Beebo است که اساسا مصنوعی مدولار در فرم پدال گیتار

Poly Effects Beebo
پلی اثرات

زمانی که من بررسی ZOIA من گفت: هیچ چیز دیگری کاملا مانند آن در بازار است. و که هنوز هم تا حد زیادی درست است اما Beebo از پلی اثرات است که حداقل یکی از بستگان نزدیک. آن را در نظریه “چند مدولاسیون پدال” برای گیتار خود را. اما در واقع این یک digital modular synth است که فقط اتفاق می افتد به در اکسل اثرات گیتار.

جلوی پدال دارای دو دستگیره برای تغییر پارامترهای سه پا سوئیچ و پنج اینچ صفحه نمایش لمسی که در آن شما ساخت خود را به تکه های. درست مثل ZOIA, Beebo را ندارد هر صدا تا زمانی که شما اتصال مجازی ماژول داخل. هر چند اتصال همه چیز و مرور تولیدات خود را باید کمی ساده تر در یک صفحه نمایش لمسی از یک شبکه از دکمه های رنگارنگ.

در زیر کاپوت یک 64bit پردازنده ARM 2GB یا RAM, و ذخیره سازی 16GB از ذخیره سازی فلش. بنابراین در آن یک کامپیوتر است, اما با تمرکز به طور انحصاری در پردازش های صوتی. وجود دارد در تن از اثرات بسیار سنتی اینجا مثل delay, reverb, chorus, یک phaser و flanger. اما نیز وجود دارد عجیب و غریب تر modules مانند یک دانه پردازنده دیجیتال اسیلاتورهای برای ساختمان synths LFOs و فیلتر. و ترکیب این و با استفاده از یک ماژول به کنترل دیگری است که در آن قدرت Beebo نهفته است.

همچنین شایان ذکر است که بسیاری از ماژول های مصنوعی بر روی دستگاه های از تغییرپذیر ابزار مانند شبکه Plaits ابرها و ریسمانهای. این فوق العاده محبوب و عمیق ماژول eurorack. و هر یک از هزینه های چند صد دلار است. پس گرفتن آنها را در یک $399 پدال گیتار بسیار هیجان انگیز است.

اما Beebo همچنین دارای یک راز است. این همان دقیق سخت افزار به عنوان پلی اثرات’ آخرین پدال رقمی. آن را فقط در حال اجرا در سیستم عامل های مختلف. و شما می توانید آزادانه مبادله بین دو فیرمور. بنابراین اگر شما خرید یک رقمی شما در حال حاضر خود یک Beebo. و اگر شما خرید یک Beebo شما همچنین گرفتن یک رقمی.

رقمی و Beebo به اشتراک گذاری بسیاری از همان DNA. و بسیاری از ویژگی های همپوشانی بین این دو است. اما به جای مصنوعی موتورهای رقمی بر تاکسی سیمز تاخیر و reverbs. آن اختصاص کاملا یک مقدار زیادی از بخار آن به آن reverb استفاده پیچیدگی موتور. شما حتی می توانید با استفاده از پورت USB در آن به بار خود را IR (پاسخ ضربه) فایل به طوری که شما می توانید از نو خلق کردن صدای مورد علاقه خود را فهرست آمپر, rack mount, reverb استفاده و یا حتی طبیعی اکو از حمام خود را. (آخرین سیستم عامل شامل reverbs ساخته شده در اطراف صدای استخر, سیاه, ستاره.)

در علاوه بر این به پورت USB هر دو پدال نیز TRS MIDI در داخل و خارج به همراه دو TRS استریو فهم و outs در مجموع چهار کانال صوتی در هر جهت.

این Beebo و رقم هر دو در دسترس هستند به منظور در حال حاضر اما حدود سه هفته صبر کنید برای تولید با توجه به سایت. که حس می کند پس همه پدال ساخته شده توسط دست و پلی است که هنوز هم یک شرکت کوچک.

در این مقاله: پلی اثرات پدال گیتار, اثرات پدال گیتار, موسیقی, ابزار موسیقی, سینت سایزر, مصنوعی, تغییرپذیر ابزار سنتز مدولار, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de