مراقب باشید شما ممکن است تماشای Liam Hemsworth استخراج فیلم در Netflix بکشد


Illustration for article titled Be Careful, You Might Be Watching the Liam Hemsworth of iExtraction /iMovies on Netflix

تصویر: Netflix/Lionsgate

همکار فیلم streamers خودت باید به دنبال چیزی برای جریان در میان سرگین از شدت متوسط و عناوین موجود در Netflix بکشد, من به شدت توصیه مقابل صرفا با تکیه بر algorithmically رانده بالا 10 روند چرخ و فلک برای اطلاع رسانی به خود را مشاهده گزینه های. اگر شما, شما ممکن است خودتان را گیج کننده به ظاهر خوب Netflix اصلی استخراج با 2015 با عنوان همین نام است که فلک کشیده و 9 موقعیت در Netflix بکشد Top 10 فیلم در ایالات متحده.

تبلیغات

مسن استخراج است که در حال حاضر روند در میان top 10 movies on Netflix در حال حاضر اشاره کرد Business Insider, ستاره, بروس ویلیس و هاردکور لوتز و به نظر می رسد به فرود در Netflix بکشد در این هفته. بر اساس تحقیقات محدود این فیلم در مراکز ربودن یک سیا رسمی که توسط برخی از فوق العاده تخیلی اسکریپت-نوشتن—دارای توضیح رله کلید بزرگ مخابراتی و موشک به اسیرکنندگان خود را که قصد نابودی ایالات متحده است.

این فیلم به نظر می رسد در مورد به عنوان به خوبی درک و اجرا آن را به عنوان برای تلفن های موبایل—اما لطفا همین حالا به حرف من برای آن! خوب مردم از گوجه فرنگی فاسد به این جلا گه یک Tomatometer نمره فقط 6 درصد است. آن آمرزنده مخاطبان نمره کمی بالاتر از 17 درصد.

تبلیغات

Illustration for article titled Be Careful, You Might Be Watching the Liam Hemsworth of iExtraction /iMovies on Netflix

تصویر: Gizmodo

در ضمن اخیر استخراجیک سال 2020 Netflix اصلی بازیگران کاملا jacked Chris Hemsworth, به کارگردانی سام Hargrave و تولید شده توسط روسیه و برادران. این فیلم که همچنین مراکز در یک آدم ربایی و گروگان وضعیت است که به طور قابل توجهی بیشتر جالب-فیلم به دنبال از معنوی آن ، استخراج شد و انتظار می رود به یکی از این سرویس را بیشتر تماشا اصل به تاریخ و قسط دوم مانند اولین نوشته شده توسط Joe Russo بازیگران و کاملا Hulked کردن Hemsworth قرار می دهد که خود را برادر لیام به شرم در هر راه—در حال حاضر چراغ سبز داده می شود. این عنوان مربوطه فاسد گوجه فرنگی منتقد و مخاطبان نمره 68 و 69 درصد. (خوب است.) یک بهبود قابل توجهی بیش از تک رقمی از آن 2015 اسم!

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

به بهترین دانش من زیر محدود جستجو در گوگل وجود نداشت و عاقبت 2015 ویلیس-بازیگران استخراجکه به نظر می رسد بهترین چیز برای همه درگیر.

Netflix نمی بلافاصله پس از بازگشت ما به درخواست برای اظهار نظر در مورد این که چرا shittier از این دو فیلم این است که زمانی که روند اخیر قطعا بهتر عنوان منتشر شد تنها چند ماه پیش. و من هیچ جریان اجرایی, اما آن را نیز مشخص نیست که چرا Netflix خواهد دعوت از این نوع هرج و مرج با اضافه کردن همسر به عنوان آن تابستان صف در حالی که آن tentpole تولید است و هنوز رقابت برای چشم.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im