برتا برای اولین بار طوفان گرمسیری به ریزش زمین در این سال و فصل طوفان حتی آغاز نشده و در عین حال


طوفان گرمسیری برتا باعث ریزش زمین در کارولینای جنوبی است.
Gif: CIMSS

خوب است که تشدید سرعت. در قریب به نوبه خود از وقایع یک طوفان گرمسیری تشکیل ناگهان در صبح روز چهارشنبه بلافاصله قبل از ساخت ریزش زمین در کارولینای جنوبی است.

تبلیغات

طوفان گرمسیری برتا دومین طوفان گرمسیری و برای اولین بار به ریزش زمین از کومودو که از لحاظ فنی و حتی هنوز آغاز نشده. بادها نمی تواند به عنوان بزرگ یک مسئله به عنوان باران: تا هشت اینچ می تواند سقوط آزاد سیل فلش به عنوان طوفان حرکت داخلی.

کل برتا وضعیت عجیب و غریب است که به نظر می رسد اتصالات برای سال 2020 است. بیش از آخر هفته از طوفان ساخته شده است که تا نیا-برتا کاهش یافته و باران سنگین در میامی و جاری شدن سیل روز چهارشنبه. ملی طوفان مرکز صادر اول آن مشورتی روز سه شنبه اشاره کرد این بود که یک سیستم به تماشای. طوفان رسما شکل گرفته در 8:30 صبح روز چهارشنبه و محصل یک ساعت بعد. توسط این شب آن را پیش بینی بود اما باقی مانده کم است.

تبلیغات

با وجود اینکه بسیار کوتاه زندگی می کردند به نام طوفان گرمسیری برتا هنوز هم می تواند برخی از اثرات جدی برای کرلینس و فراتر از آن. طوفان گرمسیری-نیروی باد تنها گسترش کوتاه راه از برتا هسته. که همراه با این واقعیت است که برتا آن عمل با هم خیلی نزدیک به زمین به معنی وجود ندارد به احتمال زیاد بسیار در راه طوفان موج و یا دیگر ساحلی اثرات.

طوفان خواهد, اما, آوردن باران های سنگین از چارلستون کارولینای جنوبی به رونوک ویرجینیا. خاک در این منطقه در حال حاضر نسبتا اشباع شده از آب و هوای مرطوب در هفته گذشته. این بدان معناست که به جای جذب به زمین باران را به داخل رودخانه ها و علت آنها را به سیل. خدمات ملی آب و هوا صادر شده است سیل ساعت و هشدارها از جمله یکی که خواستار “سیل گسترده از چوب و زمین و مزرعه زمین” همراه بزرگ Pee Dee رودخانه و برخی از انشعابات آن در کارولینای جنوبی است.

کومودو رسما آغاز می شود در تاریخ 1 ژوئن. به نظر می رسد استوایی این یادداشت می کنید اگر: برتا دوم به نام طوفان فصل زیر گرمسیری طوفان آرتور که تشکیل شده در اواسط ماه مه بین کوبا و فلوریدا. هر چند آرتور از لحاظ فنی نمی ریزش زمین آن بیرونی گروههای کوتاه فلوریدا و کوبا و باهاما به عنوان آن زخم راه خود را از طریق تنگه فلوریدا. سپس آن را خراشیده کارولینای شمالی در سواحل قبل از رفتن به آبهای باز اقیانوس اطلس.

تبلیغات

این علائم ششمین سال متوالی است که حداقل یک فصل طوفان های تشکیل شده در حوضه اقیانوس اطلس و اولین بار پس از سال 2016 که دو طوفان به نام تشکیل داده اند قبل از ژوئن 1. اطلس طوفان و طوفان گرمسیری نام دنبال الفبا و برتا سوم-اولین “ب” طوفان تا کنون ثبت شده با توجه به شارلوت هواشناس piper perabo.

آن را نیز ناخواسته منادی از آنچه پیش بینی شده بود بسیار فعال کومودو ، به تازگی منتشر شده ملی اقیانوسی و جوی اداره پیش بینی است که در خط با دیگر عمده پیش بینی مراکز تماس تا 19 به نام طوفان از جمله سه تا شش طوفان است. آرتور و برتا نیست در هر نقطه در نزدیکی این سطح اما فصل طوفان نیست معمولا استارت در سرعت کامل تا بعد در تابستان و اوایل پاییز که آب تا به حال فرصتی برای گرم و شرایط جوی هستند در ابتدا به صورت طوفان قدرتمند. با چشم انداز gnarlier طوفان های پیش رو و یک بیماری همه گیر مواج تلفات این طوفان فصل می تواند بدتر از حد معمول.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>