خرید رپورتاژ

Libya in 'Battlefield V'

تاس/EA

DICE و EA در حال آوردن میدان جنگ V جریان ثابت از به روز رسانی ، توسعه دهندگان اعلام کرده اند (از طریق Rock Paper Shotgun) که وجود خواهد داشت یکی از آخرین مستقل به روز رسانی برای تیرانداز جنگ جهانی دوم در این تابستان. روشن نیست چه این به روز رسانی شامل خواهد شد علاوه بر جدید لیبی نقشه (در بالا) بیشتر سلاح ها و “بازی ترفند” اما این تیم تاکید کرد که وجود خواهد داشت یک فصل جدید. اقیانوس آرام با مضمون “به درون جنگل” است که گذشته خود را از فصلی به روز رسانی است که باید نورد پس از راه اندازی.

پس از آن تمرکز خواهد شیفت هفتگی فعالیت ها و رویدادها و همچنین هفتگی پاداش است که به شما یک فرصت برای باز کردن قبلا در دسترس دنده.

به روز رسانی به طور آزمایشی قرار است در ماه ژوئن هر چند تاس هشدار داد که نیاز به کار از خانه در طول همه گیر می تواند تغییر زمان. هر زمان که انتشار می رسد آن را علامت پایان عمده توسعه برای یک بازی است که در برخی از راه به عنوان یک آزمایش برای EA — هر دو برای هجوم به ژانرهای مانند نبرد رویال به عنوان به خوبی به عنوان یک تغییر نسبت به بازی به عنوان زندگی می کنند خدمات.

در این مقاله: dice, EA, بازی ها, تصویری بازی ها, میدان جنگ, V, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو