اگر شما از یک میز کار و یا یک بازی میز شانس هستند شما صرف زمان زیادی را نشسته است. گفته شده است که نشسته است و سیگار کشیدن است که نشستن برای ساعت ها در پایان هر روز فوق العاده ناسالم. میز ایستاده و ایستگاه های کاری تبدیل شده اند به طور فزاینده ای محبوب تر در طول چند سال گذشته در تلاش برای مبارزه با این موضوع سلامت. زمانی که میز ایستاده برای اولین بار بر روی بازار آن را تقریبا غیر ممکن است برای پیدا کردن ارزان میز ایستاده اما با توجه به افزایش محبوبیت آن در حال حاضر راحت تر برای پیدا کردن یک میز ایستاده در یک قیمت معقول. این که آیا شما در حال تلاش برای رسیدن رئیس خود را به شما خرید یکی برای دفتر و یا شما گیر شده است کار در خانه برای ماه پیدا کرده اند برخی از عالی میز ایستاده تخفیف برای شما.

امروز بهترین میز ایستاده معاملات

  • تسخیر میز ایستاده قابل تنظیم ارتفاع مانیتور سحر79 دلار بود $299

  • RIF6 قابل تنظیم ارتفاع میز ایستاده مبدل130 دلاربود $150

  • Rocelco لوکس قابل تنظیم ارتفاع میز ایستاده مبدل$134بود $159

  • VIVO سیاه و سفید قابل تنظیم ارتفاع پایه تا میز مبدل$180, 200 $بود
  • SHW 55 اینچ برقی قابل تنظیم ارتفاع میز کامپیوتر$389شد $400

چگونه به انتخاب یک میز ایستاده

Man working at standing desk

میز ایستاده در همه اشکال و اندازه. برخی از گزینه های دسکتاپ واحد است که شما را در بالای یک موجود میز. مدل های دیگر هستند و کل میز که دارای قابلیت تنظیم ارتفاع. تقریبا تمام مدل های قابل تنظیم قطعات بنابراین شما می توانید افزایش یا کاهش ارتفاع بر اساس نیازهای خود را به عنوان به خوبی به عنوان جایگزین بین ایستاده و نشسته در طول روز است. مهم نیست که چه نیازهای خود هستند, شما باید قادر به پیدا کردن یک میز ایستاده است که مطابق با آنها. مهم نیست که چقدر فضای شما, شما قادر خواهید بود برای پیدا کردن یک مدل است که متناسب با آن فضا است. فقط مطمئن شوید که برای اندازه گیری منطقه ای که شما می خواهید برای قرار دادن میز ایستاده و نگاهی به ابعاد این مدل شما می خواهید قبل از اینکه شما خرید.

برخی از مدل های قفسه های فوق العاده خود را برای صفحه کلید و ماوس در حالی که مدل های دیگر فقط یک پلت فرم. برخی از مدل های فوق العاده بزرگ سطح کار بنابراین شما باید اتاق برای دو مانیتور و یا تعداد زیادی از مقالات و فایل های. مدل های دیگر باید به جای پلت فرم کوچک است که طراحی شده است برای برگزاری یک مانیتور در حالی که فضای کاری یک منطقه جداگانه. پس وجود دارد بسیاری از تغییرات مختلف وقتی که می آید به طراحی مطمئن شوید برای بررسی گزینه های مختلف قبل از خرید برای اطمینان از شما دریافت همه از ویژگی های و فضایی است که شما نیاز دارید.

به عنوان ذکر شده, نشستن بیش از حد می تواند اثرات سوء بهداشتی جدی. افرادی که نشستن زیادی در افزایش خطر ابتلا به بیماری های قلبی و دیابت است. نشسته در تمام طول روز نیز می سوزاند کالری بسیار کمی است و می تواند به افزایش وزن منجر شود. پس از وعده های غذایی به جای نشستن می تواند به کاهش سطح قند خون و در نتیجه کاهش خطر ابتلا به دیابت. افراد مبتلا به کمر درد اغلب مورد نیاز به نشستن در تمام طول روز. مطالعات نشان داده اند که ایستادن در طول روز باعث کاهش کمر درد. به طور کلی میز ایستاده به نظر می رسد که تأثیرات مثبت در یک فرد خوب بودن و خلق و خوی و اکثر کاربران از میز ایستاده گزارش کمتر خستگی و افزایش انرژی.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im