ضربان’ Solo Pro هدفون در فروش برای $230 در آمازون و Best Buy

Beats Solo Pro headphones
بیلی استیل/Engadget

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از لینک ها در این صفحه ما ممکن است کسب یک کمیسیون های وابسته.

اگر شما به دنبال برای برخی از هدفون در گوش به عقب نشینی از جهان خارج در حال حاضر زمان خوبی برای آنها را دریافت کنید. آمازون به فروش می تپد’ Solo Pro هدفون بی سیم برای معقول تر $230 سنگین 70 دلار زیر قیمت معمول. شما می توانید آنها را پیدا کنید که قیمت در بهترین خرید بیش از حد. هر دو زیر معمول $250 دیده ایم بنابراین شما ممکن است یکی دیگر از تخفیف شبیه به این در حالی که برای.

خرید Beats Solo Pro در آمازون – $230

خرید Beats Solo Pro در بهترین خرید – $230

این نیست کلیشه ای ضربان شما ممکن است با آن آشنا شود. در حالی که هنوز هم وجود دارد کافی باس, ما متوجه شدیم که Solo Pro نیز نشانی از یک کار خوب از نمایندگی mids و اوج — شما ممکن است لذت بردن از سینثپاپ آنجا که شما فراموش خلسه یا رپ. و در حالی که سر و صدا لغو فعال نیست در تاریخ همتراز با آنچه شما می خواهم از بوز یا سونی آن را هنوز هم بیش از قادر به تنظیم کردن صداهای ناخواسته. و اگر شما یک آیفون یا آی پد صاحب جفت شدن آسان و دست آزاد سیری می تواند زندگی را که بسیار ساده تر.

وجود هشدارهای. ضربان’ خاص طراحی بر روی گوش راحت ممکن با سر بزرگتر, بنابراین شما می خواهید به مراقب باشید اگر شما انتظار برای پوشیدن این برای چند ساعت در یک زمان. شما نمی خواهد که گزینه های سیمی صوتی خواهم شما را با برخی از هدفون در این کلاس بنابراین شما نیاز به در آغوش بی سیم شیوه زندگی است. و در حالی که شما قطعا می توانید با استفاده از Solo Pro با اندروید و ویندوز دستگاه وجود دارد شکی نیست که آنها بهترین کار برای اپل جمعیت. در 230 $در هر چند آنها به راحتی می تواند نشان دهنده یک معامله خوب اگر شما ضربه زننده در مورد مناسب یا یک اتصال سیمی.

دنبال @EngadgetDeals در توییتر برای آخرین تکنولوژی معاملات و خرید خدمات مشاوره.

در این مقاله: تجارت engadgetdeals, thebuyersguide Beats, Apple, خود ارضایی, pro Beats Solo Pro, هدفون, صوتی, av, Amazon, Best Buy, اخبار, دنده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>