنان. Yul Brynner, استیو مک کوئین و چارلز برانسون تیتر یکی از اوایل همه ستاره فیلم اکشن کست و کمک به ساخت این فیلم هر دو بی وقفه سرگرم کننده و فکری.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب